МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Хилийн чанад дахь Монголчуудын нэгдсэн чуулга уулзалт-2022
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    “Нээлттэй хором” Нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 15:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” ОАУСК төгсгөлийн 22-р анги
  • 15:50
    Наадмын өнгө: Завхан аймгийн Идэр сумаас бэлтгэв
  • 16:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 17:10
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 17:40
    “Ном хож” Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Онцгой дуудлага
  • 19:00
    Тамхи хүн орчин
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе,үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    “Эргэх дөрвөн цаг” Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 22:20
    “Солиот” Уран сайхны кино 7-р анги
  • 23:10
    Наадмын өнгө: Булган аймгийн Дашинчилэн сумаас бэлтгэв
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    "Хүний хүн" олон ангит кино /16/
  • 11:45
    Нарны садан киноны тухай
  • 12:10
    "Залуу нас" олон ангит кино /38/
  • 12:55
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:05
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Харшил ба оношилгоо эмчилгээ
  • 13:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:55
    "Намуун байгаль" Киноконцерт
  • 14:45
    Эрдэнэт үйлдвэр хүний нөөцийн цогц хөтөлбөр
  • 15:00
    Домогтой дуунууд
  • 15:25
    Дуун хээтэй наадам 2016
  • 16:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:20
    "Аав" Монголын уран сайхны кино
  • 17:50
    Нано бальзам
  • 17:55
    Амь тэтгэгч ус
  • 18:10
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 18:15
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 49-52/
  • 18:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:00
    Газар тариалангийн салбарын түүхэн хөгжил
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Үгийн үндэс Шилдэг өгүүллэгийн цуврал "Эвэр"
  • 20:55
    "Хүний хүн" олон ангит кино /17/
  • 21:50
    Гранд Маршал хотхон
  • 22:15
    "Залуу нас" олон ангит кино /39/
  • 23:05
    Үүргэвчтэй аялал-2 Сингапураар
  • 23:55
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 09:50
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор"
  • 10:40
    "Диногийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги
  • 12:00
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 13:00
    "Дуу төрсөн түүх"
  • 13:40
    "Баялаг бүтээгч"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Сонин хачин"
  • 15:50
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор"
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 25-р анги
  • 17:40
    "Диногийн адал явдал" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 5-р бүлэг 6-р анги
  • 21:00
    "60 секунд"
  • 21:15
    "Ам нээвэл"
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 26-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Бизнес мэдээ"
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 07:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 07:35
    Хүчит бөхийн тойм 2015
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 10:50
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Дурсамж1988" 14-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 12:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 12:35
    Бизнес мэдээ
  • 12:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 13:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    Хэнтий аймгийн зүүн бүс 2022 - Баян-Овоо сумаас
  • 15:00
    "Мэдээ"
  • 15:30
    "Халамжаас Хөдөлмөрт"№5 цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 11-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 17:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 17:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    Бизнес мэдээ
  • 18:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:15
    Монгол улс хөгжсөн үү
  • 18:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    "Дурсамж1988" 15-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 12-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Хэнтий аймгийн зүүн бүс 2022 - Баян-Овоо сумаас
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт /
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Гана, бүгд бүжгэндээ" баримтат кино
  • 10:00
    2өдөр 1 шөнө аялалын нэвтрүүлэг / дугаар 2 /
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу сүлд үү? "Тэнгэр уул Тянь Шен " /шинэ /
  • 12:00
    " Цагаан хуй 1" УСК /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    " Цагаан хуй 1" УСК / үргэлжлэл /
  • 14:30
    Ярьж буй хууль -нэвтрүүлэг /шинэ /
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Хонины найр" МУСК
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "ТВ-9" энэ өдөр
  • 17:20
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Артгэр" үзүүлж байна
  • 21:30
    " Цагаан хуй 2" УСК
  • 23:10
    Тоо юу сүлд үү? "Тэнгэр уул Тянь Шен " / давталт /
  • 00:05
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 02:25
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 10:15
    "Чамайг даа" Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 10:30
    "Фокус" зохиогчийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    "Зөөлөн бороо" Баримтат кино
  • 11:30
    "Хайрын бэлэг" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    "Ягаан ирвэс" Хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 14:35
    "Чамайг даа" Хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ХОАК 43-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 10-р анги /давталт/
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шоронгийн эмч" СОАК 13-р анги
  • 19:10
    "Чамайг даа" Хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хайрын хот" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 11-р анги
  • 22:30
    "Шоронгийн эмч" СОАК 13-р анги /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 00:50
    Эхнэрийн заавраар 2.3
  • 01:45
    Мэдээ
  • 02:35
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.2
  • 03:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 20
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 25
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 36-40
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1-3
  • 08:30
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 15
  • 09:40
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 46
  • 10:15
    "Турк орноор" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Эрдэнэсийн нууцаар аялсан нь"
  • 11:00
    " Нотлох баримт" ОАК 3
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 36-40
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1-3
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 5
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Эхнэрийн заавраар" 2.3
  • 15:40
    "Ирээдүйн Түмэн - Эх 2022"
  • 16:45
    Олон улсын мэдээ
  • 17:05
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 36-40
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 6
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 16
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    Хүүхдэд ээлтэй "Гарден сити" хотхон
  • 22:00
    "Хонхор парк"
  • 22:25
    " Цуст найрагч"ОАК 2
  • 23:40
    Олон улсын мэдээ
  • 00:00
    " Их хотын STREET FOOD" нэвтрүүлэг 6

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.7-р анги
  • 07:25
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.24,25-р анги
  • 09:35
    Үлгэрийн цаг
  • 09:45
    Дэлхий атлас
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 22-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Монголын алтан хоолойтнууд" 2-р хэсэг
  • 13:00
    "Crush" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Аугаа уран зураг"
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№ 6)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга:№6)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан:№6)
  • 15:15
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№17, 18)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бөмбөг" ОАК 6-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 18:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 6.26-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 23-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК 15-р анги
  • 23:10
    "Бөмбөг" ОАК 7-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 26,27-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-5-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-28,29,30-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 11:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:00
    "Хамгаас хүчит Ду Бон Сун" СОАК 5-р анги /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 14:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-28,29,30-р анги
  • 14:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-11-р анги
  • 15:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 26,27-р анги
  • 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-5-р анги
  • 16:00
    "Сайн уу, зөвлөх өө?" Сэтгэл зүйн хөгжөөнт нэвтрүүлэг 6-р дугаар /давталт/
  • 17:00
    "Том тоо" эдийн засгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 26,27-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-5-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хамгаас хүчит Ду Бон Сун" СОАК 6-р анги
  • 22:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-11-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 10:25
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 1-р анги
  • 11:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл:Эх хэл үү? Хос хэл үү?
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 5-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг 6-р бүлэг дугаар-2
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 2-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "DNA" нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Заншлын хэлхээ:Кыргызстаны сарт Халимагууд" нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 00:25
    "Фарго" АОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 01:20
    "Гэрэл зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 13-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүслээ шивнэсэн нь" УСК
  • 14:30
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-9
  • 16:00
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 14-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "СОР 17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хайрын хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Код" МУСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "Хүслийн өрөө" СОАК 9-р анги
  • 01:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:05
    "Шүтээн" УСК /давталт/
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Нэвтрүүлэг
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Хайрлахын цаана" МУСК
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "СОР - 17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Монголчууд" - Өв соёлын цаг
  • 14:55
    1950 - Зарын цаг
  • 15:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАУСК 1,2-р анги /давталт/
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Налайхын зам" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАУСК 3,4-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжих холбооны II-р их хурал
  • 22:00
    "Сайн хүмүүс" УСК
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 04:15
    "Аргачлал" ОАК (I.6-р анги)
  • 05:10
    "Паралелль ертөнц" МУСК
  • 06:45
    "100 жилийн эморол" МУСК
  • 08:30
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.60-р анги)
  • 09:20
    "Аргачлал" ОАК (I.6-р анги)
  • 10:15
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 11:55
    "А ажиллагаа 2 (Project A 2)" УСК
  • 13:45
    "Бенжамин Баттоны хачирхалтай түүх (The Curious Case of Benjamin Button)" УСК
  • 16:35
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.61-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (I.7-р анги)
  • 20:40
    "Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК
  • 23:15
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 31,32-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 73-75-р анги
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:05
    Тахианы өд ХОАК 45-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 10:40
    Үндэсний их баяр наадмын хүндэтгэлийн тоглолт - 2020
  • 12:30
    Эзэнт гүрэн ХОАК 61-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Марк Фэлт /Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 56-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 1-3-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 46-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    Хайрын хот
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Эзэнт гүрэн ХОАК 62-р анги
  • 22:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 57-р анги
  • 23:00
    Алан Партриж: Альфа Папа /Alan Partridge: Alpha Papa/ УСК
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Найруулга-2019" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "СОР17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 21:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Кино миний амьдралд" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 08:35
    Тоглолтын цаг
  • 10:55
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 11:05
    "Саруул Монгол 4" дугаар 3
  • 11:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 11:45
    "Залуу лидер" Нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Дэлхийн хотууд"
  • 12:30
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй"
  • 13:40
    Тоглолтын цаг
  • 15:10
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 15:15
    Кино миний амьдралд
  • 15:35
    "Алдагдсан баялаг" эрэн сурвалжлах
  • 16:05
    Кино миний амьдралд
  • 16:25
    Дэлхийн хотууд
  • 16:30
    Баримтат кино
  • 16:55
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 17:00
    Кино миний амьдралд
  • 17:20
    Дэлхийн хотууд
  • 17:30
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 17:35
    Залуу Лидер
  • 18:20
    Цэнхэр гариг
  • 19:15
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 20:20
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 21:05
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 21:15
    TEDx форум
  • 21:35
    Нано бальзам захиалгат
  • 21:45
    Кино миний амьдралд
  • 22:00
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 23:00
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Cайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Кино таны амьдралд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Smart сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Малайз Азийн хадгалагдсан хот" баримтат кино
  • 20:30
    Хoшин урлагийн тоглолт
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Илбэе" тоглолт
  • 23:10
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 00:25
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.11
  • 07:15
    Зуузуугийн найзууд II.7
  • 07:35
    Мини Форс - Супер үлэг гүрвэлийн хүч 37-38
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний бяцхан одой морь II.12
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 3
  • 09:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 31-32
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 39-40
  • 09:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 85-86
  • 09:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 41
  • 10:00
    Тондар 1
  • 10:30
    Ай Карли IV.3-4
  • 11:30
    Шидтэнүүдийн клуб VII.12
  • 12:00
    Да Винчи - Би том болохоороо 19
  • 12:20
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 7-8
  • 12:30
    Маамуу - Ярьдаг тоглоом
  • 12:50
    Маамуу -Анхны найз
  • 13:00
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 37-38
  • 13:30
    Бяцхан автобус Таёо IV.17-18
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд II.2
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь IV.25-26
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 87-88
  • 16:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 16:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 41
  • 16:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 3
  • 16:40
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 31-32
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 42
  • 17:05
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 39-40
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.12
  • 17:45
    Зуузуугийн найзууд II.8
  • 18:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 5
  • 18:30
    Маамуу -Чандмана эрдэнэ
  • 19:00
    Тондар 2
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.13
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли IV.5-6
  • 22:00
    Доктор Стөүн 21-22
  • 23:00
    Эфир хаасан

MNC

  • 09:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Зүрхэн нутаг тоглолт 2-р хэсэг
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Чин ачлал
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Цаан аялал" дугаар 1
  • 12:30
    Энэ хүүхнүүд үү МУСК
  • 14:20
    Монголын сайхан орноор
  • 14:30
    "Морин өртөө 2021" дугаар 4
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Хөхөө гэрлэх дөхлөө МУСК
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 20:00
    Монголын сайхан орноор
  • 20:20
    Шинэ ном
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Говийн зэрэглээ МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    2022 NBA Finals Game 2 Cutdown
  • 01:00
    2022 NBA Finals Game 3 Cutdown
  • 02:00
    2022 NBA Finals Game 4 Cutdown
  • 03:00
    2022 NBA Finals Game 5 Cutdown
  • 04:00
    2022 NBA Finals Game 6 Cutdown
  • 05:00
    NBA Action 3136
  • 05:30
    WNBA Weekly 303
  • 06:00
    2022 NBA Film Room Game 1
  • 06:30
    2022 NBA Film Room Game 2
  • 07:00
    2022 NBA Film Room Game 3
  • 07:30
    2023 NBA Film Room Game 4
  • 08:00
    2023 NBA Film Room Game 5
  • 08:30
    2023 NBA Film Room Game 6
  • 09:00
    2022 Playoff Playback Celtics vs Heat Game 7
  • 11:00
    NBA: Голден Стэйт - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 13:00
    NBA: Индиана - Шарлотт 2021-22
  • 15:00
    NBA: Бостон - Нью Йорк 2021-22
  • 17:00
    The Buzzer №01
  • 18:00
    NBA: Денвер - Финикс 2021-22
  • 20:00
    NBA Talk №01
  • 21:30
    NBA: Сакраменто - Портланд 2021-22
  • 23:30
    NBA Action №01

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг 2021/22: Эспаньол - Реал М. 8-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: 76ers GC - Gen.G Tigers of Shanghai G#3
  • 12:00
    UЕL 2021/22: Спартак М. - Лэстер 3-р тойрог
  • 14:00
    WA Diamond League Stockholm
  • 16:00
    Ла Лиг 2021/22: Хетафе - Сосьедад 8-р тойрог
  • 18:00
    LaLiga World №16
  • 18:30
    UCL 2021/22: Барселона - Динамо К. 3-р тойрог
  • 20:30
    LaLiga Fans №6
  • 21:00
    Ла Лиг 2021/22: Вийярреал - Бетис 8-р тойрог
  • 23:00
    NBA 2K: Heat Check Gaming - 76ers GC

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Үндэсний бөхийн тойм #11
  • 09:30
    NBA: Плэй-Офф Даллас - Голден Стэйт Тоглолт №5
  • 11:30
    UCL: Бенфика - Барселона 2-р тойрог
  • 13:30
    Бөх: Улсын арслан цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2022
  • 16:30
    UCL: Байерн - Динамо К. 2-р тойрог
  • 18:30
    NBA Action №9
  • 19:00
    NBA: Плэй-Офф Бостон - Майами Тоглолт №5
  • 21:30
    PL: Ньюкасл - Челси 10-р тойрог
  • 23:30
    Track & Field Weekly #3

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 12:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 16:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ногоон ирээдүй" хөтөлбөр
  • 19:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 21:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1192
  • 11:00
    ONE: Fists of Fury
  • 13:00
    UFC 276: Адесанья-Каннониер Прелим
  • 16:00
    UFC 276: Адесанья-Каннониер
  • 19:00
    WWE Smackdown 1193
  • 21:00
    UFC 276: Адесанья-Каннониер Тойм
  • 21:40
    UFC 258: Усман-Бурнс

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 8-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Содурлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Өв соёл
  • 10:30
    Эх дэлхий баримтат кино
  • 11:30
    2014 оны наадмын тойм – 1,2,3-р хэсэг
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Гуанжоу
  • 15:00
    Монгол наадам
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Брэнд нэвтрүүлэг спортын брэндүүд
  • 17:15
    Сонирхогчдын клуб
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Нэг Монгол
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын гэгээ
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 9-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрдөгч" ОАК төгсгөлийн 38-40-р анги
  • 09:15
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.137, 138-р анги
  • 10:25
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 31
  • 11:20
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 3-р анги
  • 12:40
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 53, 54
  • 13:00
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 2-р анги
  • 14:10
    "Гурван найз" ОАК 1-р анги
  • 14:50
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 11, 12-р анги
  • 16:30
    "Гэсгээл" ОАК 14-р анги
  • 17:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.139, 140-р анги
  • 19:00
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 4-р анги
  • 20:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 15-р анги
  • 23:30
    "Миний нөхрийн гэр бүл" ОАК 4-р анги
  • 00:40
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 3-р анги
  • 01:40
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga Chronicles №10
  • 09:30
    PL: Тоттенхэм - Лийдс 12-р тойрог
  • 11:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №3
  • 12:00
    UCL: Брюгге - Ман Сити 3-р тойрог
  • 14:00
    PL World №12
  • 14:30
    UCL: Бешикташ - Спортинг 3-р тойрог
  • 16:30
    PL Netbusters №12
  • 17:00
    UCL: Атлетико - Ливерпүүл 3-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №3
  • 20:00
    UCL: ПСЖ - Лайпциг 3-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Шахтар - Реал М. 3-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 10:15
    "Нэгдүргээрт Эрүүл Мэнд:Хэрхэн харшлаас урьдчилан сэргийлэх вэ? Ц.Уранчимэг Арьсны өвчин судлалын үндэсний төвийн захирал АУ-ны магистр"
  • 10:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Монгол сурын харвааны түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    Ардын Хувьсгалын 99 жилийн Үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдаан азарга, даага
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг:Г.Жигжидсүрэн Ардын Жүжигчин. кино найруулагч
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Бидний нэг нэвтрүүлэг Дархан мэргэн Ц.Хүдэрчулуун
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 19:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:30
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Эрүүгийн байцаан шийтгэх ажиллагаа, хүний эрх
  • 21:40
    Зарын цаг
  • 21:45
    "Бүх юм сайхан" ОАК 16-р анги
  • 22:30
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 2-р анги
  • 23:40
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 07:40
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Баасанжав
  • 08:10
    Монголын спортын түүх
  • 09:00
    Манлайн баясгалан: Бөх тайлбарлагч МУСГЗ Ш. Чанарав агсны тухай дурсамжит нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Наадмын өнгө
  • 09:55
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1960 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 10:09
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Хишигдорж
  • 10:40
    “Эрийн хийморь” Монгол улсын манлай уяач Г. Сундуй
  • 11:10
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат багш Санжхүүгийн Хаянгарваа
  • 11:40
    Спортын гэр бүл
  • 12:20
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1961 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Миний мөрөөдөл
  • 13:15
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболорын цолны мялаалгын харваанаас
  • 13:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын спортын мастер Ц. Ванчигцэрэн
  • 14:30
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1962 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 14:40
    Монголын спортын түүх
  • 15:15
    “Хөвчийн хүчтэн-2022” Трак ангиллын авто машины бартаат замын уралдаан 2-р хэсэг
  • 15:45
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын начин Д. Багахүү
  • 16:15
    Эрийн хийморь: Төрийн торгон сүргийн даамал Ц. Галбадрах
  • 16:45
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Ш. Зоригт
  • 17:10
    Аваргууд: Монгол улсын заан З. Дүвчин
  • 17:30
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 18:05
    Бахархал: Монгол улсын мэргэн М. Батгэрэл
  • 18:45
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1963 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:55
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Наадмын өнгө
  • 19:55
    Зочны ярилцлага
  • 20:15
    Бахархал: Аэробик гимнастикийн дасгалжуулагч С. Тунгалаг
  • 20:40
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Чойдог
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Морьтны соёл: Монгол тамга-Монгол цадиг
  • 21:45
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин П. Өнөрбат
  • 22:15
    Зэрлэг 4х4 бартаат замын уралдаан 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:20
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд
  • 07:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 07:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" мэдээ /шууд/
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 11:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 11:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 12:20
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 12:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 14:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Төв цэг дэлхийн дахинд /шууд/
  • 15:20
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 15:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд /шууд/
  • 17:30
    "АНУ-ын эдийн засаг уналтанд орох уу?" баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 17:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 21:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 23:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 23:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Ярилцах цаг
  • 09:30
    Хошин өнцөг
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Уртын дууны уянгат Эх орон
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:30
    Монгол аялгуу
  • 11:50
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Концерт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Хошин өнцөг
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Ярилцах цаг
  • 18:30
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Эхийн хишиг үрсийн баясгалан
  • 19:30
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Харах өнцөг
  • 20:30
    Тэрбум мод
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Тулалдааны өмнө" МУСК
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги