10-20

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “София” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:00
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: Оюутан залуучуудын эрүүл мэнд
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 13:30
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс...
  • 13:50
    Эх өв: “Онго шүтээн”
  • 14:20
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 15:00
    “Хөтөч нохой Квилл” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 15:50
    “Нарны домог”
  • 17:50
    16мм: Уртын дуу
  • 18:30
    Иргэдийн эрх зүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    Хүнс хэрхэн бүтдэг вэ?
  • 19:10
    Урлан
  • 19:20
    “Амьдралын загвар” Үсчин Н.Эрдэнэбаатар
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Дэлхийд нүүрлэсэн аюул” Баримтат кино
  • 22:05
    Томилолтоос ирлээ: “Тэрбум мод” үндэсний хөтөлбөр Өмнөговь аймагт
  • 22:25
    “София” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:25
    Эфир завсарлав

10-21

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “София” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 10:00
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 10:30
    “Амьдарлын загвар” Үсчин Н.Эрдэнэбаатар
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Дэлхийд нүүрлэсэн аюул” Баримтат кино
  • 14:00
    Мартах учиргүй
  • 14:30
    Иргэдийн эрх зүйн боловсролд /давталт/
  • 15:00
    “Хөтөч нохой Квилл” Олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 15:45
    Хөгжмийн агшин
  • 15:50
    Монголын түүх
  • 16:50
    Зуузуугийн найзууд
  • 17:00
    MNB Спорт: Миний мөрөөдөл
  • 17:30
    “Хүрээлэн” цуврал
  • 18:00
    Алтан сан хөмрөг: “Замбуу тивээ уяртал” концерт
  • 18:50
    Сүлд
  • 19:10
    “ҮБХИС-ийн 100 жил” сурвалжилга
  • 19:30
    Ургацын далай
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    Оюундалай
  • 22:30
    “София” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

10-22

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “София” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 10:00
    “Хүрээлэн” цуврал
  • 10:30
    Зуузуугийн найзууд
  • 10:40
    “ҮБХИС-ийн 100 жил” сурвалжилга
  • 11:00
    “Монголын Мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Ургацын далай
  • 14:20
    Хөгжмийн агшин
  • 14:30
    Ногоон шошго
  • 15:00
    “Афоня” Уран сайхны кино
  • 16:30
    Сүлд
  • 16:50
    Оюундалай
  • 17:10
    Босох тэнхэл
  • 18:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгал экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Асуудал, Шийдэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “София” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлав

10-23

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “София” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 10:00
    “Том ахын аялал” Байгал экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хөгжмийн агшин
  • 10:40
    Асуудал, Шийдэл
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 12:20
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: Харц
  • 12:50
    “Дэлхийд нүүрлэсэн аюул” Баримтат кино
  • 13:50
    Зуузуугийн найзууд
  • 14:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Садан аялгуу” концерт
  • 15:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:30
    “Сэрэлт” Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:30
    Урлан
  • 17:40
    “Хөх Монголын туг” бүлэг 1
  • 18:40
    16мм: “Цаст Алтайн цагаан барс” баримтат кино
  • 19:30
    Ургацын далай
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    “Урагшаа Жетс” Уран сайхны кино
  • 00:15
    Эфир завсарлав

10-24

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Урагшаа Жетс” Уран сайхны кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Миний сонгосон мэргэжил: Малын эмч
  • 11:50
    Ургацын далай /давталт/
  • 12:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 13:10
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 13:40
    “Спортын ертөнцөд” Анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Өнөр бүл” Монголын уран сайхны кино
  • 16:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Хөглөг хангайн шуранхай”
  • 16:50
    “Хөх Монголын туг” бүлэг 2
  • 18:00
    “Эргэх дөрвөн цаг”
  • 18:20
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын түүх”
  • 22:10
    “Гэрлэсэн ч гоонь байх хүслэн” Уран сайхны кино
  • 23:40
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/2120:35

MovieBox

"Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

X/2121:00

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /10/

X/2110:30

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /9/