МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Оюундалай
  • 09:20
    “Ногоон сум-2022” аян
  • 09:40
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 10:30
    УИХ-ын цаг
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “Улаан бүч 40 жил” тоглолт
  • 12:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    Монголын түүх
  • 15:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” ОАУСК 11-р анги
  • 15:50
    Хөгжмийн агшин
  • 16:00
    “Гэгээн Муза-16” 1-р хэсэг
  • 17:20
    Эрхзүйн хөтөч
  • 17:40
    Эх орны төлөө
  • 18:10
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 18:40
    Ардын эрх
  • 19:30
    “Эргэх дөрвөн цаг” Булган аймгаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” Нийгмийн ток шоу
  • 22:10
    “Сүүлчийн сэргийлэгч ” ОАУСК 3-р бүлэг 50-р анги
  • 23:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Онгон байгаль" Баримтат кино /1/
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    "Залуу нас" олон ангит кино /23/
  • 11:45
    Нарны садан киноны тухай
  • 12:05
    Гоё айлууд
  • 12:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:50
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Агаарын бохирдол
  • 13:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:25
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 13:35
    Судлагдахуун: И.Түвшинтогтох
  • 14:30
    "Хөх толбот хүмүүс" Монголын уран сайхны кино
  • 16:15
    "Өлзий бадруулагч хийд - Аглаг бүтээлийн сүм" Баримтат кино
  • 16:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:00
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Нано бальзам
  • 17:35
    "Асах гэрэл" Гэрэл зураг сонирхогчдын шоу
  • 18:40
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 1-4/
  • 19:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    "Хүний хүн" олон ангит кино /11/
  • 21:40
    МУГЖ Т.Баясгалан "Галт шувуу" Баримтат хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Залуу нас" олон ангит кино /24/
  • 23:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Бизнес тайм"
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:20
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 10-р анги
  • 12:00
    "Азын тэнгэртэй наадам"
  • 13:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 1
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Танайд хоноё"
  • 16:50
    "Доктор Икс" ОАК 10-р анги
  • 17:40
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 11-р анги
  • 21:00
    "21000 реалити шоу" дугаар 6
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 11-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:25
    "Том амжилт"уран сайхны кино
  • 08:25
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:35
    Кидс тайм
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:30
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:55
    "Дурсамж1988" 3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Заан ширээ уулын тахилга 2022 - Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумаас бэлтгэв
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн шилдэг зургууд
  • 16:05
    Бизнес мэдээ
  • 16:15
    Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Анхааралд орсон ишлэлүүд
  • 17:00
    Япон орныг тольдохуй
  • 17:20
    Галын тэргүүн шугаманд
  • 18:00
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:05
    Бизнес мэдээ
  • 18:15
    "Тэгри Чину" баримтат кино
  • 18:35
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Дурсамж1988" 4-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" 1-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Заан ширээ уулын тахилга 2022 - Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумаас бэлтгэв
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт /
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    After School club - нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Цэвэр усны нөөц - нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу сүлд үү? Итали "Колизей " /шинэ /
  • 12:00
    "Кундо бүлэг " УСК
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Кундо бүлэг " УСК /үргэлжлэл /
  • 14:20
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Бөхийн тойм
  • 16:00
    Дотно сэдэв нэвтрүүлэг /давталт /
  • 16:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    К-pop хөгжмийн цаг
  • 17:25
    "Металионууд 2" хүүхэлдэйн кино 1,2,3-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Галт шувуу" нэвтрүүлэг МУГЖ Т.Баясгалан
  • 21:30
    "Болд зүрх" УСК
  • 23:30
    Тоо юу сүлд үү? "Итали Колизей" /давталт /
  • 00:20
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:50
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эрэлхэг хулгана" Хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 10:30
    "7 бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    "Эрэлхэг хулгана" Хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 14:35
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 14:50
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ХОАК 32-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хоёр хүсэл" ОАК 19-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шоронгийн эмч" СОАК 3-р анги
  • 19:15
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Фокус" зохиогчийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Шоргоолжнуудын шуугиан" Баримтат кино
  • 21:30
    "Хоёр хүсэл" ОАК 20-р анги
  • 22:30
    "Шоронгийн эмч" СОАК 3-р анги /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Адтай жаал-6
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Нахиа
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Инээдмийн толь
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    1-р тусгай хэлтэс-15 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Үүлсийн дундах оргил-18 ОАК
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Үүлсийн дундах оргил-19 ОАК
  • 19:30
    Түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс-16 ОАК
  • 22:30
    Үүлсийн дундах оргил-19 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:35
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 8
  • 01:35
    "Сайн аав" МУСК
  • 03:25
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт уран дархчууд" нэвтрүүлэг 11,12
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 5
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 10
  • 07:20
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 21-25
  • 08:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 37-39
  • 08:30
    "Босогч "ОАК 30
  • 09:40
    "Монголчууд Америкт"нэвтрүүлэг 41
  • 10:15
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 10:55
    "Нууцлаг эзэн" 10.9
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 21-25
  • 12:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 37-39
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 2-15,16
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "К-ПОП ФЕСТИВАЛЬ МОНГОЛД 2022"
  • 15:45
    Олон улсын мэдээ
  • 16:00
    "Хүн хөгжим" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Бяцхан мастер" нэвтрүүлэг 5
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 2-17,18
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нарыг тэвэрсэн сар"ОАК 1
  • 21:30
    "Чиг шугам" ярилцлага
  • 22:00
    "Гүүр" ОАК 4.4
  • 23:20
    Олон улсын мэдээ
  • 23:35
    " Хоёр Ивановынхон" ОАК 2-17,18

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.2-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 48,49-р анги
  • 07:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.19-р анги
  • 08:10
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 6.20-22-р анги
  • 09:40
    Үлгэрийн цаг
  • 09:50
    Дэлхийн атлас
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 7-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Tribute to Pink Floyd" тоглолт
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №27)
  • 14:25
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №27)
  • 14:50
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №57,58)
  • 15:10
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.61-р анги
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.36,37-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.20-р анги
  • 18:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 50,51-р анги
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 6.20-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 8-р анги
  • 21:00
    "Үүргэвчтэй аялал-2" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Харгис Салтыкова" ОАК 4-р анги
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.62-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-4,5-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-20-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 1-46,47,48-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 11:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 13:30
    "Tomorrow Today" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 1-46,47,48-р анги
  • 14:30
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 2-9-р анги
  • 15:00
    "Парадисо"- Төрсөн өдөр УСК /давталт/
  • 17:30
    "In Good Shape" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-4,5-р анги
  • 18:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-20-р анги
  • 19:00
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:00
    "Том тоо" эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бизнесийн эрин" ХОАК 49-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 2-9-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Morning view" нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 10:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 6-р анги
  • 11:35
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" дугаар-9
  • 13:30
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Нууц ажилтан" СОАК 10-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг 5-р бүлэг дугаар-23
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 7-р анги
  • 20:45
    Миний монголын соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл: Дотоодын аялал жуулчлал
  • 22:00
    "Тусгаарлагдсан хотхон" СОАК 12-р анги
  • 23:15
    Миний монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Заншлын хэлхээ:Дээд Монголчууд" нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 01:00
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК 7-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Сургуулийн нууц" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    Цаг агаар
  • 08:30
    "Флора" УСК
  • 10:10
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Мистер Го" УСК
  • 15:25
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Сургуулийн нууц" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 17:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Хүслийн өрөө" СОАК 3-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Тоонот 21" нэвтрүүлэг Увс аймаг
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-5
  • 21:30
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:30
    "Ган бороо 2: Дээд хэмжээний уулзалт" УСК
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    "Хүслийн өрөө" СОАК 3-р анги
  • 02:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:55
    "Хар чихт цагаан бим" 1,2-р анги /давталт/
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Амин мөр" МУСК
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 9-р анги /давталт/
  • 13:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Монголчууд" - Өв соёлын цаг
  • 14:55
    1950 - Зарын цаг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан - 2022
  • 16:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "U-90" тэтгэлэгт хөтөлбөр
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cүнсийг барь" ОАУСК 10-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Хүнсний хувьсгал " нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "8 жил" УСК
  • 00:35
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:05
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Аав" МУСК
  • 08:30
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.49-р анги)
  • 09:20
    "Бригад" ОАК (10-р анги)
  • 10:20
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Таарсан хоёр" МУСК
  • 12:50
    "Шөнийн амьтад (Nocturnal Animals)" УСК
  • 14:55
    "Монте Карло (Monte Carlo)" УСК
  • 16:45
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (I.50-р анги)
  • 19:30
    "Бригад" ОАК (11-р анги)
  • 20:40
    "Зэрлэгүүдийг хүлээхүй (Waiting for the Barbarians)" УСК
  • 23:00
    "Жэк Жилл хоёр (Jack & Jill)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 40-42-р анги
  • 09:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:05
    Тахианы өд ХОАК 34-р анги
  • 09:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Миний мэргэжил миний бахархал
  • 10:55
    Эзэнт гүрэн ХОАК 50-р анги
  • 11:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Тэнгэрийн хязгаар /Sky's the limit/ Баримтат кино
  • 14:05
    Хөөцөлдөөн /Hit and run squad/ УСК
  • 16:35
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 17:30
    Cat & Keet 43-45-р анги
  • 18:00
    Тахианы өд ХОАК 35-р анги
  • 18:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 19:00
    "Фемида" хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Хайрын хот нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 21:30
    Эзэнт гүрэн ХОАК 51-р анги
  • 22:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгий 46-р анги
  • 23:30
    Сармагчины хаан 3 /Monkey King 3: Kingdom of women/ УСК
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 10:20
    "Good soil" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 13:00
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 14:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 15:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 16:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 19:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 19:35
    "СОР17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мазаалай сугалаа" үзүүлж байна
  • 21:35
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 22:35
    "Үер" МУСК
  • 00:00
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 08:35
    Тоглолтын цаг
  • 10:40
    "Урбан фашион" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 12:50
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 13:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 13:35
    "Залуу лидер" Нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Товч мэдээ
  • 14:05
    Саруул Монгол
  • 14:40
    Кино миний амьдралд
  • 15:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 15:35
    ТВ гал тогоо
  • 15:55
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 16:00
    Товч мэдээ
  • 16:05
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 17:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 17:35
    Нано бользам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:45
    TEDx форум
  • 18:00
    Товч мэдээ
  • 18:05
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 18:10
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 19:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 19:35
    Нано бользам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Саруул Монгол
  • 20:20
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ
  • 21:05
    Цагаан хуудас
  • 22:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UB" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа-1900-0000
  • 15:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" баримтат кино
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Доктор Грандмед " нэвтрүүлгийн тухай
  • 19:25
    "Grand Care " нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Америк нүүдэлчид" баримтат кино
  • 20:45
    "Эко хэрэглээ " нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Теле концерт
  • 22:50
    " Кино миний амьдралд " нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 00:50
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.26
  • 07:15
    Зуузуугийн найзууд I.4
  • 07:35
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 15-16
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний бяцхан одой морь II.1
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 71-72
  • 09:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 33-34
  • 09:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 21-22
  • 09:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 73-74
  • 09:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 21
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 35
  • 10:00
    Ноён талхны үсчний газар II.5-6
  • 10:30
    Ай Карли II.41-42
  • 11:30
    Шидтэнүүдийн клуб VII.1
  • 12:00
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 6
  • 12:30
    Маамуу - Цэцэн үгс
  • 12:45
    Маамуу - Хөөрхөн сэтгэл
  • 13:00
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 15-16
  • 13:30
    Врумиз III.21-22
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.17
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь III.1-2
  • 16:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 1
  • 16:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 16:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 34-35
  • 16:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 73-74
  • 16:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 36
  • 17:00
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 17-18
  • 17:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро V.1
  • 17:45
    Зуузуугийн найзууд I.5
  • 18:00
    Да Винчи - Би том болохоороо 17
  • 18:20
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 18:30
    Маамуу -Эелдэг хөрш
  • 18:45
    Маамуу -Завгүй зун
  • 19:00
    Ноён талхны үсчний газар II.7-8
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Шидтэнүүдийн клуб VII.2
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли II.43-44
  • 22:00
    Токиогийн хон хэрээнүүд 23-24
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Асуудал шийдэл
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    “Ногоон сум-2022” аян /Tech invest/
  • 09:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:00
    Ардын үг: “Эрүүл мал-Монголын баялаг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: Ковидын дараах эмгэг өөрчлөлт, хам шинж /давталт/0820
  • 12:20
    Цаг агаар
  • 12:30
    ММ архив: Алтан аргамж: “ХХ зуунд Монголчуудын талаар баримталсан их гүрнүүдийн бодлого” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Ц.Батбаяр /2019 он/
  • 13:10
    Нээлттэй засаг
  • 13:30
    ММ таван минут
  • 13:35
    Шинэ сэргэлт
  • 14:30
    Эх орны төлөө
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    Амьдралын загвар: Сэтгүүлч, малчин Х.Эрдэнэбулган оролцов.
  • 16:00
    Хайрлаарай: Миний доторх дохиолол, хамгаалал, зохицуулалт
  • 17:00
    Цагийн хүрдийн баатрууд-2021 Оюунлаг хүн М.Саруул-Эрдэнэ /давталт/
  • 17:10
    16 мм-ийн кино төсөл: “Туулсан зам” Баримтат кино 1-р хэсэг /1981 он/
  • 18:15
    ММ архив: Алтан аргамж: “Монгол улсын өнөөгийн гадаад бодлого” Монгол улсын гадаад харилцааны сайд Д.Цогтбаатар /2019 он/
  • 18:55
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:05
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    Ногоон сум-2022 аян: “Өвөрхангай аймагт болсон өдөрлөгөөс” /давталт/
  • 19:40
    Зочны цаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, Ирлээ
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2021” Баатарлаг үйлстэн Б.Батчулуун /давталт/
  • 21:40
    Эрчим хүчний хэмнэлт /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Хөдөөгийн баясгалан МУСК
  • 09:45
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Сэлэнгэ марафон 2022"
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Топ сугалаа
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Теле концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бүх юм сайхан ОАК 26,27-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:00
    Бүх юм сайхан ОАК 28-р анги
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Топ сугалаа
  • 23:30
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    2022 Playoff Playback
  • 01:00
    2022 Playoff Playback
  • 03:00
    2022 Playoff Playback
  • 05:00
    2022 Playoff Playback
  • 07:00
    2022 NBA Film Room Game 2
  • 07:30
    NBA Action 3134
  • 08:00
    NBA: Бостон - Голден Стэйт Шигшээ Тоглолт №6
  • 10:00
    The Buzzer №35
  • 11:00
    NBA: Плэй-Ин Кливленд - Брүүклин 2021-22
  • 13:00
    NBA: Плэй-Ин Л.А Клипперс - Миннесота 2021-22
  • 15:00
    NBA: Плэй-Ин Шарлотт - Атланта 2021-22
  • 17:00
    NBA: Плэй-Ин Сан Антонио - Нью Орлеанс 2021-22
  • 19:00
    NBA: Плэй-Ин Атланта - Кливленд 2021-22
  • 21:00
    NBA Talk №40
  • 22:30
    NBA: Плэй-Ин Нью Орлеанс - Л.А Клипперс 2021-22

SPS Global

  • 00:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №5
  • 02:00
    Track & Field Weekly #6
  • 02:30
    LaLiga ZAP №9
  • 02:50
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №6 (Шууд)
  • 05:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг 2021/22: Валенсиа - Хетафе 1-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг 2021-2022 Аваргууд
  • 12:00
    UCL 2021/22: Янг Бойс - Ман Ютд 1-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga World №1
  • 14:30
    Ла Лиг 2021/22: Майорка - Бетис 1-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Nations №1
  • 17:00
    UCL 2021/22: Севийя - Зальцбург 1-р тойрог
  • 19:00
    Track & Field Weekly #6
  • 19:30
    Даймонд Лигийн тойм №7
  • 20:30
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №6
  • 23:00
    NBA 2K: Bucks Gaming - Lakers Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL: Волверхэмптон - Брентфорд 5-р тойрог
  • 11:00
    Ла лигийн тойм №4
  • 12:00
    Бөх: Улсын аварга цолны хүндэтгэлийн барилдаан
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн тойм #47
  • 15:30
    LaLiga ZAP №2
  • 15:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Хангарьд - Би Си Эйч Лионс
  • 18:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Production time
  • 18:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Улаанбаатар сити - Ховд
  • 21:00
    Track & Field Weekly #6
  • 21:30
    Премьер лигийн тойм №5
  • 22:30
    Даймонд Лигийн тойм №1
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Барс моторс" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1516
  • 11:00
    UFC 273: Волкановски-Солонгос Зомби
  • 13:30
    UFC 274: Оливейра-Гэйжи
  • 16:00
    UFC Main Event #902
  • 17:00
    UFC: Луке-Мухаммад 2
  • 20:00
    UFC 275: "Хөшигний Ард" Дугаар 1
  • 20:40
    UFC 275: "Хөшигний Ард" Дугаар 2
  • 21:20
    ONE Weekly #24
  • 21:50
    UFC: Махачев-Грийн

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Мөрөөдөгч УСК
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    2020 оны үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдааны 1-р хэсэг
  • 11:30
    Өв соёл
  • 11:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг Ибиза
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Гайхамшигт санаанууд Алган дээрх зүрх
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Содурлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Өв соёл
  • 14:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    Монгол наадам МУАУ Ж.Шунуу ААУ Ч.Буд
  • 15:00
    Дэлхийн алдартнууд Мэрилин Монро
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Үрээ морьд үүрсэх үнэрт арлын төвөргөөн
  • 17:35
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг Пасха
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сэтгэлийн гэгээ хандивын аян
  • 22:00
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг Ц.Дуламсүрэн МУТМУ
  • 23:00
    Котовский ОАК 6-р анги
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрдөгч" ОАК 24-26-р анги
  • 10:05
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.107, 108-р анги
  • 11:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 18
  • 12:10
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 79, 80-р анги
  • 13:20
    Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт № 43, 44
  • 13:35
    "Иохан эмч" ОАК 3-р анги
  • 15:00
    "Мөрдөгч" ОАК 27, 28-р анги
  • 16:40
    "Миний хамгийн хөөрхөн байсан үе" ОАК 11-р анги
  • 17:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.109, 110-р анги
  • 19:00
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 81, 82-р анги
  • 20:30
    "Иохан эмч" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Харанхуйн цаана" ОАК 12-р анги
  • 23:30
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 81, 82-р анги
  • 00:40
    "Иохан эмч" ОАК 4-р анги
  • 01:40
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL Netbusters №8
  • 09:30
    PL: Вотфорд - Ливерпүүл 8-р тойрог
  • 11:30
    PL World №8
  • 12:00
    PL: Лэстер - Ман Ютд 8-р тойрог
  • 14:00
    NBA Action №5
  • 14:30
    PL: Ман Сити - Бөрнли 8-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Chronicles №5
  • 17:00
    PL: Саутхэмптон - Лийдс 8-р тойрог
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №7
  • 20:00
    PL: Брентфорд - Челси 8-р тойрог
  • 22:00
    PL: Эвертон - Вест Хэм 8-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 10:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Үлгэрийн ертөнц
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Гийнгоо" МУСК
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг:Г.Жигжидсүрэн Ардын Жүжигчин. кино найруулагч
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Найрын ширээний ууц" МУСК 1-р анги
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 19:00
    "Хууль ба нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Нэгдүргээрт Эрүүл Мэнд:Мэдрэлийн гаралтай өвчлөлөөс хэрхэн урьдчилан сэргийлэх вэ? Ц. Түмэндэмбэрэл УНТЭ-ийн мэдрэлийн тэргүүлэх зэрэгтэй эмч"
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 1-р анги
  • 22:50
    " Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 00:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 08:15
    Спорт хобби: Спорт сонирхогч Д. Болдсүрэн
  • 08:40
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер Н. Сандагдорж
  • 09:15
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн алдарт уяач Ш. Энхтүвшин
  • 10:00
    Монголын спортын түүх
  • 10:50
    Ардын хувьсгалын 91 жилийн ойн баяр наадмын тойм /МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    “Мастер кросс финал 2019” авто машины бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 13:45
    Спорт хобби: Спортын сэтгүүлч, тайлбарлагч Б. Төмөр
  • 14:15
    Уухай: Үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 14:45
    Монголын спортын түүх
  • 15:45
    Бахархал: Аэробик гимнастикийн дасгалжуулагч С. Тунгалаг
  • 16:10
    Ардын хувьсгалын 92 жилийн ойн баяр наадмын тойм /МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 17:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ц. Хосбаяр
  • 18:00
    MNB Спорт энэ 7 хоногт
  • 18:10
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Ш. Зоригт
  • 18:35
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1936 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:45
    Бахархал
  • 19:15
    “Скорпион-2022” 4х4 авто машины бартаат замын уралдаан 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 20:20
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Ардын хувьсгалын 93 жилийн ойн баяр наадмын тойм /МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 22:20
    Монголын спортын түүх
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 07:30
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд тойм
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" мэдээ /шууд/
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 10:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" мэдээ
  • 11:25
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 11:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 11:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 12:20
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 12:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 12:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 14:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Төв цэг дэлхийн дахинд /шууд/
  • 15:20
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 15:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд /шууд/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 17:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 19:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 21:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 23:20
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 23:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 09:50
    Түмэнд түгээе
  • 10:05
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 10:40
    Түмэнд түгээе
  • 10:55
    Тархи сэрэхүй
  • 11:25
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "БНМАУ-1951 он" баримтат кино
  • 16:10
    Түмэнд түгээе
  • 16:35
    Хошин өнцөг
  • 17:00
    Ойрад түмэн-2016
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Харах өнцөг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Уртын дууны уянгат Эх орон
  • 22:15
    Түмэнд түгээе
  • 22:30
    "Сумын атаман" МУСК
  • 23:25
    Монгол аялгуу
  • 00:05
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “MP FORSE” хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 10:35
    “Хавар” олон ангит уран сайхны кино 19-р анги /давталт/
  • 11:15
    “Мартах учиргүй” БНМАУ-ын Хөдөлмөрийн баатар Д.Жаргалсайхан /давталт/
  • 11:55
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:25
    “Монголын түүх” Хөгжмийн түүх /давталт/
  • 13:25
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн зөрчил ба ойлголцол
  • 13:45
    Баримтат кино: Орчлон ертөнцөөр аялахуй 1-р хэсэг
  • 14:25
    “Билгүүдэй” теле зохиомж
  • 14:45
    “Хаан Хуур” төгөлдөр хуурын тоглолт
  • 15:25
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг “Миний хүүгийн төрсөн өдөр”
  • 15:50
    Хүүхдийн эрх
  • 16:00
    “Гэгээн хүслэн” хүүхдийн дууны концерт
  • 16:35
    Тэгш боломж: “Дохионы хэлмэрч”
  • 16:55
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:05
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг /06.14/
  • 17:25
    “Мөнгөн цох” телевизийн олон ангит кино 1-р анги
  • 17:40
    “Сонирхолтой одон орон” Подкаст /06.11/
  • 18:25
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 4-р хэсэг
  • 18:40
    “Амьдралын загвар” Дасгалжуулагч Б.Оюунболд
  • 19:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр “Зүү ороох урлаг”
  • 20:10
    “Зогсошгүй” ДБЭТ-ын балетын тэргүүн гоцлооч, Соёлын тэргүүний ажилтан Г.Батчимэг
  • 21:00
    “Оюундалай” цуврал “Балчир Есүхэй”
  • 21:25
    Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:30
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 08:05
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 08:10
    "Энэ тухай" нэвтрүүлэг давталт
  • 09:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 09:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 10:00
    Крипто цаг давталт
  • 10:30
    "Зүй Тогтол" нэвтрүүлэг давталт
  • 11:10
    Гэрэл - "Гэж юу вэ?"
  • 11:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 11:30
    Defacto тойм давталт
  • 12:00
    Дойч Вэллэ - Толгойн өвдөлт, түүнийг эмчлэх нь
  • 12:30
    Өв тээсэн их театр баримтат кино
  • 13:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 13:30
    Алтан өргөө тоглолт
  • 15:00
    Буухиа
  • 15:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Ж.Гүррагчаа
  • 16:50
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 17:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 17:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 18:00
    ОУ-ын Мэдээ
  • 18:20
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 18:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв
  • 19:00
    Хөтөч
  • 19:10
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Цахилгаан - Соронзон - "Гэж юу вэ?"
  • 19:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 20:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 20:50
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 21:00
    7:10 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Спорт мэдээ
  • 22:00
    "Шинэ сэргэлт - Цар тахал ба Сорилт" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    ОУ-ын Мэдээ давталт
  • 23:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 23:50
    "Нүүдэлчдийн түүх"
  • 23:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги