10-20

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 63-64-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Нөгөө л романтик" 2-р анги /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 10:05
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 10:15
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Дайлъя" дугаар 1 Завхан аймаг Улаагчны хар нуур
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ар хударга" МУСК
  • 15:00
    "100 жилд 100 дуучин" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 65-66-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Орчин үеийн охин" УСК
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Дайлъя" дугаар 2 Завхан аймаг Богдын голын хүрхрээ
  • 21:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Шинэ амьдрал" УСК
  • 23:50
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Эфир хаана

10-21

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 65-66-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Орчин үеийн охин" УСК /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 09:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 10:05
    "Теле хичээл" 8-р анги /Эрүүл мэнд/
  • 10:15
    "Дайлъя" дугаар 2 Завхан аймаг Богдын голын хүрхрээ
  • 10:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шинэ амьдрал" УСК
  • 14:40
    "100 жилд 100 дуучин" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 67-68-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Мартаж орхисон лаванда" УСК
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 21:00
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сайн хэрэг" УСК
  • 23:50
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Эфир хаана

10-22

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 67-68-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Мартаж орхисон Лаванда" УСК /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 09:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол бичиг/
  • 10:15
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дизайн технологи/
  • 10:40
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сайн хэрэг" УСК
  • 14:40
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Дайлъя" дугаар 3 Архангай аймаг Тэрхийн цагаан нуур
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 69-70-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Зугаалга" УСК
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгө" УСК
  • 00:15
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:45
    Эфир хаана

10-23

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 61-66-р анги
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Орчин үеийн охин" УСК /давталт/
  • 14:15
    "Мартаж орхисон Лаванда" УСК /давталт/
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 17:15
    "Дайлъя" дугаар 3 Архангай аймаг Тэрхийн цагаан нуур
  • 17:30
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 21:20
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Олзны хүн" УСК
  • 00:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 02:10
    Эфир хаана

10-24

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 57-60-р анги
  • 08:40
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Олзны хүн" УСК
  • 10:30
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 11:25
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Монгол үндэсний бөхийн мэргэжлийн лиг" давталт
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол үндэсний бөхийн мэргэжлийн лиг" давталт
  • 19:00
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 20:25
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Карлос" УСК
  • 00:15
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:15
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 02:45
    Эфир хаана

Олон Саналтай

X/2120:35

MovieBox

"Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

X/2121:00

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /10/

X/2110:30

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /9/