01-22

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.10-р анги
  • 07:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.21,22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.17,18-р анги
  • 08:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.12-14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 5-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Дятловын даваа" ОАК 5-р анги
  • 13:10
    "Шадар гурван цэрэг" УСК 1-р анги
  • 15:20
    "Аугаа уран зургууд"нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Цэргийн сургууль" 1.5-р анги
  • 17:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.23,24-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.19,20-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.15-р анги
  • 19:30
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 6-р анги
  • 21:00
    "Ментор хаб" нэврүүлэг
  • 22:00
    "Шадар гурван цэрэг" УСК 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

01-23

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.1-р анги
  • 07:23
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.22-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.19,20-р анги
  • 08:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.13-15-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 6-р анги
  • 11:20
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Дөрвөн өнгө" баллет
  • 13:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Монголын алтан хоолойтнууд" тоглолт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Шадар гурван цэрэг" УСК 2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.25,26-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.21-р анги
  • 18:50
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.4-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” 1.16-р анги
  • 19:30
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Да Винчийг тайлах нь" баримтат кино
  • 22:00
    "Шадар гурван цэрэг" УСК 3-р анги
  • 23:30
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

I/2313:30

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2309:45

NTV

"Мэргэжлийн бокс" шууд Н.Төгсцогт /МУГТ/-Виктор Пасильяс

I/2315:00

NTV

"Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 24