10-20

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Үргээлэг" МУСК
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 89-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Математик
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 16-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    ""Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Шударга ёс" СОАК 1-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-12" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 17-р анги
  • 22:30
    "Шударга ёс" СОАК 1-р анги /давталт/
  • 23:10
    "Эзел" ОАК 89-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

10-21

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Хар судвны нууц" МУСК
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 90-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Биеийн тамир
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 17-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Шударга ёс" СОАК 2-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 18-р анги
  • 22:30
    "Шударга ёс" СОАК 2-р анги /давталт/
  • 23:10
    "Эзел" ОАК 90-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

10-22

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 91-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Дүрслэх урлаг, технологи
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 18-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Шударга ёс" СОАК 3-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-13" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 19-р анги
  • 22:30
    "Шударга ёс" СОАК 3-р анги
  • 23:10
    "Эзел" ОАК 91-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

10-23

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" ОАК 15-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 16-р анги
  • 14:50
    "Хао Ланы домог" ОАК 17-р анги
  • 15:40
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 15-р анги
  • 16:50
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 16-р анги
  • 18:00
    Хөгжмийн цаг
  • 18:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:30
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Date хийх үү"нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Нийслэл аав" Реалити шоу
  • 21:50
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 22:00
    "SANJAA SHOW"
  • 23:20
    "Ич-чи" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

10-24

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:10
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" ОАК 18-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 19-р анги
  • 14:50
    "Шударга ёс" СОАК 1-р анги
  • 15:30
    "Шударга ёс" СОАК 2-р анги
  • 16:10
    "Шударга ёс" СОАК 3-р анги
  • 16:50
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 18:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:30
    "Ирвэс" Баримтат кино
  • 19:30
    Улсын Их Хурлын Цаг
  • 20:00
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:50
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 22:00
    "Хелэнийг хүлээ" УСК
  • 23:40
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

X/2120:35

MovieBox

"Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

X/2121:00

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /10/

X/2110:30

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /9/