07-04

  • 07:00
    "Амьдралоги" МУСК
  • 08:50
    "Аргачлал" ОАК (I.5-р анги)
  • 09:45
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Цагаан хадаг" МУСК
  • 12:30
    "Эр зоригийн дууль (Legends of the Fall)" УСК
  • 14:50
    "А ажиллагаа (Project A)" УСК
  • 16:40
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.60-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (I.6-р анги)
  • 20:40
    "Нарны эзэнт улс (Empire of the Sun)" УСК
  • 23:40
    "Эх оронч (The Patriot)" УСК
  • 02:25
    "Зэрлэгүүдийг хүлээхүй (Waiting for the Barbarians)" УСК

07-05

  • 04:15
    "Аргачлал" ОАК (I.6-р анги)
  • 05:10
    "Паралелль ертөнц" МУСК
  • 06:45
    "100 жилийн эморол" МУСК
  • 08:30
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.60-р анги)
  • 09:20
    "Аргачлал" ОАК (I.6-р анги)
  • 10:15
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 11:55
    "А ажиллагаа 2 (Project A 2)" УСК
  • 13:45
    "Бенжамин Баттоны хачирхалтай түүх (The Curious Case of Benjamin Button)" УСК
  • 16:35
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.61-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (I.7-р анги)
  • 20:40
    "Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК
  • 23:15
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК

07-06

  • 01:25
    "Аргачлал" ОАК (I.7-р анги)
  • 02:20
    "Жуулчин (The Tourist)" УСК
  • 03:55
    "Гэмт хэрэгтэн (Felon)" УСК
  • 05:35
    "Мухар гудамж" МУСК
  • 07:10
    "Нууцын нууц" МУСК
  • 08:55
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.61-р анги)
  • 09:50
    "Аргачлал" ОАК (I.7-р анги)
  • 10:45
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 12:30
    "Хожлын төлөөх тэмцэл (Moneyball)" УСК
  • 14:45
    "Константин (Constantine)" УСК
  • 16:50
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.62-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (I.8-р анги)
  • 20:40
    "Иво Жимагаас ирсэн захидал (Letters from Ivo Jima)" УСК
  • 23:30
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК

07-07

  • 01:15
    "Дугаар 42 (42)" УСК
  • 03:25
    "1-р тоглогч бэлэн (Ready Player One)" УСК
  • 05:45
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 07:25
    "Ах дуу 3" МУСК
  • 08:50
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.62-р анги)
  • 09:40
    "Аргачлал" ОАК (I.8-р анги)
  • 10:35
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 13:00
    "Өөр залуус (The Other Guys)" УСК
  • 15:05
    "Мег (The Meg)" УСК
  • 17:05
    "Попури-изм 1" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.63-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (I.9-р анги)
  • 20:40
    "Ялагдашгүй (Invictus)" УСК
  • 23:15
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК

07-08

  • 01:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.63-р анги)
  • 02:15
    "Аргачлал" ОАК (I.9-р анги)
  • 03:10
    "Бурхны дуулга (Armour of God)" УСК
  • 04:50
    "Бурхны дуулга 2: Кондор ажиллагаа (Armour of God: Operation Condor)" УСК
  • 06:35
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 08:05
    "Цагаан хадаг" МУСК
  • 09:50
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.63-р анги)
  • 10:45
    "Аргачлал" ОАК (I.9-р анги)
  • 11:40
    "Попури-изм 1" МУСК
  • 12:55
    "Луугийн замнал (Way of the Dragon)" УСК
  • 14:40
    "Эр зоригийн дууль (Legends of the Fall)" УСК
  • 17:00
    "Попури-изм 2" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.64-р анги)
  • 19:30
    "Аргачлал" ОАК (I.10-р анги)
  • 20:40
    "Өнчин (Orphan)" УСК
  • 23:05
    "Том олз (Snatch)" УСК

07-09

  • 00:55
    "Элайн ном (Book of Eli)" УСК
  • 02:45
    "Цуст алмаз (Blood Diamond)" УСК
  • 05:05
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.64-р анги)
  • 05:50
    "Ах дуу 3" МУСК
  • 07:15
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 08:45
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 10:35
    "Нарны эзэнт улс (Empire of the Sun)" УСК
  • 13:20
    "Ялагдашгүй (Invictus)" УСК
  • 15:45
    "Эх оронч (The Patriot)" УСК
  • 18:40
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК
  • 21:00
    "Салхитай уралдагч" аниме (I.15,16-р анги)
  • 22:05
    "Долоо (Se7en)" УСК

07-10

  • 00:30
    "Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК
  • 02:40
    "Иво Жимагаас ирсэн захидал (Letters from Ivo Jima)" УСК
  • 05:00
    "Аргачлал" ОАК (I.10-р анги)
  • 05:50
    "Шинэ трэйлер"
  • 06:00
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 07:30
    "Попури-изм 1" МУСК
  • 08:35
    "Попури-изм 2" МУСК
  • 09:55
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • 12:10
    "Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК
  • 14:15
    "Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: Ragnarok)" УСК
  • 16:15
    "Тор: Рагнарок (Thor: Ragnarok)" УСК
  • 18:35
    "Долоо (Se7en)" УСК
  • 21:00
    "Салхитай уралдагч" аниме (I.17,18-р анги)
  • 22:05
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 00:00
    "Өнчин (Orphan)" УСК
  • 02:00
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги