10-20

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 10:30
    "Мангас"СОАК 10-р анги
  • 11:40
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 22-24-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 9,10
  • 13:30
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Тэмцэл" СОАК 2-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" Хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 18:00
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Мангас" СОАК 11-р анги
  • 20:45
    Миний Монголын соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 22:00
    "Харснаа хэл" СОАК 13-р анги
  • 23:15
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Хөгжилтэй дүр" цуврал 3-р хэсэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

10-21

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 10:30
    "Мангас"СОАК 11-р анги
  • 11:40
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 25-27-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 13:20
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 34-36-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Тэмцэл" СОАК 3-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" Хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 18:00
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Мангас" СОАК 12-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Амь өрссөн авиралт" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 22:00
    "Харснаа хэл" СОАК 14-р анги
  • 23:15
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Хөгжилтэй дүр" цуврал 4-р хэсэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

10-22

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 10:30
    "Мангас" СОАК 12-р анги
  • 11:45
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 28,29-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Амь өрссөн авиралт" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 13:30
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 37,38-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Тэмцэл" СОАК 4-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" Хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 18:00
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Мангас" СОАК 13-р анги
  • 20:45
    Миний Монголын соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 12
  • 21:30
    "Дээвэр" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 22:00
    "Харснаа хэл" СОАК 15-р анги
  • 23:15
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Бидний сөрөг өдрүүд" цуврал
  • 01:00
    Эфир завсарлага

10-23

  • 06:00
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 07:25
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 13-19-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 7,8-р анги
  • 14:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 15:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 16:30
    "Дээвэр" үл хөдлөх мэдээллийн нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 16:50
    "Карантины хүүхдүүд" кино контент
  • 18:00
    "Зуун чухал сэдэв: Тэтгэврийн шинэчлэл"
  • 19:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 21:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг дугаар-5
  • 22:30
    "Эхлэл төгсгөлийн зааг" УСК
  • 00:30
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

10-24

  • 06:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 07:25
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 20-26-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 9,10-р анги
  • 14:20
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 14:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 11,12
  • 15:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 1..
  • 17:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Шарк танк" нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 21:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 23:10
    "Аймшигт үнэн" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

X/2120:35

MovieBox

"Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

X/2121:00

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /10/

X/2116:35

MovieBox

"Гар буу (Revolver)" УСК