МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Том Сойерын адал явдал” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 09:10
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 09:30
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “Бид юу чадах вэ: Цэвэр эрчим хүч” баримтат кино
  • 11:40
    Оюундалай
  • 12:00
    Эрүүл мэндийн салбарын хөгжил, хөтөлбөр
  • 12:40
    “Амьд ой” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Монголын баялаг 330” Сүхбаатар аймаг. Баяндэлгэр сум
  • 14:40
    16 мм үзүүлж байна: Хөвсгөл нутгийн ая дуун
  • 15:10
    Шинэ сэргэлт
  • 15:50
    Бахархал: Чөлөөт бөхийн ОУХМ Б.Шоовдор
  • 16:20
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст
  • 17:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 17:40
    “Ай-Ёо” Ток шоу
  • 18:40
    “УИХ-ын 30 жил” хэлэлцүүлэг
  • 19:40
    ETT Weekly
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Орон даяар” Өргөө хамтлаг
  • 23:20
    “Том Сойерын адал явдал” Уран сайхны кино 3-р анги
  • 00:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    Нарны садан киноны тухай
  • 11:25
    "Хүний хүн" олон ангит кино /15/
  • 12:15
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:25
    "Залуу нас" олон ангит кино /28/
  • 13:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:20
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Сүрьеэ
  • 13:50
    Судлагдахуун: П.Баатар
  • 14:40
    "Явуулын хүн" Монголын уран сайхны кино
  • 16:25
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:40
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Нано бальзам
  • 17:15
    "Асах гэрэл" Гэрэл зураг сонирхогчдын шоу
  • 18:20
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 18:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    "Залуу нас" олон ангит кино /29/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хариулаад ХОЖ! Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Гоол! Теле сэтгүүл
  • 22:35
    "Гурван тэнэг" Энэтхэгийн уран сайхны кино /1/
  • 00:10
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 10:50
    "Доктор Икс" ОАК 15-р анги
  • 11:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 12:00
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 13:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 10,11,12-р анги
  • 14:30
    "21000 реалити шоу" дугаар 6,7,8
  • 18:30
    "Renecell цол гардуулах ёслол"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 16-р анги
  • 21:00
    "Би чамаас Чи надаас"
  • 21:30
    "Энэ миний амьдрал"
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:35
    "Доктор Икс" ОАК 16-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Хэнтий аймгийн Биндэр сумын Баянхутаг уулын тахилга 2022
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Өнөөдрийн аялал
  • 13:10
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 13:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    Идэр бүсийн хурд 2022 - Хөвсгөл аймгийн өмнөд бүсийн уралдаан
  • 14:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:55
    Бизнес мэдээ
  • 15:05
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 16:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 4,5,6-р анги
  • 16:50
    Япон орныг тольдохуй
  • 17:05
    Танд тустай агшин
  • 17:10
    Шинэ сэргэлт - Цар тахал ба Сорилт
  • 17:50
    Бизнес мэдээ
  • 18:00
    "Эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:30
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худалч залуу" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Дурсамж1988" 4,5,6-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:40
    Идэр бүсийн хурд 2022 - Хөвсгөл аймгийн өмнөд бүсийн уралдаан
  • 02:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:50
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:15
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Самрагчин" МУСК
  • 10:30
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Шууд: "Бидний наадам" Улаанбаатар хот дахь Увс аймгийн иргэдийн анхдугаар наадмыг Хүй долоон худгаас шууд дамжуулна.
  • 13:00
    Гарц нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Эрдэмт хүн улсын баялаг нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Мөрөөдөл биелэдэг юм - нэвтрүүлэг
  • 14:50
    ТВ-9 энэ өдөр
  • 15:00
    АХА - цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Монгол багштай хамт подкаст
  • 17:00
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүндүүгүй яриа нэвтрүүлэг Улсын начин Б.Сангисүрэн
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    After School club - нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хаан ширээ" УСК
  • 23:30
    Тоо юу сүлд үү? "Эйфелийн цамхаг"
  • 00:20
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:50
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Хүн гүүр" Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Элэг нэгтэн" МУСК
  • 11:30
    Жүдо бөхийн "Ulaanbaatar Grand Slam-2022" /давталт/
  • 14:00
    "Хоёр хүсэл" ОАК 20-р анги
  • 15:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 1-р анги
  • 15:50
    "Хао Ланы домог" ОАК 2-р анги
  • 16:40
    Жүдо бөхийн "Ulaanbaatar Grand Slam-2022"
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "ГАЙХАМШИГТ ЖИЖИГХЭН ХҮМҮҮС" шоу
  • 21:30
    "Гаригийн Биологийн Төрөл Зүйл" Баримтат кино
  • 22:00
    "SANJAA SHOW"
  • 23:10
    "Миний 2 нүүртэй найз охин" УСК
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Монголын өглөө
  • 11:00
    Бодол нэрэгч
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Нахиа
  • 13:30
    1-р тусгай хэлтэс-16 ОАК
  • 14:30
    1-р тусгай хэлтэс-17 ОАК
  • 15:30
    1-р тусгай хэлтэс-18 ОАК
  • 16:30
    1-р тусгай хэлтэс-19 ОАК
  • 17:30
    Монголын баялаг 330
  • 18:30
    Их эмч
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:20
    Нар салхины эрчим хүчийг ашиглах нь
  • 21:30
    Beauty in mongolia-4.6
  • 22:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 23:30
    Лаазалсан мах УСК
  • 01:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:10
    Мэдээ
  • 02:00
    " Өөр өнцөг " хэлэлцүүлэг
  • 03:00
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 12
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 10
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 15
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 52-54
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 46-50
  • 08:30
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 5
  • 09:40
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 14
  • 10:40
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 2.2
  • 11:35
    "Эхнэрийн заавраар" 2.1
  • 12:35
    "Пунжоны радио - 2021" баримтат кино
  • 13:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 13:55
    "Ардын эрх "
  • 15:00
    " Ардын хувьсгалын 99 жилийн наадмын уралдаан" нэвтрүүлэг 2
  • 16:40
    "Их хурлын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Цаг агаар
  • 17:20
    "Чиг шугам" ярилцлага
  • 18:00
    "К-ПОП ФЕСТИВАЛЬ МОНГОЛД 2022"
  • 19:05
    Цаг агаар
  • 19:15
    "Хөршийн нүүдэл"
  • 19:30
    Хүүхдэд ээлтэй "Гарден сити" хотхон
  • 19:45
    "Вега сити" хотхоны танилцуулга
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 6
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "1000 бээрийн аялал"
  • 23:10
    " Гэм буруутан" кино драм

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.7-р анги
  • 07:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.24-р анги
  • 08:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.4-6-р анги
  • 09:15
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 12-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Crush" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.66-р анги
  • 15:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Яг түүн шиг-2022" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 18:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.25-р анги
  • 19:05
    "Яг түүн шиг-2022" тайзны ард
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аполлоны зүрхшээмээр даалгавар" баримтат кино
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.67-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-4,5-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-20-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 1-46,47,48-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 53-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-6,7-р анги
  • 12:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-21-р анги
  • 13:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 1-49,50,51-р анги
  • 13:30
    "Tomorrow Today" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 3-1-р анги
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-22-р анги
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 53-р анги /давталт/
  • 17:00
    "Art.s 21" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Том тоо" эдийн засгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:30
    Ройтерс: Загвар
  • 22:00
    "Оркүүл" 18-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"-Далд хүмүүс УСК
  • 01:10
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Амьдралын нахиа" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 47-52-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Анзаарагдахгүй оршихын давуу тал" УСК
  • 13:40
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 14:00
    Нүүдэл шийдэл: Дотоодын аялал жуулчлал
  • 15:00
    "Morning view" нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 15:25
    "Нэг өдөр"нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 16:00
    Ардын эрх
  • 16:40
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 19:30
    "Шарк танк" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 21:30
    "Намайг сонгооч" нэвтрүүлэг дугаар-9
  • 22:30
    "Өлсгөлөн тулаан:Шогч бялзуухай-1-р хэсэг" УСК
  • 00:40
    "Зоорь-2" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:15
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    Цаг агаар
  • 07:40
    Манай дэлгэцнээ
  • 07:45
    Бизнес толь
  • 08:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    "Хүслийн өрөө" СОАК 3-4-р анги
  • 10:05
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Бизнес толь
  • 11:35
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 13:00
    "Цуврал алуурчин" УСК
  • 14:50
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Хайрын хот" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-5
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тэгри Чину" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зэвүүн" ток шоу
  • 23:30
    "Нууц зочин" УСК
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Гэмт хэргийн мөрөөр цувралаас
  • 07:25
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК /давталт/
  • 09:15
    "Шинэ сэргэлт-Цар тахал ба Сорилт" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Сэдэв, Шийдэл" ярилцлага
  • 11:00
    "Хүнсний хувьсгал " нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Морин өртөө - 2020" Дугаар 8
  • 12:40
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 10,11-р анги
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан - 2022
  • 16:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ирээдүй өөд итгэл хайрлая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монголчууд" - Өв соёлын цаг
  • 17:30
    "Богд" МУСК
  • 19:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Морьтон Монгол" нэвтрүүлэг - М.Оюунбаатар
  • 21:00
    "E-Project" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Биелэгдээгүй амлалт" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:05
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.54-р анги)
  • 01:55
    "Бригад" ОАК (15-р анги)
  • 02:45
    "Мумми (The Mummy)" УСК
  • 04:30
    "Эверест (Everest)" УСК
  • 06:30
    "Таарсан хоёр" МУСК
  • 08:00
    "2000" МУСК
  • 09:40
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 11:15
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 13:15
    "Жэк Жилл хоёр (Jack & Jill)" УСК
  • 15:00
    "Гэмт хэрэгтэн (Felon)" УСК
  • 16:55
    "Жуулчин (The Tourist)" УСК
  • 18:45
    "Зэрлэгүүдийг хүлээхүй (Waiting for the Barbarians)" УСК
  • 21:00
    "Салхитай уралдагч" аниме (I.7,8-р анги)
  • 22:05
    "Цуст алмаз (Blood Diamond)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Cat & Keet 43-49-р анги
  • 09:00
    Тахианы өд ХОАК 35-р анги
  • 09:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Тахианы өд ХОАК 36-39-р анги
  • 13:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сүүлчийн гэрч /The Last Witness/ УСК
  • 15:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 46,47-р анги
  • 17:10
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино
  • 18:05
    Эзэнт гүрэн ХОАК 51,52-р анги
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Конго /Congo-1/ Баримтат кино
  • 22:10
    Дотор минь байгаа залуу /The Dude in Me/ УСК
  • 00:25
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Single lady-1" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Эргэн дурсахуй" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 14:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 15:00
    "Мазаалай сугалаа" үзүүлж байна
  • 16:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Single ladies-2" МУСК
  • 19:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 20:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Single ladies-3" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 08:35
    Кино миний амьдралд
  • 08:50
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 08:55
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 09:55
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 10:45
    Саруул Монгол
  • 11:20
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 12:20
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 12:30
    Йогачны гэр подкаст
  • 13:25
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино 3-р анги
  • 14:15
    Дэлхийн хотууд
  • 14:20
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 16:35
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Баримтат кино
  • 17:25
    TEDx илтгэл
  • 17:55
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино 2-р анги
  • 18:45
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 18:55
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 19:25
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 19:35
    Кино миний амьдралд
  • 19:50
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Саруул Монгол
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ ТОЙМ
  • 21:35
    "Урбан фашион" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Орхидос-1" МУСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Хонины найр" МУСК
  • 09:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 "
  • 15:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Cуут бүтээл-Pоманагийн тулаан" баримтат кино
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Бермудын гурвалжин" баримтат кино
  • 20:25
    "Ногоон сонголт " нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Айрагтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хийморь" МУСК
  • 23:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Миний бяцхан одой морь III.11-13
  • 08:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.1
  • 08:45
    Зуузуугийн найзууд I.5
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 09:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 34-35
  • 09:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 73-74
  • 09:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 36
  • 10:00
    Токиогийн хон хэрээнүүд 23-24
  • 11:00
    Доктор Стөүн 1-3
  • 12:30
    Врумиз III.21-25
  • 13:30
    Хувирагч роботууд I.17
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.18
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь III.14
  • 15:30
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 17-20
  • 16:35
    Ноён талхны үсчний газар II.7-11
  • 18:00
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 1
  • 18:30
    Маамуу - Эмээ өвөө
  • 19:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.2-4
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли II.43-45 III.1-2
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Байгальд ээлтэй үйлдвэрлэл “Монгол Базальт” ХК /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Эх дэлхий” Баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Өлзий бадруулагч хийд-Аглаг бүтээлийн сүм”
  • 11:50
    Ногоон сум-2022 аян: /Ахмадын өргөөнд болсон өдөрлөгөөс/ /давталт/
  • 12:10
    Цаг агаар
  • 12:20
    Нээлттэй засаг
  • 12:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 13:00
    ММ архив: Алтан аргамж: “Ялтын гэрээний 75 жилийн ой” Гадаад харилцааны сайд асан Ц.Гомбосүрэн, Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин Ц.Батбаяр, Д.Баярхүү, Х.Бэхбат, доктор профессор Д.Уламбаяр /2020 он/
  • 14:00
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 5-р хэсэг /1981 он/
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Үндэсний үйлдвэрлэлийг түүчээлэгч “Gimex ХХК”-ийн Ерөнхий захирал Ж.Ганхуяг /давталт/
  • 15:40
    Зочны цаг
  • 16:00
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна /давталт/
  • 16:15
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 6-р хэсэг /1981 он/
  • 17:45
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: “Ажиллах боловсон хүчний алс хэтийн бодлого...” /давталт/
  • 18:15
    “Явлаа, Ирлээ” /давталт/
  • 18:35
    Цаг агаар
  • 18:40
    “УИХ-ын 30 жил” /хэлэлцүүлэг/
  • 19:40
    Ногоон сум-2022 аян: “Дархан-Уул аймагт болсон өдөрлөгөөс” /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Амьдралын загвар: “Дасгалжуулагч Б.Оюунболд”
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Шинжлэх ухааны нээлт ШУА-ийн Биологийн хүрээлэнгийн захирал, доктор Д.Гантулга /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Бүх юм сайхан ОАК 28,29,30-р анги
  • 11:30
    Топ сугалаа
  • 13:00
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 13:05
    "Морин өртөө 2020" дугаар 9
  • 14:00
    Шинэ сэргэлт-Цар тахал ба Сорилт
  • 14:50
    Бизнес цаг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бүх юм сайхан ОАК 31,32,33-р анги
  • 17:50
    Бизнес цаг
  • 18:00
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 18:10
    "Морин өртөө 2020" дугаар 10
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Монголын бөхийн спортын алдартнууд
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Ялагдаагүй амьдрал
  • 22:00
    Бүх юм сайхан ОАК 37,38-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:30
    NBA Action №35
  • 01:00
    2022 Playoff Playback
  • 03:00
    2022 Playoff Playback
  • 05:00
    2022 Playoff Playback
  • 07:00
    2022 Playoff Playback
  • 09:00
    2022 Playoff Playback
  • 11:00
    2022 Playoff Playback
  • 13:00
    2022 Playoff Playback
  • 15:00
    2022 Playoff Playback
  • 17:00
    2022 Playoff Playback
  • 19:00
    2022 Playoff Playback
  • 21:00
    2022 Playoff Playback
  • 23:00
    2022 NBA Finals Game 1 Cutdown

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL 2021/22: Брюгге - ПСЖ 1-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Lakers Gaming - Warriors Gaming Squad
  • 12:00
    Ла Лиг 2021/22: Эльче - Севийя 3-р тойрог
  • 14:00
    Track & Field Weekly #7
  • 14:30
    ECL 2021/22: Ренн - Тоттенхэм 1-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga World №6
  • 17:00
    Ла Лиг 2021/22: Бетис - Реал М. 3-р тойрог
  • 19:00
    LaLiga Nations №6
  • 19:30
    WA Diamond League Paris
  • 21:30
    Даймонд Лигийн тойм №6
  • 22:30
    LaLiga Chronicles №4
  • 23:00
    NBA 2K: Heat Check Gaming - Knicks Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    PL: Тоттенхэм - А. Вилла 7-р тойрог
  • 11:30
    Даймонд Лигийн тойм №4
  • 12:30
    Production time
  • 12:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Хаан Хүнс Эрчим - СП Фалконс
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн тойм #31
  • 15:30
    LaLiga ZAP №5
  • 15:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Улаанбаатар сити - Дэрэн
  • 18:00
    PL: Лэстер - Бөрнли 6-р тойрог
  • 20:00
    UFC 273: Волкановски-Солонгос Зомби
  • 22:30
    NBA Talk №40

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 08:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 20:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 22:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1191
  • 11:00
    It's Time #9
  • 11:30
    ONE: A New Tomorrow
  • 14:30
    UFC 275: "Хөшигний Ард" Дугаар 2
  • 15:00
    UFC: Ветори-Холланд
  • 18:00
    UFC: Сантос-Тэйшейра
  • 21:00
    UFC: Каттар-Эммет Тойм
  • 21:40
    ONE: Unbreakable III

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Улаанбаатард байгаа миний аавд МУСК
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    Морин өртөө-2021 4-р хэсэг
  • 11:00
    Зураг түүх өгүүлнэ Монгол Улсын Ардын Уран Зохиолч Т.Галсан
  • 12:00
    Хүлгийн үүрсээнд Хонгорын хурд МСУХ
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Гийнгоо Хүүхдийн танин мэдэхүй, өв соёлын нэвтрүүлэг Т.Жанчив
  • 14:20
    2018 оны үндэсний их баяр наадам 3-р хэсэг
  • 15:20
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Хурдан морины түүх
  • 17:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Хүний заяа МУАЖ А.Дашпэлжээ
  • 19:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:25
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Монголын гэгээ Б.Нямдаваа МУ-ын аварга малчин
  • 22:00
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг Ц.Дуламсүрэн МУТМУ
  • 23:00
    Туршилтын хосууд МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.113-116-р анги
  • 09:25
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 89, 90-р анги
  • 10:35
    "Мөрдөгч" ОАК 32-р анги
  • 11:25
    "Гэсгээл" ОАК 1-3-р анги
  • 15:05
    "Иохан эмч" ОАК 6, 7-р анги
  • 17:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.119, 120-р анги
  • 19:00
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:30
    "Иохан эмч" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Гэсгээл" ОАК 5-р анги
  • 23:30
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 91, 92-р анги
  • 00:40
    "Иохан эмч" ОАК 9-р анги
  • 01:40
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL World №9
  • 09:30
    PL: Вест Хэм - Тоттенхэм 9-р тойрог
  • 11:30
    LaLiga Chronicles №6
  • 12:00
    PL: Брентфорд - Лэстер 9-р тойрог
  • 14:00
    NBA Action №6
  • 14:30
    PL: Арсенал - Астон Вилла 9-р тойрог
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №1
  • 17:00
    UCL: Янг Бойс - Ман Ютд 1-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №4
  • 20:00
    UCL: Ман Сити - Лайпциг 1-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Барселона - Байерн 1-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Үлгэрийн ертөнц
  • 11:40
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 11:50
    "Монгол оюун"нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Хонины найр" МУСК
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 18:50
    Сүлд чуулга "Монгол онгод" тоглолт
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг:ONTEMPORARY SERIES #06... хамтарсан үзэсгэлэн
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Бүх юм сайхан" ОАК 6-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Нофи" Энэтхэгийн УСК
  • 00:20
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын үндэсний сурын тойм
  • 08:30
    Монголын спортын түүх: Монголын гандболын шигшээ багийн тамирчид
  • 09:30
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 10:00
    “Спорт-Бага үд”-шууд нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Бахархал
  • 11:25
    Тулгар төрийн 2229, Их Монгол улсын 814, Ардын хувьсгалын 99 жилийн ойн баяр наадмын морьны тойм
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:55
    Футзалын дээд лиг шигшээ тоглолт-шууд
  • 14:35
    Оддын замнал
  • 15:05
    Адуучин
  • 15:55
    Футзалын дээд лиг хүрэл медалийн төлөөх тоглолт-шууд
  • 17:35
    Бахархал
  • 18:05
    Дархан мэх
  • 18:30
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1941 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:40
    Дархан мэх
  • 19:00
    Холбоодын цаг: Монголын гимнастикийн холбооны ерөнхийлөгч Б. Лхагвжав
  • 19:50
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 20:15
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Б. Батхүү
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:45
    Монголын спортын түүх
  • 22:45
    Оддын замнал
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:20
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд
  • 07:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 07:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Энэ өдөр Монголд
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 15:20
    "Капитал цаг" Нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 16:00
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 17:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 21:30
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 23:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Бахархал: Дээрхийн Заяа
  • 11:52
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Хамаг Монгол
  • 18:30
    Хошин өнцөг
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник
  • 19:30
    "Харанхуй хад" киног бүтээсэн түүх
  • 19:50
    Түмэнд түгээе
  • 20:05
    Номын нандин сахиус
  • 20:35
    Түмэнд түгээе
  • 20:50
    Эрдэм түгээсэн Эрхэм багш
  • 22:10
    Түмэнд түгээе
  • 22:25
    "Харанхуй хад" МУСК
  • 00:05
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 5-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Теле уулзалт” Хөгжмийн зохиолч, Урлагын гавъяат зүтгэлтэн Ж.Шараа /давталт/
  • 12:25
    “Алтан дэвтэр” утга зохиолын их өв сан нэвтрүүлэг /4/ /давталт/
  • 13:05
    “Эх өв” Угийн бичиг /давталт/
  • 13:35
    Баримтат кино: Азийн гэр бүл 1-р хэсэг
  • 14:25
    “АВU үзүүлж байна” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Хятад”
  • 14:40
    “Манай гэр бүл” цуврал Монгол улсын гавъяат багш Б.Балжинням
  • 15:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн дурсамж
  • 15:15
    “Би би” хүүхдийн нэвтрүүлэг /3/
  • 15:45
    “Мөнгөн цох” телевизийн олон ангит кино 6-р анги
  • 16:00
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст /05.27/
  • 16:50
    “Амьдралын хүрд” Цахим үйлчлгээ
  • 17:10
    “Орон даяар” хөгжмийн хөтөлбөр “Цэцэг хамтлаг”
  • 19:10
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 6-р хэсэг
  • 19:25
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг /04.08/
  • 19:45
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал “Ирвэс”
  • 20:10
    “Бид мартахгүй” дурсамж нэвтрүүлэг
  • 21:15
    “Оюундалай” цуврал “Сарны үлгэр”
  • 21:30
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    Хөтөч
  • 08:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Дойч Вэллэ - Эрүүл уушиг, эрх чөлөөтэй амьсгал
  • 08:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 09:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 09:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 10:00
    ОУ-ын Мэдээ давталт
  • 10:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 10:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 10:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв давталт
  • 11:00
    "Анхаар" нэвтрүүлэг давталт
  • 11:30
    Технологийн мэдээ давталт
  • 12:00
    Syndicate talk давталт
  • 13:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 13:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 14:00
    Орон - "Гэж юу вэ?"
  • 14:15
    Дойч Вэллэ - Хүн төрөлхтний цахим эрин дэх амьдрал
  • 14:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Г.Хайдав
  • 15:50
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 16:00
    Дойч Вэллэ - Тархины бүтэц үйл ажиллагаа
  • 16:30
    Дойч Вэллэ - Нүдний эрүүл ахуй
  • 17:00
    "Энэ тухай" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 18:00
    ОУ-ын Мэдээ давталт
  • 18:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 18:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:30
    Спорт мэдээ давталт
  • 19:00
    Дойч Вэллэ - Хүний биеийн хамгийн том шүүрлийн булчирхай “Элэг”
  • 19:30
    Буухиа
  • 20:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 20:50
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 21:00
    "Зүй Тогтол" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Улаанбаатарын таатай оффис
  • 22:00
    Цахилгаан - Соронзон - "Гэж юу вэ?"
  • 22:15
    Дойч Вэллэ - Хүний эрхийн асуудал ба цахим технологи
  • 22:30
    Үлгэрийн баатар гэртээ харих замд МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги