03-26

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 66-75-р анги
  • 08:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 20-р анги
  • 09:50
    Монгол дархлаа: Монголын театрын үүсэл хөгжил
  • 10:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Трио кино бүтсэн түүх
  • 12:20
    Сохор болзоо МОАК 69,70-р анги
  • 14:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Алга болсон шөнө /The Vanished/ УСК
  • 16:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Бөөрөө хайрлая
  • 17:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 76-80-р анги
  • 17:40
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 18,19,20-р анги
  • 19:00
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 19:30
    Японыг бурхан ивээг /Pray for Japan/ Баримтат кино
  • 21:20
    Wo & Man Vibe
  • 22:00
    Танхай бөө /Man of edge/ УСК
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

03-27

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Хатуужил сахихуй Нүгнай 1-р хэсэг
  • 08:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 76-80-р анги
  • 09:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 20-р анги
  • 10:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:55
    Японыг бурхан ивээг /Pray for Japan/ Баримтат кино
  • 12:45
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 13:00
    Сохор болзоо МОАК төгсгөлийн 70-р анги
  • 13:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:05
    Танхай бөө /Man of edge/ УСК
  • 16:25
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 81-83-р анги
  • 17:50
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 21-р анги
  • 19:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 21-р анги
  • 19:30
    Хүнсний хувьсгал
  • 19:40
    Уулын эзний нутгаар - WWF Mongolia
  • 20:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Гитлерийн уран зургийн дилер
  • 21:00
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 21:30
    ТОП СУГАЛАА ҮНДСЭН ТОХИРОЛ - Тэрбумтан шууд
  • 23:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

03-28

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Хатуужил сахихуй Нүгнай 2-р хэсэг
  • 08:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 81-83-р анги
  • 09:30
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 09:40
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 10:10
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 21-р анги
  • 11:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Хүнсний хувьсгал
  • 11:30
    Уулын эзний нутгаар - WWF Mongolia
  • 12:00
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 12:15
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Гитлерийн уран зургийн дилер
  • 13:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 21-р анги
  • 13:55
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Малчны нэг өдөр баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 16:25
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 84-86-р анги
  • 17:50
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 22-р анги
  • 19:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 22-р анги
  • 19:30
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 20:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Фабержийн өндөгний эрэлд
  • 21:00
    Монгол дарлаа - Монголын театрын үүсэл хөгжил
  • 22:00
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:45
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 23:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

03-29

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Хатуужил сахихуй Нүгнай 3-р хэсэг
  • 08:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 84-86-р анги
  • 09:30
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:40
    Байгаль хамгаалагчийн нэг өдөр - WWF Mongolia
  • 10:15
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 22-р анги
  • 11:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 11:55
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 12:45
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Фабержийн өндөгний эрэлд
  • 13:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 22-р анги
  • 14:25
    Монгол дарлаа - Монголын театрын үүсэл хөгжил
  • 15:25
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 16:25
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 87-90-р анги
  • 17:50
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 23-р анги
  • 19:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 23-р анги
  • 19:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 20:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Дурсгал хайгч эрс
  • 21:00
    Монгол дарлаа - Монголын театрын үүсэл хөгжил
  • 22:00
    Малчны нэг өдөр баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

03-30

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Хатуужил сахихуй Нүгнай 4-р хэсэг
  • 08:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 87-90-р анги
  • 09:30
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:40
    Ирвэсийн амьдрал баримтат кино - WWF Mongolia
  • 10:10
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 23-р анги
  • 11:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:50
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 12:05
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Дурсгал хайгч эрс
  • 13:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 23-р анги
  • 13:45
    Монгол дарлаа - Монголын театрын үүсэл хөгжил
  • 14:45
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 15:45
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 91-93-р анги
  • 17:50
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 24-р анги
  • 19:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 24-р анги
  • 19:30
    Б.Шарав VIII Богд хааны шүтээн хөрөг зураг
  • 20:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Леонардо & Мона Лиза
  • 21:00
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 21:30
    ТОП СУГАЛАА ҮНДСЭН ТОХИРОЛ - Тэрбумтан шууд
  • 23:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

03-31

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Хатуужил сахихуй Нүгнай 4-р хэсэг
  • 08:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 91-93-р анги
  • 09:30
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 09:40
    Трио кино бүтсэн түүх
  • 10:20
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 24-р анги
  • 11:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 11:45
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Леонардо & Мона Лиза
  • 12:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 24-р анги
  • 13:25
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 13:55
    Б.Шарав VIII Богд хааны шүтээн хөрөг зураг
  • 14:25
    Монгол дарлаа - Төрийн дуу эгшиглүүлэх ёсон
  • 15:25
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 16:25
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 94-96-р анги
  • 17:50
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 25-р анги
  • 18:50
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 25-р анги
  • 19:20
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Устаж буй Вермеер
  • 21:00
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Монгол дарлаа - Төрийн дуу эгшиглүүлэх ёсон
  • 22:40
    Ардын ковер нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

04-01

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 81-87-р анги
  • 09:15
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 09:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 1,2,3-р анги
  • 12:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Трио кино бүтсэн түүх
  • 13:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Гитлерийн уран зургийн дилер
  • 14:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Фабержийн өндөгний эрэлд
  • 15:00
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 21,22-р анги
  • 16:40
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Дурсгал хайгч эрс
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бөөрөө хайрлая
  • 18:30
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 19:10
    Монгол дарлаа - Төрийн дуу эгшиглүүлэх ёсон
  • 20:10
    Хэт их зүйлийг мэддэг хүн /The man who knew too much/ Баримтат кино
  • 21:30
    ТОП СУГАЛАА ҮНДСЭН ТОХИРОЛ - Тэрбумтан шууд
  • 23:00
    Этрусканы инээмсэглэл /The Etruscan Smile/ УСК
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

04-02

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 88-94-р анги
  • 08:45
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 3,4,5-р анги
  • 09:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 11:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Монгол дарлаа - Төрийн дуу эгшиглүүлэх ёсон
  • 12:40
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Леонардо & Мона Лиза
  • 13:40
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Устаж буй Вермеер
  • 14:40
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Этрусканы инээмсэглэл /The Etruscan Smile/ УСК
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бөөрөө хайрлая
  • 18:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 23,24,25-р анги
  • 19:50
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 20:20
    Дроноор нисгэгчид /Droners Valcona Mission/ Баримтат кино
  • 21:20
    Wo & Man Vibe
  • 22:10
    Индиан азарга /Indian horse/ УСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

Олон Саналтай

III/2717:10

TV9

Нууцлаг эр ОАУСК 1-р анги

III/2709:00

МҮОНТ

“Нэгэн адууны түүх” УСК

III/2718:00

МҮОНТ

“Мөнгөн мод” наадам /шууд/