МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 10:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 10:30
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 24-р анги
  • 15:30
    Ногоон шошго: Хан Хэнтийд халдах эрхийг хэн олгов?!!
  • 16:00
    “Алтан дэвтэр” Төрийн шагналт Д.Норовын бүтээлүүд...
  • 16:45
    16 мм үзүүлж байна: “Хүүхэд бүхэн авьяастай” /1983 он/
  • 17:05
    Нээлттэй хором: /давталт/
  • 18:05
    Асуудал шийдэл
  • 18:25
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:40
    Олон нийтийн цаг
  • 19:00
    “Хүнсний хувьсгал” Улаанбаатар хотын нээлт
  • 19:10
    Бидний туршлага /Орхон аймгаас бэлтгэв/
  • 19:30
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүхийн Япон улсад хийсэн Төрийн айлчлал
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Өндөршил сум
  • 21:50
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 22:50
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:25
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:30
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /1-1,2/
  • 13:00
    Ланд 300 супер тохирол
  • 14:30
    "Долоон нарийн бичиг" олон ангит кино /1/
  • 15:35
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 15:55
    Улаанбаатарын үдэш-2015
  • 17:45
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /1-1,2/
  • 18:10
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Аяллын тойрог: Будапешт хотоор
  • 19:10
    Бизнес мэдээ
  • 19:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Долоон нарийн бичиг" олон ангит кино /2/
  • 21:35
    UBS music - Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 22:45
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 23:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • 10:10
    "Зулын 25 их дүйчин өдрийн зул өргөх буян номын айлтгал"
  • 10:30
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 26-р анги
  • 12:00
    "Ланд 300 супер тохирол"
  • 13:00
    "Дэлхийн сонгодог Монголд"
  • 13:50
    "Баримтат кино"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "New wave"
  • 15:50
    "Дэлхий даяарх аялал" баримтат кино
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 6-р анги
  • 17:30
    "Самурай Жек" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 27-р анги
  • 21:00
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 21:05
    "Дэлхий хавтгай"
  • 21:50
    "Үүргэвчтэй аялал"
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 5-р бүлэг 7-р анги
  • 23:20
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    Бизнес мэдээ
  • 07:30
    "Баярлалаа ээжээ" уран сайхны кино
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:00
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 11:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 11:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    Зулын 25-ны номын хурал
  • 12:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Би байртай болмоор байна
  • 12:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    Танд тустай агшин
  • 13:30
    Хөдөлмөрийн баатаруудын хөшөөний нээлт 2022 - хоёрдугаар хэсэг
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Бизнес мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэг Монгол
  • 17:40
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 18:50
    Танд тустай агшин
  • 18:55
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Том 4 толгой" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    Хөдөлмөрийн баатаруудын хөшөөний нээлт 2022 - хоёрдугаар хэсэг
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:30
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:20
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 12:00
    "Няцаагдсан үнэн" ОАУСК / 2- р анги-давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "After School Club" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 14:30
    "Эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    K-Pop хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Авалорын гүнж хүүхэлдэйн кино /27 -р анги /
  • 16:00
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд нэвтрүүлэг /үргэлжлэл/
  • 17:40
    Зураглал
  • 17:45
    Реклам сурталчилгаа
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Аяллын тойрог
  • 21:00
    Газар шим үзүүлж байна
  • 21:05
    "Хөгжлийн банкинд юу болов" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Шинэ жил" хөгжмийн цаг
  • 21:40
    "Няцаагдсан үнэн" ОАУСК / 3-р анги /
  • 23:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    "Хөөрхөн шулам" МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Золиос" ОАК 8-р анги /давталт/
  • 10:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 11:30
    "Ланд 300-ын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 34-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Зулын 25 их дүйчин өдрийн, Зул өргөх буян номын айлтгал
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хоолондоо" СОАК 1-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нэг монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Золиос" ОАК 9-р анги
  • 22:30
    "Хоолондоо" СОАК 1-р анги /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Happy 31
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Адтай жаал-109
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Умардын од-3 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Happy 31
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-54 ОАК
  • 19:00
    Хайрын хүч
  • 20:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Умардын од-4 ОАК
  • 22:00
    Happy 31
  • 23:00
    100 жилийн эморол МУСК
  • 00:50
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:40
    Мэдээ
  • 02:30
    " Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.11
  • 07:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 67-69
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 08:30
    " Дээд зиндаа" ОАК 9
  • 09:45
    Цаг агаар
  • 09:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 10:30
    " Чиний дуу хоолой" ОАК 4
  • 11:40
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 12:05
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.11
  • 12:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 67-69
  • 12:55
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 12
  • 13:10
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 3
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    " Бид хоёрын вальс" кино драм
  • 15:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 16:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.11
  • 16:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 67-69
  • 17:15
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 12
  • 17:35
    Цаг агаар
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 9
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Дээд зиндаа" ОАК 10
  • 21:40
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Т-цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    " Single ladies " МУСК 1
  • 01:20
    Олон улсын мэдээ
  • 01:35
    " Чиний дуу хоолой" ОАК 4

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.23-р анги
  • 09:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.18,19-р анги
  • 09:25
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 15-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 64-р анги
  • 13:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№18)
  • 14:25
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№18)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№18)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №9,10)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 24-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.24-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.20,21-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.22,23-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 65-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.11,12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-14,15,16-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 40,41-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-12-р анги
  • 10:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 23-р анги
  • 11:30
    ДВ-"Урлаг 21" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-14,15,16-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 40,41-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-12-р анги
  • 17:30
    "Хөдөлгүүр" автомашины нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Ройтерс: Загвар
  • 20:30
    "Хайрын мухардал" ХОАК 24-р анги
  • 21:30
    Хөлбөмбөгийн "ДАШТ-Катар" 2022 /шууд/
  • 23:00
    "Катар-2022" /шууд/
  • 03:00
    "Катар-2022" /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 10:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 7-р анги
  • 11:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 13:20
    Миний Монголын соёл
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 21-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 1-р анги
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р бүлэг 8-р анги
  • 20:30
    "Галилео" баримтат кино 90-92-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 18-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    Хар хайрцаг
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 18-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Галилео" баримтат кино 93-96-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Цаг хугацаа" ОАК 4-р анги
  • 09:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес толь
  • 11:20
    Дүүлэн нисэгсэд: Уралдааны тагтаа
  • 12:50
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ланд 300 супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Уулзах цэг" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цаг хугацаа" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:00
    "Танихгүй танилууд" УСК
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    "Цаг хугацаа" ОАК 5-р анги
  • 02:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 4-р анги давталт
  • 07:35
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 07:55
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 09:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:35
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Орхон аймагт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Булган аймагт
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 4-р анги давталт
  • 12:30
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Баянхонгор аймагт
  • 13:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ХОАК 5-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд
  • 16:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Хөвсгөл аймагт
  • 18:25
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 5-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Би байртай болмоор байна" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хөөцөлдөөн" УСК
  • 00:15
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:55
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 00:55
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 02:25
    "Шинэчлэлт (Upgrade)" УСК
  • 04:05
    "Хүйсийн тулаан (Battle of the Sexes)" УСК
  • 06:00
    "Аз жаргал" МУСК
  • 07:25
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 08:55
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 09:50
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.2-р анги)
  • 10:40
    "18 нас: Би чамд хайртай" МУСК
  • 12:30
    "Конг: Хохимой арал (Kong: Skull Island)" УСК
  • 14:35
    "Пост (The Post)" УСК
  • 16:40
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.6,7-р анги)
  • 19:30
    "Хүүхэмсэг баячууд" ОАК (I.3-р анги)
  • 20:30
    "Мумми (The Mummy)" УСК
  • 22:40
    "Нимбэгийн исгэлэн амт (Lemonade Mouth)" УСК
  • 00:30
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (II.6,7-р анги)

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 25,26,27-р анги
  • 08:40
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хайраа хайрла ХОАК 89-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Project Runway Mongolia - Making Movie
  • 11:00
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 12:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 25-р анги
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Тууль ОАК 4-р анги
  • 15:30
    "Тэрбумтан-Топ Сугалаа" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 28,29,30-р анги
  • 18:00
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 18:50
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Б.Баттулга
  • 19:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:30
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 10-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн төгсгөлийн 26-р анги
  • 21:30
    Project Runway Mongolia - Making Movie
  • 22:00
    Тууль ОАК 5-р анги
  • 23:00
    Үүргэвчтэй аялал 2: Тажикистан
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Түмний нэг" МУСК
  • 10:40
    "World music" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 13:10
    "100 ЧУХАЛ СЭДЭВ МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 14:50
    "Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Амьдралын их сургууль" ТВ сериал
  • 15:40
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 19:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 21:30
    "Амьдралын их сургууль" ТВ сериал
  • 22:00
    "Ард Аюуш" МУСК
  • 00:10
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UВ өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Нөөц боломж" баримтат кино
  • 14:25
    Эко ТВ цоморлог
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Зөвшөөрлийн тухай хууль
  • 20:00
    "Хээрийн хоол" баримтат кино
  • 21:00
    Эко зөвлөгөө
  • 21:20
    Хүмүн стори
  • 22:30
    "Tazza" УСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 19
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 7
  • 07:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" VII.1
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" V.9-10
  • 09:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 16
  • 09:10
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 20
  • 09:20
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 09:30
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - Z
  • 09:40
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 71-72
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 76
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 31-32
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" II.7-8
  • 11:30
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.24
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.10
  • 12:15
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.14
  • 12:30
    Маамуу - Нэмэлт оноо
  • 12:45
    Маамуу - Эвхдэг солонго
  • 13:00
    "Булцгар найзууд" 1-2
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.11-12
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.13-16
  • 15:00
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 13-16
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 71-72
  • 16:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 75-76
  • 16:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 25-26
  • 16:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.26
  • 16:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 16
  • 16:45
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 25-26
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 77
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VII.2
  • 17:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 20
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 8
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.11
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милтгийн асуултууд II.15
  • 18:30
    Маамуу - Аминааг хүлээсэн нь
  • 18:45
    Маамуу - Өхөөрдөм өвөл
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 33-34
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.25
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" II.9-10
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" 12-13
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/ УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 7,8-р хэсэг
  • 13:50
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 14:10
    “ABU Робокон-2022” Олон улсын аварга шалгаруулах тэмцээн. 12-р хэсэг
  • 14:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” Баримтат кино 1-р бүлгийн 9,10-р хэсэг УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:20
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүхийн Япон улсад хийсэн Төрийн айлчлал
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Асуудал, шийдэл
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Ногоон шошго: Хан Хэнтийд халдах эрхийг хэн олгов?!!
  • 22:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:30
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Кливленд 2022-23
  • 10:00
    NBA Action №7
  • 10:30
    NBA Gametime №35
  • 11:00
    NBA (Шууд) Дэнвэр - Портланд 2022-23
  • 13:30
    NBA Action 3207
  • 14:00
    Hightops: Episode 2
  • 14:30
    Hightops: Episode 3
  • 15:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Торонто 2022-23
  • 17:00
    NBA: Бостон - Финикс 2022-23
  • 19:00
    NBA Gametime №36
  • 19:30
    NBA: Хьюстон - Сан Антонио 2022-23
  • 21:30
    NBA: Дэнвэр - Портланд 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №36

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Севийя - Бильбао 8-р тойрог
  • 11:00
    FIFA WC: 1/8 Шигшээ тоглолт
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №33
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №34
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №35
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №36
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №4
  • 22:00
    Football Talk №17
  • 23:30
    LaLiga Nations №3

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Үндэсний бөхийн тойм №8
  • 09:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №22
  • 10:00
    FIFA WC: Швейцар - Камерун
  • 11:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Төв - Сүхбаатар II-р шат
  • 14:00
    FIFA WC: Бельги - Канад
  • 16:00
    NBA: Кливленд - Торонто 2022-23
  • 18:00
    FIFA WC Тойм №14
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Багануур - Булган II-р шат
  • 22:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №23
  • 22:30
    Үндэсний бөхийн тойм №6
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №12

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 10:30
    101-н түргэн хоол нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Дэлхийн түүх 2 цагт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 16:00
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 18:00
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Блумберг ТВ Монголиа Авардс 2022 шууд дамжуулалт
  • 21:00
    Earthshot Prize 2022 нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Блумберг ТВ Монголиа Авардс 2022 давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1541
  • 11:00
    ONE Weekly #49
  • 11:30
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 13:30
    UFC: Томпсон - Холланд Тойм
  • 14:10
    ONE Vault #17
  • 15:10
    ONE Vault #18
  • 16:10
    UFC: Махачев-Мойсес
  • 19:10
    UFC: Каннониер-Гастелум
  • 22:00
    UFC: Брансон-Холланд

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй 4-р анги
  • 09:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:50
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зурагт түүх өгүүлнэ Ч.Дамдиншарав
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Сувд нэвтрүүлэг Ш.Наранчимэг МУСТА
  • 11:55
    Бизнес хөтөч
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 14:30
    Брэнд
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хангайн бүсийн хурд-2022 Сонгомол уралдаан
  • 17:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    Өв соёл
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Шпицберген
  • 19:15
    Нийтийн дууны цаг
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Шууд тэрбумтан Азтан-Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Х ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Уулзах газраа өөрчилж болохгүй төгсгөлийн 5-р анги
  • 23:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Охид" МОАК 1.11 анги
  • 08:00
    "Ярианы хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 15, 16
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 28
  • 09:00
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 1-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 4
  • 11:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 11, 12-р анги
  • 12:25
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 13:40
    "Тэргэл сар" ОАК 24, 25-р анги
  • 15:15
    "Охид" МОАК 1.12 анги
  • 16:00
    "Хоёр ертөнцийн зааг" ОАК 1-р анги
  • 17:10
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Брамсад дуртай юу?" ОАК 2-р анги
  • 19:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 13, 14-р анги
  • 20:30
    "Хэзээ ч бүү шантар!" ОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Хоёр ертөнцийн зааг" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "Охид" МОАК 1.12 анги
  • 00:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 13, 14-р анги
  • 01:10
    "Хэзээ ч бүү шантар" ОАК 1-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA World Cup Magazine №01
  • 09:30
    NBA (Шууд): Хьюстон - Сан Антонио 2022-23
  • 12:00
    FIFA WC: Нидерланд - Эквадор
  • 14:00
    Inside Serie A №15
  • 14:30
    FIFA WC: Бразил - Серби
  • 16:30
    FIFA WC: Португал - Гана
  • 18:30
    NBA : Хьюстон - Сан Антонио 2022-23
  • 20:30
    Football Talk №18
  • 22:00
    Хөтлөлтийн өмнө
  • 22:05
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №49
  • 22:50
    FIFA WC (Шууд): 1/4 шигшээ тоглолт

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Монгол орны мөстлөг -Уур амьсгалын өөрчлөлт баримтат кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:45
    Зарын цаг
  • 13:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:10
    Х.Батгэрэл хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:40
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "Эсгий туургатан" нэвтрүүлэг:МУ-ын мастер тогооч Цэндбаатар, хээрийн ороож шарсан элэг-18
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв " нэвтрүүлэг:Утаа буурсан уу?
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Монгол оюун " нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 29-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 23:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Ширээний теннисний тэмцээн /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 11:35
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 12:35
    Таеквондо /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 19:05
    MNB Спорт тодруулга: “Бөртэ чоно 2022” наадмын тухай 20м
  • 19:25
    Монголын спортын түүх
  • 20:25
    Спорт-Хобби: Волейболын шүүгч, спортын мастер Х. Золдэлгэр
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 22:45
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 14:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 14:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 19:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Вашингтоноос ярьж байна" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ярих өнцөг
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 37-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-4
  • 11:10
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Суртлыг номлогчоос Соён гэгээрүүлэгч
  • 14:40
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:05
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 39-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Монгол эр хүн
  • 16:45
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:00
    Хүн чанар
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 38-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    ТВ-Галерей
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:10
    Бахархал: Дээрхийн Заяа
  • 20:45
    Татарын Дээрхий цуврал-5
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:15
    Онцлох мэдээ
  • 23:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 40-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0923:00

Central TV

"Катар-2022" /шууд/

XII/0919:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 13, 14-р анги

XII/0920:30

MovieBox

"Мумми (The Mummy)" УСК