10-20

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Даами туулайн Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 5, 6-р анги
  • 08:50
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 11:25
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 12:30
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 12:50
    "Кино миний амьдрал-2" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:10
    "Байлдааны даалгавар" МУСК
  • 14:30
    "1 хувь" нэвтрүүлэг /зураач/
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:30
    "Админ-Z" МУСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага" /гадаад/
  • 18:00
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 18:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Тоглох эрх-1 /давталт/
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:40
    "Хөгжмийн завсарлага" /монгол/
  • 20:00
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 20:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхэд тоглох эрх-2 /давталт/
  • 21:00
    "Дэлхийд нүүрлэсэн аюул" баримтат кино
  • 22:00
    "Кино миний амьдрал-3" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

10-21

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Даами туулайн Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 7, 8-р анги
  • 09:00
    "Дэлхийд нүүрлэсэн аюул" баримтат кино
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна
  • 11:45
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 12:30
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна"
  • 12:50
    "Кино миний амьдрал-3" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 14:40
    "ЭМЯ" үзүүлж байна /богино шторк/
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:30
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:30
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:40
    "Ирж буй Монгол" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Кино миний амьдрал-4" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Дайсны цэргүүд ээ сонсоцгоо" МУСК
  • 22:40
    TV7 төгсгөл

10-22

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Даами туулайн Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • 09:00
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДЛЫН ТАЛААРХ 7 ХОНОГИЙН НЭГДСЭН МЭДЭЭЛЭЛ"
  • 11:50
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 12:30
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 12:45
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Кино миний амьдрал-4" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Дайсны цэргүүд ээ сонсоцгоо" МУСК
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:30
    "Хүний цаана" МУСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:30
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:40
    "Ирж буй Монгол" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:40
    "Кино миний амьдрал-4" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бид мартахгүй" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

10-23

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Даами туулайн Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 11, 12-р анги
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 12:30
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна
  • 13:00
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна"
  • 13:10
    "Кино миний амьдрал-4" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Бид мартахгүй" МУСК
  • 15:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 15:40
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна"
  • 16:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 17:50
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна
  • 18:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Даами туулайн Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 1-8-р анги
  • 19:50
    "Ирж буй Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ONE TIME" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Захиа" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

10-24

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Даами туулайн Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14-р анги
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Маргад эрдэнийн орон" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 12:35
    "ONE TIME" шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:15
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Захиа" МУСК
  • 15:50
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна"
  • 16:00
    "Даами туулайн Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 7-14-р анги
  • 17:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 19:30
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 21:00
    "PINK and BLUE" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 23:25
    TV7 төгсгөл

Олон Саналтай

X/2120:35

MovieBox

"Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

X/2121:00

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /10/

X/2110:30

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /9/