07-04

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 7-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Монгол мөхөшгүй - Д.Сосорбарам /МУГЖ/
  • 11:30
    Өв соёл
  • 11:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг Гуанжоу
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Буудлагын талбай Онгоц тээвэрлэгч
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Содурлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Өв соёл
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Монгол наадам
  • 15:00
    Дэлхийн алдартнууд
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Ногоон тивийн төвөргөөн
  • 17:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг Варанаси
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Мориор амилсан Монгол заяа” нэвтрүүлэг /Тусгай дугаар/
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 8-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

07-05

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 8-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Содурлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Өв соёл
  • 10:30
    Эх дэлхий баримтат кино
  • 11:30
    2014 оны наадмын тойм – 1,2,3-р хэсэг
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Гуанжоу
  • 15:00
    Монгол наадам
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Брэнд нэвтрүүлэг спортын брэндүүд
  • 17:15
    Сонирхогчдын клуб
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Нэг Монгол
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын гэгээ
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 9-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

07-06

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 9-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Содурлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Дэлхийн алдартнууд
  • 10:40
    АХ-ын 91 жилийн ойн үндэсний их баяр наадам
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Дэлхийн алдартнууд
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Хүнсний хувьсгал
  • 15:00
    Хурдан морины түүх
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өв соёл
  • 17:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү Тоо юу Мандалай
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Уран зурагт дурлагсад
  • 22:00
    Сонирхогчдын клуб
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 10-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

07-07

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 10-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    АХ-ын 87 жилийн ойн үндэсний их баяр наадам
  • 11:30
    Содурлан балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Өв соёл
  • 12:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Мандалай
  • 15:00
    Монгол наадам
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    +19 нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Нийтийн дууны цаг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Нээлттэй цаг хэлэлцүүлэг
  • 19:15
    Манай дэлгэцнээ
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 11-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

07-08

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Алтан гарт Сонька ОАК 11-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг /Шарга азарга/
  • 10:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:40
    Хэнтий аймгийн баруун бүсийн уралдаан-2022
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Сүлд үү, Тоо юу Мандалай
  • 15:00
    Монгол наадам
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Гватемал
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Сонирхогчдын клуб
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька ОАК Төгсгөлийн 12-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

07-09

  • 08:00
    Говийн зэрэглээ МУСК
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    2020 оны наадмын нээлт
  • 11:00
    Улсын наадам-2020 Даага, азарга, шүдлэн
  • 12:30
    Улсын наадам-2020 Бөхийн барилдааны 5,6-ийн даваа
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Гийнгоо Хүүхдийн танин мэдэхүй, өв соёлын нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Үлэмжийн чанар - Д.Сосорбарам /МУГЖ/
  • 15:20
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Хурдан морины түүх
  • 17:30
    Өв соёл
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Хүний заяа МУГЖ А.Энхтайван
  • 19:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:25
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зөрүүд эрийг номхотгосон нь УСК
  • 00:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:05
    Эфир завсарласан

07-10

  • 07:00
    Үндэсний их баяр наадмын Хязаалан насны морьдын уралдааныг шууд дамжуулна
  • 08:40
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    Брэнд
  • 10:30
    Үндэсний их баяр наадамд зориулсан Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Үндэсний их баяр наадмын Шүдлэн насны морьдын уралдааныг шууд дамжуулна
  • 15:00
    Үндэсний их баяр наадмын “Хүндэтгэлийн концерт”
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Сэтгэлд дуурсагдах Монгол адуу Теле зохиомж
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Гватемал
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа Тусгай дугаар
  • 22:30
    Морьтой ч болоосой МУСК
  • 23:30
    Тамирын хурд-2022
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги