МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Миний сонгосон мэргэжил: “Дулааны инженер”
  • 09:50
    “20-р зууны гарамгай зохиолч Чадраабалын Лодойдамба” баримтат кино
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд: Пифагорын түлхүүр-6
  • 14:10
    Цасаар гоёсон найраг
  • 15:00
    “Бурхан багш” Олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 15:50
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:00
    Миний сонгосон мэргэжил: “Дулааны инженер”
  • 16:30
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Монгол сонгодог дууриуд
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Миний сонгосон мэргэжил: “Дулааны инженер”
  • 19:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Ажилтай хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу
  • 22:10
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:25
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:35
    “Сүүлчийн сэргийлэгч” Олон ангит уран сайхны кино 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:15
    MNB энэ 7 хоногт
  • 23:25
    Монголын спорт - 100 жил
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    "Үнсгэлжингийн гурван самар" Уран сайхны кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 17-20/
  • 11:00
    Хуулийн цаг
  • 11:10
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /7/
  • 12:05
    Судлагдахуун
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:55
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" Монголын уран сайхны кино
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Хацу башё
  • 17:00
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /19,20/
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    "Антарктид" олон ангит кино /1/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /8/
  • 21:35
    Даван туулагчийн түүх
  • 22:35
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Ленинград 46" ОАК 4-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Танайд хоноё"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Баримтат кино"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Ахын хайр" Японы оак 4-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ленинград 46" ОАК 6-р анги
  • 21:10
    "60 секунд"
  • 21:25
    "Гуанз"
  • 22:00
    "Ахын хайр" Японы оак 5-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    "Эрүүл амьдарцгаая -эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 11:50
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 19 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:10
    Азийн мэдээ
  • 13:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    ТВ молл
  • 17:20
    Япон орныг тольдохуй
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:40
    "Зуузуугийн найзууд" 5-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Орон орны хоол
  • 19:10
    ШӨХТГ 2021 оны тайлан
  • 19:35
    "Стимо үзүүлж байна"
  • 19:40
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 20 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд
  • 23:30
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:20
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Масай-Халуунаас хүйтэнрүү" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 75-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хэ Чи" ОАУСК, 21-р анги
  • 12:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 19-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    Үндэсний бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Төмөр жаалын найзуудын шинэ жил" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Энэ цагийн эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "К-pop" xөгжмийн цаг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэ Чи" ОАУСК, 22-р анги
  • 21:05
    "Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ" 1-р анги баримтат кино
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 76-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 10:10
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 22-р анги /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Бид хамтдаа" ХОАК 4-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 3-р анги
  • 16:40
    "Золиос" Олон ангит кино 11-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 1-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 23-р анги
  • 21:30
    "Золиос" Олон ангит кино 12-р анги
  • 22:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 1-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Бид хамтдаа" ХОАК 4-р анги /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Миний очих дуртай газар
  • 11:00
    Дэггүй хөрш-28 ОАК
  • 12:00
    Business time
  • 12:40
    Залилан мэхлэх гэмт хэргээс урьдчилан сэргийлье
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Дүнсгэр мөрөн-3 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:05
    Монголын өглөө
  • 16:35
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-29 ОАК
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дүнсгэр мөрөн-4 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-29 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:50
    "Дакар ралли 2022" 8-дахь өдөр
  • 03:20
    "Шархалсан зүрх"ОАК 27
  • 04:20
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын бизнес эрхлэгчид"баримтат кино 1
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 22-24
  • 07:40
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 52,53
  • 08:00
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 08:05
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 3
  • 09:00
    "Шархалсан зүрх"ОАК 27
  • 10:05
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 10:30
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйнкино 22-24
  • 10:55
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 11:00
    "Дакар ралли 2022"9-дэх өдөр
  • 12:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 37
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:25
    "Маша баавгай хоёр"хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:50
    "Улаан бал"тойм
  • 15:10
    "Залуу нас"МУСК
  • 16:30
    "Зуу зуу"Эвтэй дөрөв
  • 16:45
    "Дакар ралли 2022" 9-дэх өдөр
  • 17:50
    "Нано бальзам"үзүүлж байна
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх"ОАК 28
  • 21:30
    "Тэгээс тэг"асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 22:00
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 21
  • 23:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 37
  • 23:55
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 4

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 07:18
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.18-р анги
  • 07:40
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • 08:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.25,26-р анги
  • 08:50
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 09:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 11-р анги
  • 11:10
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь"
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.2,3-р анги
  • 13:05
    "Ментор Хаб" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№6)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга: №6)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан: №6)
  • 15:10
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №6)
  • 15:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №6)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 4.6,7-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.19-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.23,24-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 19:30
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн эрдэнэс-Эрчим хүч" баримтат кино
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.4,5-р анги
  • 23:00
    "Тамирын багш" 4.8,9-р анги
  • 23:50
    Зураглал
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-18,19,20-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Сайн уу? Зөвлөх өө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-18,19,20-р анги
  • 14:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 14:50
    "Парадисо"- Жуно УСК /давталт/
  • 17:00
    Ройтерс: Загвар
  • 17:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-18,19,20-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Олег" ООАК 15-р анги
  • 21:30
    Монгол өв соёл
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ "БАЙТ ХАРВАА" шууд дамжуулалт
  • 17:30
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг Хөшигний ард
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 29,30-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 49-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 22:00
    "Викингчүүд" АОАК 6-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "ЭДҮМОТИВА" дугаар 3
  • 00:30
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг /Оройгүй сүм/
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Жимсэн нинжа" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 07:45
    "Пука" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 08:10
    Цаг агаар
  • 08:15
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:25
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Фракц" зохиомж
  • 10:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 44-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:15
    "8 мюзик" хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хамгаалагчид" УСК
  • 14:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Жимсэн нинжа" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 17:15
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E1
  • 17:40
    "Атга чулуу, сөөм газар" нэвтрүүлэг дугаар6
  • 18:10
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 45-р анги
  • 19:10
    ШӨХТГ үзүүлж байна
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:05
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хууль бус" УСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 45-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Бүлгэм" УСК /давталт/
  • 07:50
    "Моралаш" хүүхдийн контент
  • 08:15
    "Залуу нас" ОАУСК 25,26-р анги
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Хх" ОАУСК 2-р анги /давталт/
  • 13:10
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Залуу нас" ОАУСК 27,28-р анги
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Сэдэв , Шийдэл" ярилцлага
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Моралаш" хүүхдийн цуврал
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хх" ОАУСК 3-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Гадуурхагдсан баялагаа өмөөрсөн 2021 он нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нам гүм анги" УСК
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Ривердэйл" ОАК (IV.18-р анги)
  • 07:40
    "Найзууд" ОАК (VII.21,22-р анги)
  • 08:25
    "Алуурчны бие хамгаалагч (The Hitman's Bodyguard)" УСК
  • 10:30
    "Мангас эмэгтэй (Colossal)" УСК
  • 12:20
    "Сансрын нисэгч (The Spacewalker)" УСК
  • 14:40
    "Хувь тохиол (Lucky Trouble)" УСК
  • 16:20
    "Өндөрт алхагч (The Walk)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (IV.19-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (VII.23,24-р анги)
  • 20:35
    "Нарны эзэнт улс (Empire of the Sun)" УСК
  • 23:30
    "Урагшаа залуусаа (Stand Up Guys)" УСК
  • 01:20
    "Газар доорх ертөнц (Underworld)" УСК
  • 03:20
    "Ривердэйл" ОАК (IV.18,19-р анги)
  • 04:00
    "Найзууд" ОАК (VII.23,24-р анги)
  • 04:45
    "1-р тоглогч бэлэн (Ready Player One)" УСК
  • 06:55
    "Дугаар 42 (42)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 09:40
    Дуут шувуу /Songbird/ УСК
  • 11:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 5-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Ментор цаг 1.5
  • 14:20
    KBS Drama Special 2020: Хайртай гэдгээ хэлдэггүй шалтгаан
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 18:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 6-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 20:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 6-р анги
  • 21:00
    KBS Drama Special 2020: Мартаж орхисон Лаванда
  • 22:10
    Аз жаргал МУСК
  • 23:40
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:10
    "Single lady-3" МУСК
  • 11:00
    "Ай Ток" ток шоу /давталт/
  • 12:10
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 12:40
    "Нэг хувь" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:20
    100 ЧУХАЛ СЭДЭВ: "МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 17:00
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 18:45
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:05
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Далайд дусал нэмэр" МУСК
  • 00:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аваргууд " нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Улаанбаатар хотын хамгийн гоё моллоор зочилсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:25
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 15:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 1-р анги
  • 00:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.49-52
  • 07:35
    Мини Форс II.11-12
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо IV.51-52
  • 09:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 5
  • 09:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 6
  • 10:00
    Хувирагч роботууд IV.12
  • 10:30
    Хүчирхэг Хэнри II.3-4
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.10
  • 12:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 72-73
  • 12:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 78-79
  • 12:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 15-16
  • 12:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 74-75
  • 12:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 1
  • 12:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 80
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.49-52
  • 13:30
    Vroomiz II.25-26
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.13
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо V.1-4
  • 16:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 39
  • 16:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 17-18
  • 16:35
    Да Винчи - Би том болохоороо 19
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.1-4
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 11-12
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 18:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 17-18
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 79-80
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 72-73
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 81
  • 19:00
    Хувирагч роботууд IV.13
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.11
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри II.5-6
  • 22:00
    "Өөр ертөнцөд ухаалаг утастайгаа хамт" аниме 11-12
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал” /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    Нээлттэй засаг
  • 09:50
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:10
    Асуудал, шийдэл
  • 10:30
    Эх орны төлөө
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 13:50
    Зураглал
  • 14:00
    Монголын зохиолчдын өдөрт: “ХХ зууны гарамгай зохиолч Чадраабалын Лодойдамба” баримтат кино
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 4-р хэсэг
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Хоёр дайны талбарт 1-р хэсэг/
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” /Энэрэнгүй үйлстэн-Зүрх мартахгүй төслийн баг/ /давталт/
  • 19:15
    ММ архив: “Монголчууд шинэ одонд Мазаалай гэж нэр өгөв” /2020 он/
  • 19:35
    ММ таван минут
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Сэтгүүлчийн тэмдэглэл” /давталт/
  • 21:50
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Хөдөөгийн баясгалан МУСК
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бүсгүйн заяа
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Бизнес амжилт
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Зүүн бүсийн аймгийн Адуучин тэмцээн
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 19,20-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Аргагүй хурдан ажнай тоглолт
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 21,22-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Jazz vs. Pacers Tape
  • 02:00
    GLeague Games: Greensboro vs. Long Island
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA 90s Vol. 1
  • 08:30
    NBA 90s Vol. 2
  • 09:00
    NBA 90s Vol. 3
  • 09:30
    NBA Action 3111
  • 10:00
    2021 NBA Season: Kings vs. Blazers Live
  • 12:30
    NBA 90s Vol. 4
  • 13:00
    High Tops 5: Best of 2021 Season Part 1
  • 13:30
    NBA Action 3111
  • 14:00
    NBA Gametime
  • 15:00
    NBA Gametime
  • 16:00
    NBA Gametime
  • 17:00
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Kings vs. Blazers Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Kings vs. Blazers Tape

SPS Classic

  • 01:15
    Production time
  • 01:30
    Ла Лиг: Атлетико - Райо 19-р тойрог
  • 03:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №49
  • 03:50
    Ла Лиг (Шууд): Вийярреал - Атлетико 20-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Райо - Бетис 20-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Ман Сити - ПСЖ 5-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Talking Football №3
  • 14:00
    Ла Лиг: Севийя - Хетафе 20-р тойрог
  • 16:00
    UCL: Атлетико - Милан 5-р тойрог
  • 18:00
    Ла Лиг: Вийярреал - Атлетико 20-р тойрог
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №20
  • 21:00
    Ла Лиг: Райо - Бетис 20-р тойрог
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №5

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    The Buzzer №12
  • 10:00
    NBA (Шууд): Сакраменто - Портланд 2021-22
  • 12:30
    Ла Лиг: Севийя - Хетафе 20-р тойрог
  • 14:30
    WWE Monday raw 1493
  • 16:30
    UFC 265: Льюс-Ган
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    PL World №22
  • 20:00
    Үндэсний бөхийн тойм #14
  • 20:30
    LaLiga Show №20
  • 21:00
    NBA Action №12
  • 21:30
    NBA: Чикаго - Даллас 2021-22
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 18:50
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE: Fists of Fury
  • 11:00
    WWE Monday raw 1493
  • 13:00
    ONE: Unbreakable
  • 15:30
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 17:30
    ONE Rewind (Дугаар 14)
  • 18:00
    UFC: Киеза-Магни
  • 21:00
    ONE Weekly #1
  • 21:30
    UFC: Оверийм-Волков

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Чамайг даа Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Спортын дууны түүх
  • 09:00
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Дэлхийн шилдэг уралдаанууд
  • 09:40
    Азын 10 байр
  • 10:00
    Хүний гариг Баримтат кино
  • 11:00
    Сүлд үү Тоо юу? Маврики
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Аялагч эр нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    2015 оны Улсын наадмын хурдан морьдын уралдаан 1-р хэсэг
  • 17:00
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг Жеф Безос
  • 17:40
    Азын 10 байр
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:25
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:30
    Сүлд үү, Тоо юу? Нэвтрүүлэг Абу-Даби
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг МУТМУ Д.Даваахүү
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька Олон ангит кино 6-р анги
  • 23:30
    Бизнес хөтөч
  • 23:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    Теле концерт
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 11, 12-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 10
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 23, 24
  • 10:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 63, 64-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 17
  • 12:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 1-р анги
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    "Тэргэл сар" ОАК 16-р анги
  • 14:10
    "Надтай гэрлээч" ОАК 49, 50-р анги
  • 16:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 13, 14-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 65, 66-р анги
  • 20:30
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 2-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 17-р анги
  • 23:05
    "Нууцлаг эр" ОАК 65, 66-р анги
  • 00:15
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 2-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    NBA: Майами - Финикс 2021-22
  • 02:30
    PL: Ман Ютд - Волверхэмптон 21-р тойрог
  • 04:30
    NBA: Юта - Торонто 2021-22
  • 06:30
    PL: Лийдс - Бөрнли 21-р тойрог
  • 08:30
    NBA (Шууд): Чикаго - Даллас 2021-22
  • 11:00
    The Buzzer №12
  • 12:00
    PL: Челси - Ливерпүүл 21-р тойрог
  • 14:00
    NBA: Юта - Индиана 2021-22
  • 16:00
    PL: Эвертон - Брайтон 21-р тойрог
  • 18:00
    NBA: Атланта - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 20:00
    PL World №22
  • 20:30
    NBA Action №12
  • 21:00
    NBA Talk №13
  • 22:30
    NBA: Сакраменто - Портланд 2021-22

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Моралаш"хүүхдийн кино
  • 10:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Цөмийн хаягдал" баримтат кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Моралаш"хүүхдийн кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Хууль ба нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 30-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Нийслэл хүү" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Миний мөрөөдөл
  • 07:40
    2021 Оны Монголын спортын онцлох зочид: 3х3 сагсан бөмбөг, Ширээний теннисний шигшээ багийн тамирчид оролцов
  • 08:20
    Бөхийн хууч
  • 08:55
    Спортын холбоодын нэгдсэн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 13:00
    Эрийн хийморь: Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 13:55
    Спортын холбоодын нэгдсэн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 20:30
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 20:40
    “Иргэдийн наадам 21” Нийслэлийн иргэдийн спортын наадмын шигшээ тэмцээнээс бэлтгэв
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World football” хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 21:45
    Бөхийн хууч
  • 22:15
    “Спорт-2022 онд”
  • 22:55
    Бахархал: Самбо бөхийн дасгалжуулагч Л. Зандан
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ярих өнцөг
  • 13:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 14:05
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:30
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:35
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Суваг 1

  • 08:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Тархи сэрэхүй
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 37-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хүн чанар
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Галерей
  • 19:20
    Түмэнд түгээе
  • 19:30
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:30
    Таны мэдлэгт
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 38-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 15-р анги
  • 11:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Орон даяар
  • 14:00
    Монголын түүх
  • 15:00
    “Электрон жаал” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 16:10
    Хүүхдийн эрхийн цахим цуврал: Сэтгэл тайван хүүхэд нас
  • 16:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:30
    “Увдист эгшиг” бүжгэн жүжиг
  • 17:30
    Сонирхолтой шинжлэх ухаан
  • 18:00
    “Эх өв” Матмал хана
  • 18:30
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Эрэгтэй юм байж”
  • 19:00
    Гэр бүлийн хичээл: Хүйсийн онцлог ялгаа
  • 19:15
    “Гэгээн үдэш” Улсын багшийн дээд сургуулийн 1971оны Кино драмын төгсөгчид
  • 21:00
    Хүүхдийн эрх
  • 21:10
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 16-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 09:00
    Байт харваа Бэлтгэл харваа /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 09:30
    Байт харваа 18 хүртэл /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 12:00
    Байт харваа Бэлтгэл харваа /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 12:30
    Байт харваа 21 хүртэл /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:00
    Байт харваа Бэлтгэл харваа/
  • 15:30
    Бэлтгэл харваа 18 хүртэл хосын Шөвгийн 8 /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:00
    Бэлтгэл харваа 18 хүртэл хосын Хагас шигшээ /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:30
    Бэлтгэл харваа 18 хүртэл хосын Хагас шигшээ /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:00
    Бэлтгэл харваа Багийн харваа Шөвгийн 8 /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:30
    Бэлтгэл харваа Багийн харваа Хагас шигшээ /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:00
    Бэлтгэл харваа 21 хүртэлх холимог Шөвгийн 8 /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:30
    Бэлтгэл харваа 21 хүртэлх холимог Хагас шигшээ /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:00
    Ройтерс агентлаг үзүүлж байна
  • 19:30
    Байт харваа Багийн харваа Шөвгийн 8 /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:00
    Байт харваа Багийн харваа Хагас шигшээ /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:30
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм
  • 21:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2313:30

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2309:45

NTV

"Мэргэжлийн бокс" шууд Н.Төгсцогт /МУГТ/-Виктор Пасильяс

I/2315:00

NTV

"Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 24