01-22

  • 08:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Forbes finance awards 2021" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Студи 1.0" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Forbes finance awards 2021" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

01-23

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Forbes finance awards 2021" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Forbes finance awards 2021" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

I/2313:30

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2309:45

NTV

"Мэргэжлийн бокс" шууд Н.Төгсцогт /МУГТ/-Виктор Пасильяс

I/2315:00

NTV

"Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 24