07-04

  • 08:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 10:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 18:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-05

  • 08:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 12:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 16:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ногоон ирээдүй" хөтөлбөр
  • 19:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 21:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-06

  • 08:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ногоон ирээдүй" хөтөлбөр
  • 10:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 14:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 23:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-07

  • 08:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 08:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 18:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 20:00
    "Ногоон ирээдүй" хөтөлбөр
  • 20:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-08

  • 08:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 09:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 12:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Ногоон ирээдүй" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 17:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон ирээдүй" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-09

  • 08:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 13:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 19:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ногоон ирээдүй" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 23:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

07-10

  • 08:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай дугаар
  • 11:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ногоон ирээдүй" хөтөлбөр
  • 12:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" спорт дугаар
  • 18:30
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Карс энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги