11-28

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Даймонд Лигийн тойм №3
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №8
  • 10:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #7
  • 11:00
    NBA: Юта - Финикс 2022-23
  • 13:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Эрчим БВТ - Алтайн Барс Хилчин
  • 15:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Минжит Булган - Тэнүүн Огоо
  • 17:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Натур Мед - Хас Мегастар
  • 19:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Өмнөговь Шанх транс - Баянхонгор
  • 21:00
    Үндэсний бөхийн тойм №8
  • 21:30
    FIFA WC Тойм №8
  • 22:00
    NBA Talk №7
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм №8

11-29

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Үндэсний бөхийн тойм №8
  • 09:30
    LaLiga Show №4
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №9
  • 11:00
    NBA: Дэнвэр - Л.А Клипперс 2022-23
  • 13:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хашхан Өвөрхангай - Хөвсгөл Шинэ Үе
  • 15:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хилчин - Улаанбаатар
  • 17:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Тэнүүн Огоо - Энагурэ Террамед
  • 19:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хобби Эйс - Хөвсгөл Эрчим
  • 21:00
    Үндэсний бөхийн тойм №9
  • 21:30
    FIFA WC Тойм №9
  • 22:30
    LaLiga Talking Football №1
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм №9

11-30

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №2
  • 09:30
    Үндэсний бөхийн тойм №9
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №10
  • 11:00
    NBA: Юта - Финикс 2022-23
  • 13:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Плейофф тоглолт №1
  • 15:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Плейофф тоглолт №2
  • 17:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Плейофф тоглолт №3
  • 19:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Плейофф тоглолт №4
  • 21:00
    Бөх: МҮБХ "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Ховд - Дорнод
  • 23:30
    LaLiga Show №4

12-01

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн тойм №5
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №11
  • 11:00
    NBA: Сакраменто - Мемфис 2022-23
  • 13:00
    Бөх: Улсын харцага Ж.Борын нэрэмжит барилдаан
  • 16:00
    FIFA WC: Испани - Коста Рика
  • 18:00
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №1
  • 18:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #8
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Увс - Баянгол II-р шат
  • 22:00
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №1
  • 22:30
    Үндэсний бөхийн тойм №8
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №11

12-02

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #8
  • 09:30
    Үндэсний бөхийн тойм №9
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №12
  • 11:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Увс - Баянгол II-р шат
  • 14:00
    FIFA WC: Португал - Гана
  • 16:00
    NBA: Филадельфиа - Шарлотт 2022-23
  • 18:00
    FIFA WC Тойм №12
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Баян Өлгий - Дундговь II-р шат
  • 22:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №17
  • 22:30
    Үндэсний бөхийн тойм №6
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №12

12-03

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Даймонд Лигийн тойм №5
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №13
  • 11:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Баян Өлгий - Дундговь II-р шат
  • 14:00
    FIFA WC: Франц - Дани
  • 16:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Архангай - Ховд II-р шат
  • 19:00
    NBA: Даллас - Бостон 2022-23
  • 21:00
    FIFA WC: Аргентин - Мексик
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №13

12-04

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Action №5
  • 09:30
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №17
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №14
  • 11:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Архангай - Ховд II-р шат
  • 14:00
    FIFA WC: Польш - Саудын Араб
  • 16:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Өмнөговь - Баянхонгор II-р шат
  • 19:00
    FIFA WC: Нидерланд - Эквадор
  • 21:00
    FIFA WC: Англи - АНУ
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №14

Олон Саналтай

XI/2921:30

Central TV

Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/

XI/2920:30

Central TV

"Хайрын мухардал " ХОАК 16-р анги

XI/2902:50

SPS Prime

FIFA WC (Шууд): Португал - Уругвай