МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Ногоон шошго: ”Эрдэнэ Монгол”-ын лицензийн жимээр-2
  • 09:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 09:50
    Хөгжмийн агшин
  • 10:00
    Амьдралын загвар: “Нийслэлийн Сүхбаатар дүүргийн иргэн Ч.Амартайван”
  • 10:30
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд: Пифагорын түлхүүр-8
  • 14:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 15:00
    “Бурхан багш” Олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 15:45
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 16:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 16:50
    Амьдралын загвар: “Нийслэлийн Сүхбаатар дүүргийн иргэн Ч.Амартайван”
  • 17:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:50
    “Галын тэргүүн шугаманд” баримтат кино
  • 18:30
    “Жаргалан” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 19:20
    Амьдралын загвар: “Нийслэлийн Сүхбаатар дүүргийн иргэн Ч.Амартайван”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол Улсын Үндсэн Хуулийн хөгжлийн товчоон” баримтат кино
  • 21:40
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:00
    “Сүүлчийн сэргийлэгч” Олон ангит уран сайхны кино 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 22:40
    Монгол үлгэр
  • 23:10
    MNB энэ 7 хоногт
  • 23:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    "Айдсын ангуучид 1" Хүүхдийн адал явдалт цуврал кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 25-28/
  • 11:00
    Хуулийн цаг
  • 11:10
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /9/
  • 12:05
    Дуу хөгжмийн цаг
  • 12:20
    "Антарктид" олон ангит кино /2/
  • 13:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:30
    "Сүүдэр" Хүүхдийн кино
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Хацу башё
  • 17:00
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /23,24/
  • 17:30
    "Миний аав" Богино хэмжээний кино
  • 18:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    "Антарктид" олон ангит кино /3/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /10/
  • 21:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Ленинград 46" ОАК 7-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Баримтат кино"
  • 13:30
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нэвтэрхий толь"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Ахын хайр" Японы оак 6-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ленинград 46" ОАК 8-р анги
  • 21:10
    "10000 төгрөг"
  • 21:45
    "Тems night show"
  • 22:20
    "Ахын хайр" Японы оак 7-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:20
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Мэдээ
  • 11:50
    "Зуузуугийн найзууд" 2-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:05
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 21 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:10
    Азийн мэдээ
  • 13:30
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    ТВмолл
  • 17:10
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    Танд тустай агшин
  • 18:40
    "Зуузуугийн найзууд" 7-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Стимо үзүүлж байна
  • 18:55
    "Хак Чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 22 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    "Бизнес мэдээ"
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр"
  • 22:00
    "Монгол сугалаа "шууд
  • 23:30
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Эмийн хамаарал-2" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 77-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хэ Чи" ОАУСК, 23-р анги
  • 12:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 21-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    Үндэсний бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "К-pop" xөгжмийн цаг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хэ Чи" ОАУСК, 24-р анги
  • 20:45
    "Энэ цагийн эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ" 2-р анги баримтат кино
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 78-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 10:10
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Mom plus" реалити шоу #1 /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Бид хамтдаа" ХОАК 6-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 5-р анги
  • 16:40
    "Золиос" Олон ангит кино 13-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 3-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 24-р анги
  • 21:30
    "Золиос" Олон ангит кино 14-р анги
  • 22:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 3-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Бид хамтдаа" ХОАК 6-р анги /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Богино хэмжээний кино
  • 11:00
    Дэггүй хөрш-30 ОАК
  • 12:00
    Business time
  • 12:40
    Инээдмийн толь
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Чи чадна
  • 15:30
    Business time
  • 16:05
    Монголын өглөө
  • 16:35
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-31 ОАК
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дүнсгэр мөрөн-6 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-31 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:10
    "Дакар ралли 2022"10-дахь өдөр
  • 02:40
    "Шархалсан зүрх"ОАК 29
  • 03:40
    "Хүний түүх"нэвтрүүлэг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 28-30
  • 07:40
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 56,57
  • 08:00
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 08:05
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 5
  • 09:00
    "Шархалсан зүрх"ОАК 29
  • 10:05
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 10:30
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 28-30
  • 10:55
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 11:00
    "Дакар ралли 2022"11-дэх өдөр
  • 12:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 39
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:25
    "Маша баавгай хоёр"хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:50
    "Миний чиний төлөө"УСК кино
  • 15:55
    "Нойр ба зүүд"цахим ярилцлага
  • 16:45
    "Дакар ралли 2022"11-дэх өдөр
  • 18:00
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 6
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх"ОАК 30
  • 21:20
    "Уран"нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Цаг агаар
  • 22:00
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 22
  • 23:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 39
  • 23:55
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 6

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.10-р анги
  • 07:21
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.20-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.25-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.26-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 09:46
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 13-р анги
  • 11:15
    "Монголчууд ХХ-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.6,7-р анги
  • 13:00
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй: №8)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга: №8)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан: №8)
  • 15:10
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №8)
  • 15:35
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №8)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 4.10,11-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.21-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.1,2-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 19:30
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Огторгуй" баримтат кино
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.8,9-р анги
  • 23:00
    "Тамирын багш" 4.12,13-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-24,25,26-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "Олег" ООАК 16-р анги
  • 11:00
    Монгол өв соёл
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-24,25,26-р анги
  • 14:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Олег" ООАК 16-р анги
  • 16:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-24,25,26-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Олег" ООАК 17-р анги
  • 21:30
    Монгол өв соёл
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ "CHEERLEADING" шууд дамжуулалт
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 33,34-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ "CHEERLEADING" шууд дамжуулалт
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 5,6
  • 22:00
    "Викингчүүд" АОАК 8-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 5,6
  • 00:30
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг /Оройгүй сүм/
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E2
  • 08:00
    Цаг агаар
  • 08:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:15
    "Ээж" богино хэмжээний кино
  • 08:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Атга чулуу, сөөм газар" нэвтрүүлэг дугаар7
  • 10:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 46-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:15
    "8 мюзик" хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 14:15
    "Монголын бахархал - Алтан охин" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E3
  • 17:30
    "Монгол наадгай" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 47-р анги
  • 19:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гүйцэтгэгч" УСК
  • 23:45
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 47-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Нам гүм анги" УСК /давталт/
  • 07:45
    Уран сайхны кино
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Хх" ОАУСК 4-р анги /давталт/
  • 13:10
    Баримтат кино
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Залуу нас" ОАУСК 29,30-р анги
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хх" ОАУСК 5-р анги
  • 20:15
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мэргэжлийн нэгдсэн холбоодын анхдугаар форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Өшөө авалт" УСК
  • 23:40
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:00
    "Z.OE 41: Back to the Memories"
  • 09:35
    "Бөгжний эзэн: Хоёр цамхаг (The Lord of the Rings: The Two Towers)" УСК
  • 13:25
    "Найзууд" ОАК (VII.23-VIII.2-р анги)
  • 15:05
    "Урагшаа залуусаа (Stand Up Guys)" УСК
  • 16:50
    "Газар доорх ертөнц: Лайканчуудын бослого (Underworld: Rise of the Lycans)" УСК
  • 18:30
    "Z.OE 41: Bystander Effect"
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (VIII.3,4-р анги)
  • 20:35
    "Иво Жимагаас ирсэн захидал (Letters from Iwo Jima)" УСК
  • 23:20
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • 01:40
    "Бенжамин Баттоны хачирхалтай түүх (The Curious Case of Benjamin Button)" УСК
  • 04:15
    "Найзууд" ОАК (VIII.3,4-р анги)
  • 05:00
    "Икс Хүмүүс: Төгсгөл (X-Men: Apocalypse)" УСК
  • 07:15
    "Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 10:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 7-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 7-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Ментор цаг 1.7
  • 14:20
    KBS Drama Special 2020: Зугаалга
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 18:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 8-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 20:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 8-р анги
  • 21:00
    KBS Drama Special 2020: Чиний үгүйд
  • 22:10
    Итгэл МУСК
  • 23:40
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 09:45
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 10:00
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:10
    "Colf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Манан зүсэгч" МУСК
  • 15:10
    "100 ЧУХАЛ СЭДЭВ" үзүүлж байна
  • 16:50
    "Удам" богино хэмжээний кино
  • 17:20
    "Алтан ураг-2021" үзүүлж байна
  • 18:10
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:05
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 20:30
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /шинэ/
  • 21:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Түмний нэг" МУСК
  • 00:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Пан америк-Хурдны зам " баримтат кино
  • 11:05
    "Hогоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино анги
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Mонгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Айрагтай яриа" нэвтрүүлэг"Дурсамж" тоглолт
  • 15:00
    "Далай лам " баримтат кино
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" OАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" OАК
  • 21:00
    "Cайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 3-р анги
  • 00:25
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.5-8
  • 07:35
    Мини Форс II.15-16
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо V.7-8
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 7
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 6
  • 09:35
    Да Винчи - Сиэста Зи II.10
  • 10:00
    Хувирагч роботууд IV.14
  • 10:30
    Хүчирхэг Хэнри II.7-8
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.12
  • 12:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 74-75
  • 12:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 12:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 80-81
  • 12:30
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 12:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 17-18
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 88
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.5-8
  • 13:30
    "Бяцхан багш" Англи хэлний хичээл
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.15
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо V.9-12
  • 16:00
    Да Винчи - Ёоёо ажиллагаа IV.9
  • 16:30
    Да Винчи - Босс жаалууд 6
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-12
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 15-16
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 2
  • 18:15
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 80-81
  • 18:25
    Learn to Draw -Муурын хотхон 2
  • 18:35
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 76-77
  • 19:00
    Хувирагч роботууд IV.15
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.13
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри II.9-10
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" аниме 3-4
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 09:55
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 10:05
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 10:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 10:25
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” /Үлгэр жишээ гэр бүл Б.Батбаатар/ /давталт/
  • 10:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Помпейн сүүлчийн шөнө” баримтат кино
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 13:55
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Төрийн алба, Өрхийн тэргүүн 2-р хэсэг/
  • 14:15
    “Буурал говийн нүүдэлчид” баримтат нийтлэл
  • 14:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Нууцлаг үдэш” баримтат кино
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Хэлмэгдүүлэлт-Мөнхжүүлэлт 3-р хэсэг/
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    ММ таван минут
  • 19:05
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” /Гарааны компани-А.Энхбаяр/ /давталт/
  • 19:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Шинэ ном
  • 09:10
    Монголын сайхан орноор
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Урин цагийн эгшиглэн
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хүний сайхан сэтгэл МУСК
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Ярилцах цаг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 23,24-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Үндсэн хуулийн хичээл" УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 25,26-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Pacers vs. Celtics Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Action 3112
  • 08:30
    1-on-1 Caron Butler: Arene Duncan
  • 09:00
    2021 NBA Season: Timberwolves vs. Pelicans Live
  • 11:30
    Marquee Matchup
  • 13:30
    Marquee Matchup
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:30
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Timberwolves vs. Pelicans Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Timberwolves vs. Pelicans Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Гранада - Барселона 20-р тойрог
  • 11:00
    EСL: Мура - Тоттенхэм 5-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Nations №2
  • 13:30
    UEL: Монако - Сосьедад 5-р тойрог
  • 15:30
    Ла Лиг: Реал М. - Валенсиа 20-р тойрог
  • 17:30
    Ла Лигийн тойм №20
  • 18:30
    UCL: Лайпциг - Ман Сити 6-р тойрог
  • 20:30
    Ла Лиг: Райо - Бетис 20-р тойрог
  • 22:30
    LaLiga Fans №2
  • 23:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №5

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA (Шууд): Миннесота - Нью Орлеанс 2021-22
  • 11:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 12:00
    Ла Лиг: Гранада - Барселона 20-р тойрог
  • 14:00
    UFC: Махачев-Мойсес
  • 17:00
    NBA Talk №13
  • 18:30
    PL Netbusters №17
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Football Talk №23
  • 21:00
    NBA Gametime №60
  • 21:30
    NBA: Дэнвер - Сакраменто 2021-22
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студи 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1168
  • 11:00
    UFC: Махачев-Мойсес
  • 14:00
    UFC: Холл-Стриклэнд
  • 16:00
    UFC 265: Льюс-Ган
  • 18:30
    UFC 264: Пориер-МкГрегор
  • 21:00
    UFC The Walk 3-1
  • 21:30
    UFC: Солонгос Зомби-Дэн Иге

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:10
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:40
    Азын 10 байр
  • 10:00
    Алтан гарт Сонька Олон ангит кино 7-р анги /давталт/
  • 11:00
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг Даян Түмэн хүрэн /давталт/
  • 11:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    2015 оны Улсын наадмын хурдан морьдын уралдаан 3-р хэсэг
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:10
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Азын 10 байр
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:30
    Ай Ёо ток шоу
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг А.Батбуян, Р.Туяа
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька Олон ангит кино 8-р анги
  • 23:30
    Бизнес хөтөч
  • 23:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Теле концерт
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 15, 16-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 12
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 27, 28
  • 10:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 67, 68-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 19
  • 12:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 3-р анги
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    "Тэргэл сар" ОАК 18-р анги
  • 14:10
    "Нуг Дугийн түүх" ОАК 5-8-р анги
  • 16:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 17, 18-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 69, 70-р анги
  • 20:30
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 19-р анги
  • 23:05
    "Нууцлаг эр" ОАК 69, 70-р анги
  • 00:15
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 4-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    PL: Арсенал - Ман Сити 21-р тойрог
  • 02:30
    NBA: Денвер - Даллас 2021-22
  • 04:30
    PL: Ман Ютд - Волверхэмптон 21-р тойрог
  • 06:30
    NBA: Бостон - Нью Йорк 2021-22
  • 08:30
    PL: Челси - Ливерпүүл 21-р тойрог
  • 10:30
    NBA Action №12
  • 11:00
    NBA Gametime №59
  • 11:30
    NBA (Шууд): Денвер - Л.А Клипперс 2021-22
  • 14:00
    Football Talk №23
  • 15:30
    PL World №22
  • 16:00
    PL: Ман Ютд - Бөрнли 20-р тойрог
  • 18:00
    NBA: Индиана - Бостон 2021-22
  • 20:00
    NBA Gametime №60
  • 20:30
    NBA: Миннесота - Нью Орлеанс 2021-22
  • 22:30
    PL: Брентфорд - Ман Сити 20-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Моралаш"хүүхдийн кино
  • 10:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Ураг удам" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Уран хэмээх хор" баримтат кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Гурван торой" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 18:50
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг : Завхан нутгаар...
  • 22:25
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 32-р анги
  • 23:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Ламбугайн нулимс" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Бахархал Спортын гимнастикийн мастер Н. Энхбат
  • 08:00
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Б. Батхүү
  • 08:45
    Монголын спортын түүх: Мото спортын тамирчид
  • 09:45
    Спорт хобби: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ц. Хосбаяр
  • 10:20
    Бахархал: МУГТ Г. Дорж
  • 10:50
    Зочны ярилцлага
  • 11:10
    Алтан Дарийн овооны төрийн их тахилгын наадам-2008 /Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс/
  • 12:00
    Бахархал: Дугуйн спортын мастер дасгалжуулагч Ч. Нямаа
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Монголын спортын-түүх: Самбо бөхийн 2000 оны алдартнууд
  • 13:40
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 14:25
    Амжилтын төлөө ОУХМ П. Орхон /MNB Спорт сувгийн архиваас/
  • 14:50
    Оддын замнал: Америк хөлбөмбөгийн “Тампа Бей Бакканийрс” багийн тоглогч Том Брэди
  • 15:20
    Монголын спортын-түүх: Монголын хөлбөмбөгийн 1999 оны лигийн аварга “ХОТШ-Барс” баг
  • 16:25
    Боржигон-2007 Төвийн бүсийн уралдаан
  • 17:15
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулаг, улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 17:45
    Оддын замнал: Уран гулгалтын нэрт тамирчин Ким Ю На
  • 18:15
    Бахархал: ОУХМ С. Янжинлхам
  • 18:50
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал-8
  • 19:55
    Спорт таны амралтанд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч: Монгол улсын алдарт багш, МУГТ улсын харцага Д. Сэрээтэр
  • 21:40
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ж. Сэмбээ
  • 22:10
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1954, 1958 он
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 08:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ярих өнцөг
  • 13:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 13:30
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 14:05
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:30
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:35
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Ярилцах цаг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 39-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Угийн бичиг удмын сан
  • 16:45
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Иргэний эрх зүйн боловсролд /шууд/
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    Таны мэдлэгт
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Ярилцах цаг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 40-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 17-р анги
  • 11:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хайртай хот
  • 13:30
    “Билгийн мэлмий” Хорин нэгэн Дарь-Эх
  • 13:55
    Цирк ирлээ
  • 14:55
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 15:00
    “Электрон жаал” Уран сайхны кино 3-р анги
  • 16:05
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүл дэх сэтгэл зүй ба хандлага
  • 16:20
    “Хайрлахын учир” 21-р зууны эцэг эхчүүд ба хүүхдүүд 2-р хэсэг
  • 17:10
    “Тав арван үг” ТВ Подкаст
  • 18:10
    “Манай гэр” Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Мартах учиргүй” Ардын жүжигчин, Хөгжмийн зохиолч П.Хаянхярваа
  • 19:10
    “Цаачин” баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 19:30
    “Миний сонгосон мэргэжил” Үсчин
  • 19:55
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 20:00
    “Хайрлаарай” Дотоод эрүүл мэнд, Дотоод аз жаргал
  • 21:00
    Хүүхдийн эрх
  • 21:10
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 18-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм давталт
  • 08:30
    Ройтерс агентлаг үзүүлж байна
  • 09:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 13:00
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 13:30
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 14:00
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 14:30
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:00
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:30
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:00
    Нээлтийн ёслол давталт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:30
    Хүндийн өргөлт тэмцээний медаль гардуулах давталт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:00
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:30
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:00
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:30
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:00
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:30
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:00
    Хөгжөөн дэмжигчидын спортын медаль гардуулах /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:30
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм
  • 21:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2313:30

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2309:45

NTV

"Мэргэжлийн бокс" шууд Н.Төгсцогт /МУГТ/-Виктор Пасильяс

I/2315:00

NTV

"Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 24