10-20

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Урвалт УСК
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 71-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол, Биеийн тамир/
  • 12:35
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - П.Баяржаргал /"Адуучин" брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 72-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /АНУ - БРАКИЛ 2-р хэсэг/
  • 16:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ITEM" ОАУСК 13-р анги
  • 20:10
    1900-1950 Бренд бүтээгчид
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - П.Баяржаргал /"Адуучин" брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 22:00
    "ITEM" ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 23:15
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарласан

10-21

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 08:30
    Үндэсний урлагийн их театр үзүүлж байна.
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 72-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • 12:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - П.Баяржаргал /"Адуучин" брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 13:00
    1900-1950 Бренд бүтээгчид
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 73-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /КАНАД - ВЕНЕСУЭЛ/
  • 16:35
    "Маамуу" Нисдэггүй шувуу
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ITEM" ОАУСК 14-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "ITEM" ОАУСК 14-р анги /давталт/
  • 23:15
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарласан

10-22

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 73-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 12:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - П.Баяржаргал /"Адуучин" брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 13:00
    1900-1950 Бренд бүтээгчид
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 74-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ИТАЛИ - ИРАН 1-р хэсэг/
  • 16:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ITEM" ОАУСК 15-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - П.Баяржаргал /"Адуучин" брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 22:00
    "ITEM" ОАУСК 15-р анги /давталт/
  • 23:15
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарласан

10-23

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 09:45
    Үндэсний урлагийн их театр - Дуу
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аялалын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - П.Баяржаргал /"Адуучин" брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ИТАЛИ - ИРАН 2-р хэсэг/
  • 16:20
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Сити резиденс - "Өнөр бүл" хямдралын аян эхэллээ
  • 18:30
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - П.Баяржаргал /"Адуучин" брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 21:30
    Роман УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

10-24

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:30
    Kabluey УСК
  • 09:00
    Үндэсний урлагийн их театр - Хөгжим
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - П.Баяржаргал /"Адуучин" брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 10:30
    Маамуу - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 13:50
    Захиас МУСК
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ОРОС-ФРАНЦ/
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    1900-1950 Бренд бүтээгчид
  • 19:20
    "Аялалын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - П.Баяржаргал /"Адуучин" брендийг үүсгэн байгуулагч/
  • 21:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 22:10
    Хар мөртэй гэмт хэргүүд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

X/2120:35

MovieBox

"Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

X/2121:00

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /10/

X/2110:30

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /9/