01-22

  • 00:50
    "Шархалсан зүрх" ОАК 32
  • 01:50
    Мэдээ
  • 02:40
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 27
  • 03:05
    "Монгол цус аян замын тэмдэглэл" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 22
  • 07:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 71
  • 07:30
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 6
  • 07:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 6
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 66-70
  • 08:25
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 08:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 39
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Баянхонгор аймгийн шигшмэл хурд 2021" 1-р хэсэг
  • 11:45
    "Тайгын жимээр цэцэрлэгтээ очно" баримтат кино
  • 12:35
    "Фронт Бадам" баримтат кино
  • 13:30
    "Ээж" МУСК
  • 15:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 24
  • 15:50
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 30
  • 16:20
    "Тэгээс тэг" асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 16:50
    "Хан хэнтий Баавай" баримтат кино
  • 17:30
    "Хүний түүх" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 21
  • 18:40
    "Гэрэлт Ертөнц" ОАК 8
  • 19:30
    "Улаан бал" тойм
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 40
  • 21:35
    "Хүний түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 2-р бүлгийн нээлтийн ёслол
  • 22:50
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1
  • 00:30
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 24

01-23

  • 01:15
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 41
  • 02:00
    "Шархалсан зүрх" ОАК 33
  • 03:00
    "Тайгын охин" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын бизнес эрхлэгчид" баримтат кино 4
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 23
  • 07:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 72
  • 07:30
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 7
  • 07:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 7
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 71,72/1-3/
  • 08:25
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 08:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 40
  • 09:35
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 7
  • 09:45
    "Мэргэжлийн бокс" шууд Н.Төгсцогт /МУГТ/-Виктор Пасильяс
  • 13:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1
  • 15:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 24
  • 15:50
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 31
  • 16:25
    "Улаан бал" тойм
  • 16:50
    "Нийслэл хүү" зохиомж
  • 17:50
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 22
  • 18:50
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 1
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 41
  • 21:35
    "Эргүүл" богино хэмжээний кино
  • 22:00
    "Uganda club" нэвтрүүлэг 8
  • 23:10
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 25
  • 23:55
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 26
  • 00:40
    "IG" шоу 9
  • 01:45
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/2313:30

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2309:45

NTV

"Мэргэжлийн бокс" шууд Н.Төгсцогт /МУГТ/-Виктор Пасильяс

I/2315:00

NTV

"Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 24