07-04

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Дүлий" УСК
  • 10:10
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бүүний баавгай: Том тэсрэлт" УСК
  • 14:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хонхор парк" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 13-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-9
  • 21:30
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүслээ шивнэсэн нь" УСК
  • 23:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 13-р анги
  • 01:10
    Эфир хаана

07-05

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 13-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүслээ шивнэсэн нь" УСК
  • 14:30
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-9
  • 16:00
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 14-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "СОР 17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хайрын хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Код" МУСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "Хүслийн өрөө" СОАК 9-р анги
  • 01:40
    Эфир хаана

07-06

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "СОР 17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 14-р анги
  • 11:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Код" МУСК
  • 14:50
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Хайрын хот" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 15-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хонхор парк" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нууц амьтны хүрээлэн" УСК
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    "Хүслийн өрөө" СОАК 15-р анги
  • 02:05
    Эфир хаана

07-07

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 15-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нууц амьтны хүрээлэн" УСК
  • 15:10
    "Хонхор парк" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 16-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Арарат уулын авиралт" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-10
  • 21:30
    "Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт 2022" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Хүү" УСК
  • 01:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    "Хүслийн өрөө" СОАК 16-р анги
  • 02:50
    Эфир хаана

07-08

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Арарат уулын авиралт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 16-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Тэсийн голын Монголчууд" УСК
  • 14:00
    "Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт 2022" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-10
  • 16:00
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 1-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Говийн хүү" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Терминал" УСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Дуудлага" ОАК 1-р анги
  • 02:10
    Эфир хаана

07-09

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    Өчигдөрийн давталт
  • 08:15
    "Хүслийн өрөө" СОАК 13-14-р анги
  • 10:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 11:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:15
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шинэ амьдрал" УСК
  • 14:45
    "Том дөрвөн толгой" МУСК
  • 15:50
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 16:10
    "Три" УСК
  • 18:00
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Спарк: Сансрын түүх" УСК
  • 20:10
    Бизнес толь
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-11
  • 21:30
    "Шүтээн" УСК
  • 00:05
    "Цэвэр хуудас" УСК
  • 01:40
    Эфир хаана

07-10

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Цэвэр хуудас" УСК
  • 08:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 15-16-р анги
  • 10:10
    "Дуудлага" ОАК 1-р анги
  • 11:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:30
    "Азын тэнгэртэй наадам" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сүүлчийн гэрч" УСК
  • 14:40
    "Том зургаан толгой" МУСК
  • 16:00
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 16:30
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-11
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэр биднийх" УСК
  • 19:40
    "Бүү март" МУСК
  • 21:50
    "Нисгэгчид" УСК
  • 00:30
    "Сайн хэрэг" УСК
  • 02:00
    Эфир хаана

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги