МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Том Сойерын адал явдал” Уран сайхны кино 3-р анги
  • 09:10
    Оюундалай
  • 09:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:00
    Амьдралын загвар
  • 10:30
    “Эгшиг бүхэн учиртай”
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “Орон даяар” Өргөө хамтлаг
  • 13:20
    “Өөрөөр сэтгэгч” баримтат кино
  • 13:50
    “Монголын баялаг 330” Сүхбаатар аймаг. Халзан сум
  • 14:30
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:10
    Би Монгол хүн: Ахмад инженер О.Лувсандорж
  • 16:00
    Нээлттэй засаг
  • 16:20
    “Жизел” балет
  • 18:20
    “Аз жаргал дэргэд байдаг” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ногоон сум-2022” аян
  • 19:20
    Эх сурвалж: Хар тамхины эсрэг өдөрт зориулав
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Гэгээн үдэш” Гавьяат жүжигчин Б.Цэрэнпагма
  • 22:30
    ”Хамтдаа байцаагч” Уран сайхны кино
  • 00:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    Нарны садан киноны тухай
  • 11:25
    "Залуу нас" олон ангит кино /29/
  • 12:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:20
    Гоол! Теле сэтгүүл
  • 12:55
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:10
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Хүүхдийн хоол тэжээл
  • 13:55
    Хариулаад ХОЖ! Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "7-р тусгай тасаг" Монголын уран сайхны кино
  • 16:25
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:40
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Нано бальзам
  • 17:25
    "Асах гэрэл" Гэрэл зураг сонирхогчдын шоу
  • 18:20
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:50
    Гоё айлууд
  • 19:30
    Сайн уу Сайнаа
  • 21:35
    "Залуу нас" олон ангит кино /30/
  • 22:30
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 22:40
    "Гурван тэнэг" Энэтхэгийн уран сайхны кино /2/
  • 00:10
    Нарны садан киноны тухай
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 10:50
    "Доктор Икс" ОАК 8-р анги
  • 11:40
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 12:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 13,14,15- анги
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 15:30
    "21000 реалити шоу" дугаар 9,10
  • 18:00
    МУГЖ Т.Баясгалан "Галт шувуу" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 17-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 17-р анги
  • 23:10
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Бизнес мэдээ"
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Идэр бүсийн хурд 2022 - Хөвсгөл аймгийн өмнөд бүсийн уралдаан
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:40
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 10:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:55
    Өнөөдрийн аялал
  • 12:55
    Технологи - 360: Энгийний цаана агуу
  • 13:10
    Хөвсгөл аймгийн Төмөрбулаг сумын уяачдын баяр 2022
  • 14:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:45
    Бизнес мэдээ
  • 15:55
    Танд тустай агшин
  • 16:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 16:10
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 16:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 16:35
    Ройтерс үзүүлж байна - Анхааралд орсон ишлэлүүд
  • 16:40
    Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 17:10
    Танд тустай агшин
  • 17:15
    Бизнес мэдээ
  • 17:25
    "Монголын баялаг -330" цуврал №32
  • 18:00
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Халамжаас Хөдөлмөрт"№4 цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сумын атаман" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Дурсамж 1988" 7,8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:50
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:15
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Захиас " МУСК
  • 10:30
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Шууд: "Мөнхийн үсэг" группийн30 жилийн ойд зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна.
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    "Номын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Тэгри Чину"кино бүтсэн түүх- нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Эрдэнийн чулууг баяжуулагч бүсгүй -Геологийн төв лаборатори үзүүлж байна
  • 21:30
    "Амь ба дэнс" УСК
  • 23:30
    Тоо юу сүлд үү? "Эйфелийн цамхаг"
  • 00:20
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:50
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 10:30
    "ГАЙХАМШИГТ ЖИЖИГХЭН ХҮМҮҮС" шоу /давталт/
  • 11:30
    Жүдо бөхийн "Ulaanbaatar Grand Slam-2022" /давталт/
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 3-р анги
  • 14:50
    "Хао Ланы домог" ОАК 4-р анги
  • 15:40
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    Улсын их хурлын цаг
  • 16:40
    Жүдо бөхийн "Ulaanbaatar Grand Slam-2022"
  • 19:30
    "Шинэ сэргэлт-Цар тахал ба Сорилт" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хоргодох байр" УСК
  • 00:20
    "SANJAA SHOW"
  • 01:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Хот
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Инээдмийн толь
  • 14:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 15:30
    Монголын баялаг 330
  • 16:30
    Ардын эрх нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Beauty in mongolia-4.6
  • 18:30
    Шинэ сэргэлт- Цар тахал ба сорилт
  • 19:30
    Бодол нэрэгч
  • 20:30
    Тоглож болохгүй нас МУСК
  • 22:10
    Хамгийн сайхан нь МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:25
    "Boobies" хошин цуврал
  • 01:30
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 13
  • 02:30
    " Пунжоны радио - 2018" баримтат кино
  • 03:25
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал" баримтат кино 1
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 11
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 16
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 55-57
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 51-55
  • 08:30
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 6
  • 09:40
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 15
  • 10:45
    " Монгол бахархал- Тогоо нэрэх ёсон"
  • 11:05
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:30
    "К-ПОП ФЕСТИВАЛЬ МОНГОЛД 2022"
  • 12:35
    "1000 бээрийн аялал"
  • 13:40
    "Сараана" МУСК
  • 15:00
    " Ардын хувьсгалын 99 жилийн наадмын уралдаан" нэвтрүүлэг 3
  • 16:35
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 2.3
  • 17:35
    "Монгол фэйшн" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Эхнэрийн заавраар" 2.2
  • 19:10
    " Турк орноор " нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 7
  • 21:30
    "Вега сити" хотхоны танилцуулга
  • 21:45
    " Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хайрын хот"
  • 23:05
    " Үл таних эмэгтэй" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.8-р анги
  • 07:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.25-р анги
  • 08:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.6-8-р анги
  • 09:15
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 13-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Хязгааргүйн цаана" тоглолт
  • 13:00
    "Үүргэвчтэй аялал-2" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аполлоны зүрхшээмээр даалгавар" баримтат кино
  • 15:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.67-р анги
  • 17:00
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.9,10-р анги
  • 18:30
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.26-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Яг түүн шиг-2022" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.68-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-8,9-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-23-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-1,2,3-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    "Art.s 21" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Загвар
  • 12:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-2-р анги
  • 12:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-10,11-р анги
  • 13:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-24-р анги
  • 13:30
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 2-4,5,6-р анги
  • 14:00
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-12,13-р анги
  • 15:00
    "Парадисо"-Далд хүмүүс УСК /давталт/
  • 17:40
    Ройтерс: Хотууд
  • 18:00
    "Том тоо" эдийн засгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Оркүүл" 18-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"-Галсант тосгон УСК
  • 00:50
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Моторын дуу" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 1-6-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Ахлах тогооч" УСК
  • 13:40
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 14:00
    "Нэг өдөр"нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 14:40
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 15:00
    "Шарк танк" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 17:00
    "Миний аав" кино контент
  • 17:45
    "Нэг өдөр"нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 23:10
    "Өлсгөлөн тулаан:Шогч бялзуухай-2-р хэсэг" УСК
  • 01:30
    Миний монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 07:30
    "Тэгри Чину" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 5-7-р анги
  • 11:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Марта ба Ники" баримтат кино
  • 14:40
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-6
  • 17:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Индиан азарга" УСК
  • 20:40
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Үдшийн манангийн цэцэрлэг" УСК
  • 00:15
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:00
    "Биелэгдээгүй амлалт" УСК /давталт/
  • 08:35
    "Ханхүү Иван ба саарал чоно" хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм нэвтрүүлэг
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 12,13,14-р анги
  • 16:30
    "Амрыг эрэе" ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Морин өртөө - 2020" Дугаар 8
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ирээдүй өөд итгэл хайрлая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Wolf of the Tegri" Making movie
  • 20:00
    "Хүнсний хувьсгал " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "E-Project" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Морьтон Монгол" нэвтрүүлэг - М.Оюунбаатар
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 00:45
    "Аймшигт хайрцаг (Jack in the Box)" УСК
  • 02:10
    "Хэсүүлч (Rogue)" УСК
  • 03:55
    "Бригад" ОАК (15-р анги)
  • 05:00
    "Аав" МУСК
  • 06:30
    "Амьдралоги" МУСК
  • 08:20
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 10:05
    "Мухар гудамж" МУСК
  • 11:55
    "Бурхны дуулга (Armour of God)" УСК
  • 13:45
    "Бурхны дуулга 2: Кондор ажиллагаа (Armour of God: Operation Condor)" УСК
  • 15:45
    "1-р тоглогч бэлэн (Ready Player One)" УСК
  • 18:20
    "Цуст алмаз (Blood Diamond)" УСК
  • 21:00
    "Салхитай уралдагч" аниме (I.9,10-р анги)
  • 22:05
    "Элайн ном (Book of Eli)" УСК
  • 00:15
    "Дугаар 42 (42)" УСК
  • 02:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Cat & Keet 50-57-р анги
  • 09:20
    Эзэнт гүрэн ХОАК 53,54-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Конго /Congo-1/ Баримтат кино
  • 12:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Дотор минь байгаа залуу /The Dude in Me/ УСК
  • 15:05
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 48,49-р анги
  • 16:35
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 11-20 анги
  • 18:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 18:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 50-р анги
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Конго /Congo-2/ Баримтат кино
  • 22:10
    Эр хүн /Man of Men/ УСК
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Single ladies-3" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 13:20
    "Буратино" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 14:40
    "Удам" богино хэмжээний кино
  • 15:00
    "Мазаалай сугалаа" үзүүлж байна
  • 16:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Гуравдугаар сарын бэлэг" үзүүлж
  • 20:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 21:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 21:35
    "СОР17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ ТОЙМ
  • 09:05
    "Урбан фашион" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Орхидос-1" МУСК
  • 11:55
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 4-р анги
  • 12:45
    ТВ гал тогоо
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 15:00
    Йогачны гэр подкаст
  • 15:45
    Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй
  • 17:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 17:30
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    TEDx илтгэл
  • 19:30
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Саруул Монгол
  • 20:10
    TEDx илтгэл
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ ТОЙМ
  • 21:35
    "Орхидос-2" МУСК
  • 23:20
    "Кегель өрөө" 18+
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    " Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 10:40
    "Crand Care" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000
  • 15:00
    "Моторын дуу" МУСК
  • 17:05
    "Гандан" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 20:00
    "Дэлхийн монголчууд " нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ирээдийн хот-Мускат " баримтат кино
  • 22:00
    "Үл таних эмэгтэй" МУСК
  • 23:35
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Миний бяцхан одой морь III.15-17
  • 08:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.2
  • 08:45
    Зуузуугийн найзууд I.6
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 75-76
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 36
  • 09:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 09:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 37
  • 10:00
    Доктор Стөүн 4-8
  • 12:30
    Врумиз III.22-26
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.3-4
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь III.18
  • 15:30
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 21-24
  • 16:35
    Ноён талхны үсчний газар II.12-16
  • 18:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.5
  • 18:20
    Булцгар найзууд 4
  • 18:35
    Маамуу - Тоглоомын төлөвлөгөө
  • 18:45
    Маамуу - Шүдний төрсөн өдөр
  • 19:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.5-6
  • 20:10
    Мөнх Тунх V.2
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли III.2-6
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Амьдралын загвар: “Дасгалжуулагч Б.Оюунболд”
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 09:35
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: “Хөдөлмөрийн баатар, гавьяат нисгэгч Р.Батнасан” /давталт/
  • 10:00
    Зочны цаг
  • 10:20
    “Үр төлдөө халамжтай амьтад” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:40
    Ногоон сум-2022 аян: “Дархан-Уул аймагт болсон өдөрлөгөөс” /давталт/
  • 12:20
    “Цаг агаар
  • 12:30
    “УИХ-ын 30 жил” /хэлэлцүүлэг/ /давталт/
  • 13:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 14:00
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: “Ажиллах боловсон хүчний алс хэтийн бодлого...” /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” ёслолын ажиллагаа /давталт/
  • 16:50
    “Шинэ сэргэлт”
  • 17:30
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 7-р хэсэг /1981 он/
  • 18:15
    ММ таван минут: “Хүндэт донор Б.Галхүү”
  • 18:20
    Эх орны төлөө
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    ММ архив: Алтан аргамж: “Төрийн болон дипломат ёслол” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин Ч.Батжаргал /2020 он/
  • 19:40
    Ногоон сум-2022 аян: “Орхон аймагт болсон өдөрлөгөөс” /давталт/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Таван эрдэнийн шагай” Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    “Цэргийн нэг өдөр” /давталт/
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 10:00
    Бүх юм сайхан ОАК 34,35-р анги
  • 11:30
    Топ сугалаа
  • 13:00
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 13:05
    Бизнес цаг
  • 13:20
    Ялагдаагүй амьдрал
  • 14:00
    Миний байшин
  • 14:30
    Бүх юм сайхан ОАК 36,37,38-р анги
  • 16:50
    Бизнес цаг
  • 17:00
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 17:50
    Монголын бөхийн спортын алдартнууд
  • 18:30
    Чин ачлал
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Цааны аялал
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 21:50
    Анхны алхам МУСК
  • 23:00
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    2022 NBA Finals Game 2 Cutdown
  • 01:00
    2022 NBA Finals Game 3 Cutdown
  • 02:00
    2022 NBA Finals Game 4 Cutdown
  • 03:00
    2022 NBA Finals Game 5 Cutdown
  • 04:00
    2022 NBA Finals Game 6 Cutdown
  • 05:00
    NBA: Плэй-Офф Атланта - Майами Тоглолт №5
  • 07:00
    2022 NBA Film Room Game 2
  • 07:30
    2022 NBA Film Room Game 3
  • 08:00
    WNBA (Шууд): Финикс - Даллас 2022
  • 10:00
    2022 Playoff Playback
  • 12:00
    2022 Playoff Playback
  • 14:00
    2022 Playoff Playback
  • 16:00
    NBA: Плэй-Офф Милуоки - Бостон Тоглолт №1
  • 18:00
    NBA Action №36
  • 18:30
    NBA: Плэй-Офф Филадельфиа - Майами Тоглолт №2
  • 20:30
    NBA: Плэй-Офф Финикс - Даллас Тоглолт №3
  • 22:30
    NBA: Плэй-Офф Мемфис - Голден Стэйт Тоглолт №3

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UEL 2021/22: Лэстер - Наполи 1-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Heat Check Gaming - Knicks Gaming
  • 12:00
    Ла Лиг 2021/22: Барселона - Хетафе 3-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga World №7
  • 14:30
    UCL 2021/22: Шахтар - Интер 2-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Nations №7
  • 17:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №6
  • 19:30
    LaLiga Chronicles №5
  • 20:00
    Ла Лиг 2021-2022 Мэргэн бууч
  • 20:30
    Ла Лиг 2021/22: Атлетико - Вийярреал 3-р тойрог
  • 22:30
    LaLiga Chronicles №6
  • 23:00
    NBA 2K: Warriors Gaming Squad - Lakers Gaming G#2

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WNBA: Сиэтл - Миннесота 2022
  • 11:00
    Даймонд Лигийн тойм №6
  • 12:00
    Бөх (Шууд): Наадмын сорилго барилдаан
  • 19:00
    Roland Garros Өдөр 10 Тоглолт №3
  • 22:30
    Үндэсний бөхийн тойм #47
  • 23:00
    NBA Action №02
  • 23:30
    LaLiga Fans №8

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:30
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 21:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 23:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 04:00
    UFC Шууд: Царукяан-Гамрот Прелим
  • 06:00
    UFC Шууд: Царукяан-Гамрот
  • 09:00
    UFC 259: Блахович-Адесанья
  • 11:30
    UFC: Виттэйкер-Гастелум
  • 14:00
    WWE Monday raw 1517
  • 16:00
    UFC Main Event #903
  • 17:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 19:00
    UFC 260: Миочич-Нганну 2
  • 21:00
    ONE Weekly #25
  • 21:30
    UFC 262: Оливейра-Чандлер

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Пасха
  • 08:40
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    Сонирхогчдын клуб Субару автомашин сонирхогчид
  • 10:30
    Алхамбра Баримтат кино
  • 11:30
    Монгол наадам Монгол Улсын Мэргэн Б.Цэцэг
  • 12:00
    Мөнхийн Үсэг группийн 30 жилийн ойд зориулсан Үндэсний их баяр наадмын сорилго Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Уран зурагт дурлагсад Сийлбэрч Т.Батогтох
  • 19:00
    Дэлхийн алдартнууд Уйнстон Черчиль
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    Сүлд үү, тоо юу? Азорын арлууд
  • 22:30
    Цөлийн цагаан гэгээ УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.117-120-р анги
  • 09:30
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 91, 92-р анги
  • 10:40
    "Мөрдөгч" ОАК 33, 34-р анги
  • 12:40
    "Гэсгээл" ОАК 4, 5-р анги
  • 15:10
    "Иохан эмч" ОАК 8, 9-р анги
  • 17:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.121, 122-р анги
  • 19:00
    "Master in the house" шоу нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Иохан эмч" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 5-р анги
  • 23:30
    "Иохан эмч" ОАК 10-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №1
  • 09:30
    UCL: Челси - Зенит 1-р тойрог
  • 11:30
    PL World №10
  • 12:00
    UCL: Мальмё - Ювентус 1-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Chronicles №7
  • 14:30
    UCL: Вийярреал - Аталанта 1-р тойрог
  • 16:30
    PL Netbusters №9
  • 17:00
    UCL: Бешикташ - Дортмунд 1-р тойрог
  • 19:00
    Ла лигийн тойм №4
  • 20:00
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Интер - Реал М. 1-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Үлгэрийн ертөнц
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Цэвэр энергийн технологи-шингэн нүүрс
  • 11:40
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 11:50
    "Наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг-2
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Нандин эрдэнэ" МУСК
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг:Ц.Нямдорж Монгол Улсын мастер дархан
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Цөмийн хаягдал" баримтат кино
  • 20:20
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Бүх юм сайхан" ОАК 7-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Хадам эцэг" Энэтхэгийн УСК
  • 00:30
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 08:25
    Бахархал
  • 08:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин С. Лхагва
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Уухай: Монгол улсын даян мэргэн Дондогийн Нямсүрэн
  • 11:10
    “Спорт-Бага үд” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    Бахархал: Хүндийн өргөлтийн ахмад тамирчин дасгалжуулагч С. Хөхөө
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Монгол улсад залуучуудын байгууллага үүссэний 100 жил, Монголын үндэсний бөхийн холбооны 30 жил, Монгол бөхийг дэлхийн дээд амжилт Гиннест бүртгүүлсний 10 жилийн ойд зориулсан хүчит 512 бөхийн барилдааны тойм
  • 17:45
    Бахархал
  • 18:35
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1942 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:40
    Миний мөрөөдөл
  • 19:15
    Спортын-Гэр бүл: Монгол улсын арслан Б. Ганбаатарын гэр бүл
  • 20:00
    “30 секунд” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Оддын замнал
  • 21:00
    Бахархал
  • 21:35
    Спорт цаг үе: Үндэсний их баяр наадмын бэлтгэл ажлын талаар
  • 22:10
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 07:30
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд тойм
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Энэ өдөр Монголд
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 15:20
    "Капитал цаг" Нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 17:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 21:30
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 23:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    Хамаг Монгол
  • 10:15
    Түмэнд түгээе
  • 10:30
    Эрдэм түгээсэн Эрхэм багш
  • 11:50
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Харанхуй хад" МУСК
  • 17:15
    Хошин өнцөг
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 18:30
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 19:50
    Түмэнд түгээе
  • 20:05
    Тархи сэрэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 21:30
    Тэрбум мод
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 23:57
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 6-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал “Ирвэс” /давталт/
  • 11:25
    “Бид мартахгүй” дурсамж нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг /04.08/
  • 12:50
    Хүүхдийн эрх
  • 13:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн сэтгэлзүй ба хандлага
  • 13:15
    Баримтат кино: Азийн гэр бүл 2-р хэсэг
  • 14:05
    2/15 Өсвөр насныханд зориулав: “Авилга”
  • 14:35
    “Би нар” хүүхдийн кино
  • 16:15
    “Аз жаргалын түлхүүр” хүүхдийн зохиолч Н.Саалуут
  • 16:45
    “Би би” хүүхдийн нэвтрүүлэг /4/
  • 17:10
    “Хайрын орчлон” концерт
  • 18:10
    “Мөнгөн цох” телевизийн олон ангит кино 7-р анги
  • 18:25
    Сонсъё, ярилцъя /04-21/
  • 18:40
    “Монголын түүх” Хаадын булш
  • 19:40
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Ижий аав хоёр минь” Баянзүрх дүүргийн өндөр настан Ч.Дамиран
  • 21:00
    “Монгол ардын үлгэр” Могжоохон даагатай жогжоохон хүү
  • 21:30
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 08:10
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 08:15
    Дойч Вэллэ - Метаверс гэж юу вэ?
  • 08:30
    Энтертайнмент мэдээ давталт
  • 09:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 09:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 10:00
    Дойч Вэллэ - Хиймэл оюун ухаан
  • 10:20
    "Шинэ сэргэлт - Цар тахал ба Сорилт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Энэ тухай" нэвтрүүлэг давталт
  • 11:30
    Спорт мэдээ давталт
  • 12:00
    "Зүй Тогтол" нэвтрүүлэг давталт
  • 12:40
    Гэрэл - "Гэж юу вэ?"
  • 12:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 13:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 13:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 14:00
    Крипто цаг давталт
  • 14:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм С.Цогтбаяр, Ж.Мөнхбат
  • 16:30
    Технологийн мэдээ
  • 17:00
    Алтан өргөө тоглолт
  • 18:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв давталт
  • 19:00
    Defacto тойм
  • 19:30
    Бодис - "Гэж юу вэ?"
  • 19:45
    Дойч Вэллэ - Ногоон архитектур
  • 20:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 20:50
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 21:00
    "Хуйвалдааны хүрд" 2-р анги - Флоренцийн манан
  • 21:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 21:30
    Дойч Вэллэ - Толгойн өвдөлт, түүнийг эмчлэх нь
  • 22:00
    Буухиа
  • 22:30
    Царайлаг өдрүүд МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги