10-20

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Шинэ ном
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Ярилцах цаг
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хатанбаатар МУСК 1-р анги
  • 14:10
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 13,14-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:00
    Шийдэл-45
  • 20:20
    Теле концерт
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 15,16-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-21

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Монгол Монголоо хайрлая хэлэлцүүлэг
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Шийдэл-45
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хатанбаатар МУСК 2-р анги
  • 14:10
    Монголын сайхан орноор
  • 14:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 15,16-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:30
    Шийдэл-45
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Мөнхтөрийн цаг
  • 22:20
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 17,18-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

10-22

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Теле концерт
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Давааны цаана даваа МУСК 1-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Шийдэл-45
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 17,18-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний байшин
  • 20:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 19,20-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

10-23

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:40
    Теле концерт
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 19,20-р анги
  • 12:30
    Бизнес амжилт
  • 13:00
    Миний байшин
  • 13:30
    Давааны цаана даваа МУСК 2-р анги
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:20
    Бизнес цаг
  • 16:30
    Ярилцах цаг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    Чин ачлал
  • 18:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:40
    Монгол Алтайн барагшун
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Ялагдаагүй амьдрал И.Нямгаваа кино найруулагч, УГЗ
  • 20:30
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 21,22-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

10-24

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Сүхбаатар МУСК
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Бизнес амжилт
  • 12:30
    Ялагдаагүй амьдрал И.Нямгаваа кино найруулагч, УГЗ
  • 13:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 21,22-р анги
  • 15:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:10
    Бизнес цаг
  • 16:20
    Нийслэл хүү МУСК
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:00
    Тэмцэл МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

X/2120:35

MovieBox

"Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

X/2121:00

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /10/

X/2116:35

MovieBox

"Гар буу (Revolver)" УСК