07-04

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.6-р анги
  • 07:40
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 08:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.6-р анги
  • 08:35
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.22,23-р анги
  • 09:20
    Үлгэрийн цаг
  • 09:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 21-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Монголын алтан хоолойтнууд" 1-р хэсэг
  • 13:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Дэлхий атлас"
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№5)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга:№5)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан:№5)
  • 15:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №65,66)
  • 15:35
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бөмбөг" ОАК 5-р анги
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-р анги
  • 18:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.24,25-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 6.25-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 22-р анги
  • 21:00
    "Үүргэвчтэй аялал"
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК 14-р анги
  • 23:10
    "Бөмбөг" ОАК 6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-05

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.7-р анги
  • 07:25
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.24,25-р анги
  • 09:35
    Үлгэрийн цаг
  • 09:45
    Дэлхий атлас
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 22-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Монголын алтан хоолойтнууд" 2-р хэсэг
  • 13:00
    "Crush" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Аугаа уран зураг"
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№ 6)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга:№6)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан:№6)
  • 15:15
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№17, 18)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бөмбөг" ОАК 6-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 18:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 6.26-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 23-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК 15-р анги
  • 23:10
    "Бөмбөг" ОАК 7-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-06

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.8-р анги
  • 07:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 08:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 09:25
    Үлгэрийн цаг
  • 09:35
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 23-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Tribute to Pink Floyd" тоглолт
  • 13:05
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№7)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга:№7)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан:№7)
  • 15:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №67,68)
  • 15:30
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Aугаа уран зураг"
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бөмбөг" ОАК 7-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.1-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 24-р анги
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харгис Салтыкова" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 23:10
    "Бөмбөг" ОАК төгсгөлийн 8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-07

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.9-р анги
  • 07:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-р анги
  • 09:05
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 09:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 24-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нарны домог" 1-р хэсэг
  • 13:10
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№8)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга:№8)
  • 14:45
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан:№8)
  • 15:05
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№19,20)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бөмбөг" ОАК төгсгөлийн 8-р анги
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.10-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.2-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 25-р анги
  • 21:00
    "Crush" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бөх" 1-р хэсэг
  • 23:40
    "Шинжлэх ухаан"
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-08

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.10-р анги
  • 07:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.10-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 09:25
    Үлгэрийн цаг
  • 09:35
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 25-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Бөх" 1-р хэсэг
  • 13:30
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№9)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга:№9)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан:№9)
  • 15:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №65-68)
  • 15:45
    "Шинжлэх ухаан"
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Нарны домог" 2-р хэсэг
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Монгол Улс хөгжсөн үү"
  • 18:50
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 26-р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бөх" 2-р хэсэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-09

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9,10-р анги
  • 08:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.3-5-р анги
  • 09:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 26-р анги
  • 11:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Crush" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Дэлхий атлас
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Бөх" 2-р хэсэг
  • 15:50
    Дэлхий атлас
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Яг түүн шиг-2022" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Элэг бүтэн амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хуримтлалтай Монгол" аяны супер урамшууллын тохирол
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 27-р анги
  • 21:00
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Босуул" МУСК
  • 00:10
    Эфир завсарлага

07-10

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 07:20
    "Маамуу нэвтрүүлэг"
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9,10-р анги
  • 08:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.4-6-р анги
  • 09:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 27-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Босуул" МУСК
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Шүүдэр дундуур" МУСК
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.11-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 7.3-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК төгсгөлийн 28-р анги
  • 21:00
    "Яг түүн шиг-2022" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Хийморь" МУСК
  • 00:55
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги