NBA TV SPS

  • 00:00
    2022 NBA Finals Game 2 Cutdown
  • 01:00
    2022 NBA Finals Game 3 Cutdown
  • 02:00
    2022 NBA Finals Game 4 Cutdown
  • 03:00
    2022 NBA Finals Game 5 Cutdown
  • 04:00
    2022 NBA Finals Game 6 Cutdown
  • 05:00
    NBA Action 3136
  • 05:30
    WNBA Weekly 303
  • 06:00
    2022 NBA Film Room Game 1
  • 06:30
    2022 NBA Film Room Game 2
  • 07:00
    2022 NBA Film Room Game 3
  • 07:30
    2023 NBA Film Room Game 4
  • 08:00
    2023 NBA Film Room Game 5
  • 08:30
    2023 NBA Film Room Game 6
  • 09:00
    2022 Playoff Playback Celtics vs Heat Game 7
  • 11:00
    NBA: Голден Стэйт - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 13:00
    NBA: Индиана - Шарлотт 2021-22
  • 15:00
    NBA: Бостон - Нью Йорк 2021-22
  • 17:00
    The Buzzer №01
  • 18:00
    NBA: Денвер - Финикс 2021-22
  • 20:00
    NBA Talk №01
  • 21:30
    NBA: Сакраменто - Портланд 2021-22
  • 23:30
    NBA Action №01

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг 2021/22: Эспаньол - Реал М. 8-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: 76ers GC - Gen.G Tigers of Shanghai G#3
  • 12:00
    UЕL 2021/22: Спартак М. - Лэстер 3-р тойрог
  • 14:00
    WA Diamond League Stockholm
  • 16:00
    Ла Лиг 2021/22: Хетафе - Сосьедад 8-р тойрог
  • 18:00
    LaLiga World №16
  • 18:30
    UCL 2021/22: Барселона - Динамо К. 3-р тойрог
  • 20:30
    LaLiga Fans №6
  • 21:00
    Ла Лиг 2021/22: Вийярреал - Бетис 8-р тойрог
  • 23:00
    NBA 2K: Heat Check Gaming - 76ers GC

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Үндэсний бөхийн тойм #11
  • 09:30
    NBA: Плэй-Офф Даллас - Голден Стэйт Тоглолт №5
  • 11:30
    UCL: Бенфика - Барселона 2-р тойрог
  • 13:30
    Бөх: Улсын арслан цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2022
  • 16:30
    UCL: Байерн - Динамо К. 2-р тойрог
  • 18:30
    NBA Action №9
  • 19:00
    NBA: Плэй-Офф Бостон - Майами Тоглолт №5
  • 21:30
    PL: Ньюкасл - Челси 10-р тойрог
  • 23:30
    Track & Field Weekly #3

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1192
  • 11:00
    ONE: Fists of Fury
  • 13:00
    UFC 276: Адесанья-Каннониер Прелим
  • 16:00
    UFC 276: Адесанья-Каннониер
  • 19:00
    WWE Smackdown 1193
  • 21:00
    UFC 276: Адесанья-Каннониер Тойм
  • 21:40
    UFC 258: Усман-Бурнс

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 8-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Содурлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Өв соёл
  • 10:30
    Эх дэлхий баримтат кино
  • 11:30
    2014 оны наадмын тойм – 1,2,3-р хэсэг
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Гуанжоу
  • 15:00
    Монгол наадам
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Брэнд нэвтрүүлэг спортын брэндүүд
  • 17:15
    Сонирхогчдын клуб
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Нэг Монгол
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын гэгээ
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 9-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga Chronicles №10
  • 09:30
    PL: Тоттенхэм - Лийдс 12-р тойрог
  • 11:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №3
  • 12:00
    UCL: Брюгге - Ман Сити 3-р тойрог
  • 14:00
    PL World №12
  • 14:30
    UCL: Бешикташ - Спортинг 3-р тойрог
  • 16:30
    PL Netbusters №12
  • 17:00
    UCL: Атлетико - Ливерпүүл 3-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №3
  • 20:00
    UCL: ПСЖ - Лайпциг 3-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Шахтар - Реал М. 3-р тойрог

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 07:40
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Баасанжав
  • 08:10
    Монголын спортын түүх
  • 09:00
    Манлайн баясгалан: Бөх тайлбарлагч МУСГЗ Ш. Чанарав агсны тухай дурсамжит нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Наадмын өнгө
  • 09:55
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1960 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 10:09
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Хишигдорж
  • 10:40
    “Эрийн хийморь” Монгол улсын манлай уяач Г. Сундуй
  • 11:10
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат багш Санжхүүгийн Хаянгарваа
  • 11:40
    Спортын гэр бүл
  • 12:20
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1961 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Миний мөрөөдөл
  • 13:15
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболорын цолны мялаалгын харваанаас
  • 13:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын спортын мастер Ц. Ванчигцэрэн
  • 14:30
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1962 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 14:40
    Монголын спортын түүх
  • 15:15
    “Хөвчийн хүчтэн-2022” Трак ангиллын авто машины бартаат замын уралдаан 2-р хэсэг
  • 15:45
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын начин Д. Багахүү
  • 16:15
    Эрийн хийморь: Төрийн торгон сүргийн даамал Ц. Галбадрах
  • 16:45
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Ш. Зоригт
  • 17:10
    Аваргууд: Монгол улсын заан З. Дүвчин
  • 17:30
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 18:05
    Бахархал: Монгол улсын мэргэн М. Батгэрэл
  • 18:45
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1963 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:55
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Наадмын өнгө
  • 19:55
    Зочны ярилцлага
  • 20:15
    Бахархал: Аэробик гимнастикийн дасгалжуулагч С. Тунгалаг
  • 20:40
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Чойдог
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Морьтны соёл: Монгол тамга-Монгол цадиг
  • 21:45
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин П. Өнөрбат
  • 22:15
    Зэрлэг 4х4 бартаат замын уралдаан 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги