МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монголын түүх
  • 09:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 10:20
    Амьдралын загвар: Малчин, сэтгүүлч Х.Эрдэнэбулган
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “Орон даяар” Цэцэг хамтлаг
  • 13:20
    “Ширэнгийн хаан Лео” хүүхэлдэйн кино 2-р хэсэг
  • 14:10
    “Монголын баялаг 330” Сүхбаатар аймаг. Онгон сум
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 16:00
    “Эргэх дөрвөн цаг” Булган аймгаас бэлтгэв
  • 16:20
    Зогсошгүй
  • 17:10
    “Ногоон сум-2022” аян
  • 17:30
    “Гэгээн муза-16” 2-р хэсэг
  • 18:30
    Нээлттэй засаг
  • 18:50
    “Ном хож” Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 22:30
    ”Гологдсон хүүхэн” Уран сайхны кино
  • 00:05
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:05
    Кофе юу Цай юу
  • 11:00
    Нарны садан киноны тухай
  • 11:25
    "Залуу нас" олон ангит кино /22/
  • 12:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 12:20
    Гоол! Теле сэтгүүл
  • 12:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:05
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Түлэгдэлт
  • 13:45
    Хариулаад ХОЖ! Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Цэц" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:20
    "Дүүлэн нис" Монголын уран сайхны кино
  • 17:05
    Нано бальзам
  • 17:15
    "Асах гэрэл" Гэрэл зураг сонирхогчдын шоу
  • 18:20
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:50
    Гоё айлууд
  • 19:30
    Сайн уу Сайнаа
  • 20:50
    "Залуу нас" олон ангит кино /23/
  • 21:45
    "Монгол аялал" үзүүлж байна
  • 21:55
    "Жазз-д зөвхөн бүсгүйчүүд" Уран сайхны кино
  • 00:00
    Нарны садан киноны тухай
  • 00:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 10:50
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 7,8,9- анги
  • 13:20
    "21000 реалити шоу" дугаар 4,5
  • 16:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 17:00
    "Би чамаас Чи надаас"
  • 17:30
    "Доктор Икс" ОАК 8-р анги
  • 18:30
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Шеф" ОАК 4-р бүлэг 10-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    "Доктор Икс" ОАК 10-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Бизнес мэдээ"
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    "Хубилай хаан" 49,50-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:50
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Өнөөдрийн аялал
  • 13:20
    Технологи - 360: Энгийний цаана агуу
  • 13:30
    "Цэцэн хааны хурд 2022 " 2-р хэсэг
  • 15:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:05
    "Солонгон руби" хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 15:25
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 15:35
    Бизнес мэдээ
  • 15:40
    Танд тустай агшин
  • 15:45
    Орос,Укрианы асуудлаарх В.Путины ишлэлүүд
  • 16:05
    Ройтерс үзүүлж байна - Хэмнэл
  • 16:15
    "Эрэгтэй охин" уран сайхны кино
  • 17:45
    Танд тустай агшин
  • 17:50
    Бизнес мэдээ
  • 17:55
    "Монголын баялаг -330" цуврал №30
  • 18:25
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Халамжаас Хөдөлмөрт"№3 цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Том амжилт" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Дурсамж 1988" 1,2,3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 23:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:50
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:15
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Их уралдаан"1,2 баримтат кино
  • 10:30
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Улаан тэнгис ажиллагаа " УСК
  • 15:15
    "Талын хурд 2022" хурдан дааганы уралдаан
  • 15:45
    "Асрагч аав " МУСК
  • 17:15
    Төвд архитектурын нууц, Цаатан бүсгүйчүүд баримтат кино
  • 18:10
    Ардын эрх ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    Номын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Мөрөөдөл биелэдэг юм - нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кундо бүлэг " УСК
  • 23:45
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:15
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Хэлтгий заяа" МУСК
  • 10:30
    "ГАЙХАМШИГТ ЖИЖИГХЭН ХҮМҮҮС" шоу /давталт/
  • 11:30
    "Хоёр хүсэл" ОАК 18-р анги
  • 12:30
    "Хоёр хүсэл" ОАК 19-р анги
  • 13:30
    "Тансаг ертөнц" СОАК 16-р анги
  • 14:30
    "Шоронгийн эмч" СОАК 1-р анги
  • 15:40
    "Шоронгийн эмч" СОАК 2-р анги
  • 16:50
    "Пик Вик" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:00
    "Game of balls" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:30
    "Мангас" УСК /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүхээн дэхь сум" УСК
  • 23:40
    "SANJAA SHOW"
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Нахиа
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Инээдмийн толь
  • 14:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 15:30
    Монголын баялаг 330
  • 16:30
    Ардын эрх нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Beauty in mongolia-4.5
  • 18:30
    Шинэ сэргэлтийн бодлого
  • 19:30
    Бодол нэрэгч
  • 20:30
    Хөөрхөн шулам МУСК
  • 22:10
    Маш нууц
  • 00:25
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:15
    "Boobies" хошин цуврал
  • 02:20
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 7
  • 03:20
    "Хан хэнтийн баавай" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадыг тольдохуй" баримтат кино 4
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 4
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 9
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 34-36
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 08:30
    "Босогч "ОАК 29
  • 09:35
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 10
  • 10:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 10:50
    "Үсэгт шоо" шоу 31
  • 11:30
    "К-ПОП ФЕСТИВАЛЬ МОНГОЛД 2022"
  • 12:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 13:00
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал " МУСК
  • 15:00
    "Хурдан морины уралдаан"
  • 16:25
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 2.2
  • 17:25
    "Цэгцлэгч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Эхнэрийн заавраар" 2.1
  • 19:10
    " Турк орноор " нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Босогч "ОАК 30
  • 21:35
    "Вега сити" хотхоны танилцуулга
  • 21:45
    " Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    " Эр хүн болгож өгөөч" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.1-р анги
  • 07:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.17-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 44-46-р анги
  • 08:45
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 6.20,21-р анги
  • 09:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 6-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Өөхний тухай үнэн" баримтат кино
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Үүргэвчтэй аялал-2" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.60-р анги
  • 17:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.18-р анги
  • 18:30
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 6.22-р анги
  • 19:30
    "Дуулиант өв залгамжлал" ОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Яг түүн шиг-2022" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК 3.61-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 2-23,24-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-18-р анги
  • 10:00
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 1-37,38,39-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:00
    "Art.s 21" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Загвар
  • 12:00
    "Schitt's Creek" Инээдмийн цуврал 1-21-р анги
  • 12:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 2-25,1-1-р анги
  • 13:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-19-р анги
  • 13:30
    "Hey duggee" хүүхэлдэйн кино 1-40,41,42-р анги
  • 14:00
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1-2,3-р анги
  • 15:00
    "Парадисо"-Гараа УСК /давталт/
  • 17:35
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Том тоо" эдийн засгийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Оркүүл" 17-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"-Төрсөн өдөр УСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үүрийн цолмон" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 42-47-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Гайхамшиг" УСК
  • 14:00
    "Нэг өдөр"нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 14:40
    COP17 МОНГОЛД
  • 15:00
    "Шарк танк" нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 16:20
    "Хонины найр" МУСК
  • 17:45
    "Нэг өдөр"нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 22:30
    "Өлсгөлөн тулаан:Галаар наадагсад" УСК
  • 01:00
    "Сумын атаман" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 07:30
    "Эрхэт Монгол групп" үзүүлж байна
  • 08:00
    "Банкир" СОАК төгсгөлийн 17-р анги
  • 09:00
    "Хүслийн өрөө" СОАК 1-2-р анги
  • 11:00
    "Марко поло" тоглолт
  • 13:00
    "Хайрыг битгий гомдоо" ОАК 16-р анги
  • 14:10
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сармисны гайхамшиг 1" баримтат кино
  • 15:50
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-4
  • 17:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Флора" УСК
  • 20:50
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мистер Го" УСК
  • 00:35
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:15
    Уран сайхны кино
  • 07:55
    "Хар чихт цагаан бим" УСК 1-р анги
  • 09:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "U-90" тэтгэлэгт хөтөлбөр /давталт/
  • 11:05
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 11:55
    1950 - Зарын цаг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Cүнсийг барь" ОАУСК7, 8,9-р анги
  • 16:30
    "Ирээдүй өөд итгэл хайрлая" - Шилдэг хүүхэд
  • 17:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Морин өртөө - 2020" Дугаар 7
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 20:30
    "E-Project" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хүнсний хувьсгал эхэллээ" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Морьтон Монгол" нэвтрүүлэг - Т.Баатархүү
  • 22:35
    "Хар чихт цагаан бим" УСК 2-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 00:20
    "Өүжа: Чөтгөрийн эхлэл (Ouija: Origin of Evil)" УСК
  • 01:55
    "Шөнийн амьтад (Nocturnal Animals)" УСК
  • 03:50
    "Мамма Миа (Mamma Mia)" УСК
  • 05:30
    "Хавтаст хэрэг" кино бүтсэн түүх
  • 06:00
    "Хуримын даашинзтай бүсгүй" МУСК
  • 07:50
    "7-р тусгай тасаг" МУСК
  • 09:30
    "Соёлын довтолгоо" МУСК
  • 11:15
    "Хотын ангууч (City Hunter)" УСК
  • 13:10
    "Экс Машин (Ex Machina)" УСК
  • 15:10
    "Ногоон бүс (The Green Mile)" УСК
  • 18:20
    "Акуамэн (Aquaman)" УСК
  • 21:00
    "Салхитай уралдагч" аниме (I.5,6-р анги)
  • 22:05
    "Залуу тулаанч (The Young Master)" УСК
  • 00:05
    "Улаан толгод (Crimson Peak)" УСК
  • 02:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Cat & Keet 37-48-р анги
  • 09:20
    Эзэнт гүрэн ХОАК 48,49-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Дарс бидний амьдрал /Our Blood Is Wine/ Баримтат кино
  • 12:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Алуурчны өчил /Confesiion of murder/ УСК
  • 15:20
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 43,44-р анги
  • 16:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 1-6 анги
  • 18:10
    Миний мэргэжил Миний бахархал
  • 18:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 45-р анги
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Тэнгэрийн хязгаар /Sky's the limit/ Баримтат кино
  • 22:50
    Хөөцөлдөөн /Hit and run squad/ УСК
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Good soil" үзүүлж байна
  • 12:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 13:00
    "Ус суваг үзүүлж байна"
  • 13:40
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Эргэн дурсахуй" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Жижүүр" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 21:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 21:35
    "СОР17 Монголд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ ТОЙМ
  • 09:05
    "Урбан фашион" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Маргаашгүй МУСК
  • 11:30
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 4-р анги
  • 12:20
    ТВ гал тогоо
  • 12:35
    Баримтат кино
  • 13:40
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 14:30
    Йогачны гэр подкаст
  • 15:25
    Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй
  • 16:40
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 17:10
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Тоглолтын цаг
  • 18:45
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 18:55
    TEDx илтгэл
  • 19:10
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 19:25
    Дэлхийн хотууд
  • 19:30
    Кино миний амьдралд
  • 19:45
    TEDx илтгэл
  • 20:05
    Баримтат кино
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ МЭДЭЭ ТОЙМ
  • 21:35
    "Урбан фашион" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Маш нууц МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    " Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг давталт
  • 10:40
    "Crand Care" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000
  • 15:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 17:05
    "Уран" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 20:00
    "Дэлхийн монголчууд " нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ирээдийн хот-Kуала Лампур " баримтат кино
  • 22:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 23:35
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Миний бяцхан одой морь II.23-25
  • 08:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.23
  • 08:45
    Зуузуугийн найзууд I.1
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 67-68
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 27
  • 09:25
    Learn to Draw - Хайрцган хот 4
  • 09:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 17-18
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 28
  • 10:00
    Токиогийн хон хэрээнүүд 18-22
  • 12:30
    Врумиз II.16-20
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.24-25
  • 15:00
    Миний бяцхан одой морь II.26
  • 15:30
    Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч 11-14
  • 16:35
    Ноён талхны үсчний газар II.2-6
  • 18:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.3
  • 18:20
    Булцгар найзууд 3
  • 18:35
    Маамуу - Найзуудын мэндчилгээ
  • 18:45
    Маамуу - Завгүй зун
  • 19:00
    Шидтэнүүдийн клуб VI.26 VII.1-2
  • 20:10
    Мөнх Тунх V.1
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ай Карли II.38-42
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Амьдралын загвар: Сэтгүүлч, малчин Х.Эрдэнэбулган оролцов.
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Ардын үг: Эрүүл мал монголын баялаг /давталт/
  • 12:20
    “Цаг агаар
  • 12:30
    “Монгол хувцасны нууц товчоон” баримтат кино
  • 14:00
    “Алтан аргамж” Ж.Бор Олон улсын харилцааны доктор, профессор /2019 он./
  • 14:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:50
    “Явлаа, ирлээ” /давталт/
  • 16:10
    Шинэ сэргэлт
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: Ковидын дараах эмгэг өөрчлөлт, хам шинж /давталт/
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    “Алтан аргамж” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Ц.Батбаяр /2019 он./
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Асуудал шийдэл
  • 19:40
    “Ногоон сум-2022” аян /Tech invest/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Их нүүдлийн мөрөөр” баримтат кино
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 10:00
    Бүх юм сайхан ОАК 23,24-р анги
  • 11:30
    Топ сугалаа
  • 13:00
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 13:05
    Бизнес цаг
  • 13:20
    Монголын бөхийн спортын алдартнууд
  • 14:00
    Теле концерт
  • 14:30
    Бүх юм сайхан ОАК 25,26,27-р анги
  • 17:00
    Бизнес цаг
  • 17:10
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Хосолсон анагаах ухаан
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 18:30
    Чин ачлал
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Морин өртөө 2020" дугаар 5
  • 20:20
    "Сэлэнгэ марафон 2022"
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:10
    Хөдөөгийн баясгалан МУСК
  • 23:20
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    2022 Playoff Playback
  • 01:00
    2022 Playoff Playback
  • 03:00
    2022 Playoff Playback
  • 05:00
    2022 Playoff Playback
  • 07:00
    2022 NBA Film Room Game 4
  • 07:30
    NBA Action 3134
  • 08:00
    2022 NBA Finals Game 1 Cutdown
  • 09:00
    2022 NBA Finals Game 2 Cutdown
  • 10:00
    2022 NBA Finals Game 3 Cutdown
  • 11:00
    2022 NBA Finals Game 4 Cutdown
  • 12:00
    2022 NBA Finals Game 5 Cutdown
  • 13:00
    2022 NBA Finals Game 6 Cutdown
  • 14:00
    NBA: Голден Стэйт - Бостон Шигшээ Тоглолт №1
  • 16:00
    NBA: Голден Стэйт - Бостон Шигшээ Тоглолт №2
  • 18:00
    NBA on Fire №1
  • 18:30
    NBA Action №35
  • 19:00
    NBA: Бостон - Голден Стэйт Шигшээ Тоглолт №3
  • 21:00
    NBA: Бостон - Голден Стэйт Шигшээ Тоглолт №4
  • 23:00
    2022 Playoff Playback

SPS Global

  • 00:00
    Roland Garros Өдөр 9 Тоглолт №3
  • 03:00
    WA Diamond League Paris (Шууд)
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA 2K: T-Wolves Gaming - DUX Infinitos
  • 10:00
    WA Diamond League Oslo
  • 12:00
    Track & Field Weekly #6
  • 12:30
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №4
  • 14:30
    LaLiga Fans №6
  • 15:00
    Roland Garros Өдөр 10 Тоглолт №4
  • 19:30
    LaLiga Talking Football №9
  • 20:00
    Ла Лиг 2021-2022 Аваргууд
  • 21:00
    WA Diamond League Paris
  • 23:00
    NBA 2K: Nets GC - Heat Check Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WNBA: Атланта - Сиетл 2022
  • 11:00
    NBA Talk №38
  • 12:30
    Production time
  • 12:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Хаан Хүнс Эрчим - Атлетик 220
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн тойм #45
  • 15:30
    LaLiga ZAP №4
  • 15:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Улаанбаатар - Дэрэн
  • 18:00
    NBA Action №02
  • 18:30
    LaLiga ZAP №5
  • 18:50
    Моби Дээд лиг (Шууд): Төв буганууд - СП Фалконс
  • 21:00
    Roland Garros Өдөр 3 Тоглолт №3

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 09:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:30
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 21:00
    "PDAC 2022" тусгай хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 23:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 04:00
    UFC Шууд: Каттар-Эммет Прелим
  • 06:00
    UFC Шууд: Каттар-Эммет
  • 09:00
    UFC 271: Адесанья-Виттэйкер 2
  • 12:00
    ONE: Fists of Fury
  • 14:00
    WWE Monday raw 1516
  • 16:00
    UFC Main Event #902
  • 17:00
    UFC: Эдуардс-Мухаммад
  • 19:00
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 21:00
    UFC 275: "Хөшигний Ард" Дугаар 2
  • 21:40
    UFC: Смит-Кларк

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Мальдив
  • 08:40
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    Алтан өргөө МУСК
  • 11:30
    Гуталт муурын адал явдал хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 12:00
    Нохдын ертөнц
  • 12:30
    Дэлхийн алдартнууд
  • 12:45
    Сүлд үү, тоо юу Аддис-Абеба
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Булган аймгаас төрөн гарсан дөрвөн аваргын нэрэмжит” улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдааны тойм 1
  • 15:30
    Эрүүл мэндийн цаг
  • 16:00
    Содурлан балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Сүлд үү, тоо юу Маврики
  • 17:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 17:30
    Сонирхогчдын клуб МБШТ Гандантэгчилэн хийдээс бэлтгэв
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Уран зурагт дурлагсад РЕПИНИЙ АКАДЕМИЙН ШАДАР 3 үзэсгэлэнгээс
  • 19:00
    СОР 17 Монголд
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    Сэтгэлийн өглөг хандивын аян
  • 22:30
    Анирлагч МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.103-106-р анги
  • 09:30
    "Монте Кристо хатагтай" ОАК 77-80-р анги
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Мөрдөгч" ОАК 25, 26-р анги
  • 14:00
    "Сүнс эмч" ОАК 15, 16-р анги
  • 16:20
    "Иохан эмч" ОАК 2-р анги
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 1.107, 108-р анги
  • 19:00
    "Master in the house" шоу нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Иохан эмч" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Харанхуйн цаана" ОАК 11-р анги
  • 23:30
    "Иохан эмч" ОАК 3-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    PL World №7
  • 09:30
    PL: Волверхэмптон - Ньюкасл 7-р тойрог
  • 11:30
    NBA Action №5
  • 12:00
    PL: Лийдс - Вотфорд 7-р тойрог
  • 14:00
    PL Netbusters №7
  • 14:30
    PL: Брайтон - Арсенал 7-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Chronicles №5
  • 17:00
    PL: Тоттенхэм - А. Вилла 7-р тойрог
  • 19:00
    Ла лигийн тойм №3
  • 20:00
    PL: Кристал П. - Лэстер 7-р тойрог
  • 22:00
    PL: Ливерпүүл - Ман Сити 7-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Орчны бохирдол
  • 11:40
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 11:50
    "Наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг-2
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Монгол бөхийн аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Дөрөв дэхь хувьсгал" баримтат кино
  • 20:20
    "Алтантооно хөгжил ХХК Пептид" танилцуулга
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК төгсгөлийн 49-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Тэмцэл" Энэтхэгийн УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Волейболын клубуудын “Hobby CUP” тэмцээн Алтан медалийн төлөөх тоглолт эмэгтэй
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Бахархал: Чөлөөт бөхийн ОУХМ Б. Шоовдор
  • 11:20
    “Спорт-Бага үд”нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Нарангэрэл
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Ардын хувьсгалын 89 жилийн ойн баяр наадмын тойм /МҮОНРТ-ийн сан хөмрөгөөс/
  • 13:45
    Монголын спортын түүх
  • 15:55
    Футзалын дээд лиг хагас шигшээ тоглолт-шууд
  • 17:35
    Оддын замнал: Сагсан бөмбөгийн сурвалжлагч Крэйг Сэйгер
  • 18:00
    Спорт-Хобби
  • 18:55
    Футзалын дээд лиг хагас шигшээ тоглолт-шууд
  • 20:35
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1935 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 20:45
    Спортын гэр бүл
  • 21:15
    Бахархал
  • 21:45
    Спорт хобби: Спортын сэтгүүлч, тайлбарлагч Б. Төмөр
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 07:30
    "Төв цэг" Дэлхий дахинд тойм
  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Энэ өдөр Монголд
  • 09:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:30
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засаг тойм
  • 15:20
    "Капитал цаг" Нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Болдын айлчлал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 17:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 21:30
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 23:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    "Орчлонг хайрлаарай-Асуугаарай" уран бүтээлийн тоглолт
  • 10:10
    Түмэнд түгээе
  • 10:25
    Харах өнцөг
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Миний багш-Миний бахархал
  • 12:00
    Түмэнд түгээе
  • 12:15
    ТВ-Клиник
  • 12:45
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 13:00
    Түмэнд түгээе
  • 13:15
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Богд хаан" МУСК
  • 17:35
    Тэрбум мод
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 18:30
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 19:50
    Түмэнд түгээе
  • 20:05
    Тархи сэрэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 21:30
    Тэрбум мод
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    "БНМАУ-1951 он" баримтат кино
  • 23:22
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 08:10
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 08:15
    Дойч Вэллэ - Метаверс гэж юу вэ?
  • 08:30
    Энтертайнмент мэдээ давталт
  • 09:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 09:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 10:00
    ОУ-ын Мэдээ давталт
  • 10:20
    "Нүүдэлчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 10:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв давталт
  • 11:00
    "Энэ тухай" нэвтрүүлэг давталт
  • 11:30
    Дойч Вэллэ - Эрүүл хооллолт
  • 12:00
    "Зүй Тогтол" нэвтрүүлэг давталт
  • 12:40
    Таталцал - "Гэж юу вэ?"
  • 12:55
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 13:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 13:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 14:00
    Крипто цаг давталт
  • 14:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Г.Хайдав
  • 16:00
    Технологийн мэдээ
  • 16:30
    Алтан өргөө тоглолт
  • 18:00
    ОУ-ын Мэдээ давталт
  • 18:20
    "Нүүдэлчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 18:30
    Ярилцлага - Өнөөдрийн сэдэв давталт
  • 19:00
    Defacto тойм
  • 19:30
    Хүч - "Гэж юу вэ?"
  • 19:45
    Дойч Вэллэ - Ногоон архитектур
  • 20:00
    Баримтат кино: Инженерчлэлийн гайхамшигт бүтээлүүд
  • 20:50
    "Ройтерс" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хуйвалдааны хүрд" 1-р анги - Лоренцийн манан
  • 21:25
    Үлгэр жишээ эмэгтэйчүүд
  • 21:30
    Дойч Вэллэ - Толгойн өвдөлт, түүнийг эмчлэх нь
  • 22:00
    Буухиа
  • 22:30
    Шилжилт 2 МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VII/0514:30

MN25

"Шинэ өдөр" ярилцлага

VII/0520:40

MovieBox

"Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

VII/0511:00

MN25

"Шеф" ОАК 5-р бүлэг 5-р анги