10-20

  • 08:50
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:00
    "Ривердэйл" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 10:40
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • 12:25
    "Найзууд" ОАК (II.24-III.4-р анги)
  • 14:30
    "Залуу насны дууль (Testament of Youth)" УСК
  • 16:45
    "Хорио (Lockout)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.5-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (III.5,6-р анги)
  • 20:35
    "Газар доорх ертөнц: Сэргэлт (Underworld: Awakening)" УСК
  • 22:15
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК
  • 00:20
    "Өндөрт алхагч (The Walk)" УСК
  • 02:20
    "Ривердэйл" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 03:50
    "Найзууд" ОАК (III.3-6-р анги)
  • 05:20
    "Шимэгч (Parasite)" УСК
  • 07:30
    "Газар доорх ертөнц: Хувьсал (Underworld: Evolution)" УСК

10-21

  • 09:15
    "Ривердэйл" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 10:50
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 12:45
    "Найзууд" ОАК (III.2-6-р анги)
  • 14:55
    "Газар доорх ертөнц: Лайканчуудын бослого (Underworld: Rise of the Lycans)" УСК
  • 16:35
    "Гар буу (Revolver)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.6-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (III.7,8-р анги)
  • 20:35
    "Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК
  • 22:45
    "12 Хүчтэн (12 Strong)" УСК
  • 01:10
    "Хүйсийн тэгш эрхийн төлөө (On The Basis Of Sex)" УСК
  • 03:05
    "Ривердэйл" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 04:35
    "Найзууд" ОАК (III.5-8-р анги)
  • 06:05
    "Газар доорх ертөнц: Сэргэлт (Underworld: Awakening)" УСК
  • 07:25
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК

10-22

  • 09:10
    "Ривердэйл" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 10:45
    "Өндөрт алхагч (The Walk)" УСК
  • 12:55
    "Найзууд" ОАК (III.5-8-р анги)
  • 14:35
    "Шимэгч (Parasite)" УСК
  • 16:55
    "Ямакаси (Yamakasi)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.7-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 20:35
    "Том нүдэт (Big Eyes)" УСК
  • 22:35
    "Тархинд туссан сум (Bullet in the Head)" УСК
  • 01:00
    "Монте Карло (Monte Carlo)" УСК
  • 02:45
    "Ривердэйл" ОАК (II.6,7-р анги)
  • 04:10
    "Найзууд" ОАК (III.7-10-р анги)
  • 05:40
    "Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК
  • 07:30
    "12 Хүчтэн (12 Strong)" УСК

10-23

  • 09:10
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК
  • 11:05
    "Хүйсийн тэгш эрхийн төлөө (On The Basis Of Sex)" УСК
  • 13:15
    "Газар доорх ертөнц: Хувьсал (Underworld: Evolution)" УСК
  • 15:15
    "Газар доорх ертөнц: Лайканчуудын бослого (Underworld: Rise of the Lycans)" УСК
  • 17:00
    "Газар доорх ертөнц: Сэргэлт (Underworld: Awakening)" УСК
  • 18:35
    "Ногоон ном (Green Book)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (III.1-5-р анги)
  • 23:15
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 01:15
    "Тархинд туссан сум (Bullet in the Head)" УСК
  • 03:25
    "12 Хүчтэн (12 Strong)" УСК
  • 05:30
    "Том нүдэт (Big Eyes)" УСК
  • 07:15
    "Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

10-24

  • 09:05
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:15
    "Тархинд туссан сум (Bullet in the Head)" УСК
  • 11:40
    "12 Хүчтэн (12 Strong)" УСК
  • 14:00
    "Том нүдэт (Big Eyes)" УСК
  • 16:00
    "Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК
  • 18:10
    "Али (Ali) УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (III.6-10-р анги)
  • 23:15
    "Ногоон ном (Green Book)" УСК
  • 01:35
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

X/2120:35

MovieBox

"Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

X/2121:00

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /10/

X/2110:30

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /9/