МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Бахубали” Уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 10:20
    Миний сонгосон мэргэжил: “Замын цагдаа”
  • 10:50
    Зуузуугийн найзууд
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Өв эрдэнэ
  • 11:30
    Хүүхдийн цахим чуулган /шууд/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    “Улаабаатарт байгаа миний аав” Монголын уран сайхны кино
  • 16:50
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ /шууд/
  • 18:20
    Урлагийн далд ертөнц
  • 19:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Би байлдагч... Дотоодын цэргийн 05-р ангиас бэлтгэв
  • 19:40
    Миний амьдралын түүх: Ромеро Бритто
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх: Судар бичгийн хүрээлэнгийн 100 жилийн ойд зориулав
  • 22:10
    “Бахубали” Уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Халимны мөрөөдөл" Баримтат кино /6/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Номтой өрөө
  • 11:00
    "Бөмбөлөг эргэж ирнэ" олон ангит кино /6/
  • 11:50
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /8/
  • 13:00
    Монгол сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    MY VOICE шоу тун удахгүй
  • 16:00
    "Жаргал даахгүйн зовлон" Монголын уран сайхны кино
  • 17:35
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 18:05
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /5,6/
  • 18:30
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:50
    "Girls" олон ангит кино /5/
  • 19:40
    Сайн уу Сайнаа
  • 20:50
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто”
  • 21:00
    "Бөмбөлөг эргэж ирнэ" олон ангит кино /7/
  • 22:00
    Цахим давалгаа / VIRAL
  • 22:45
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /9/
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 92,93,94-р анги
  • 15:30
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "Дагина өвөө" Японы оак 2-р анги
  • 17:20
    "Өөдөсхөн" ОА хүүхэлдэйн кино 10,11-р анги
  • 18:30
    "Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүх НҮБ-ын 76-р чуулганд"
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 95-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    "Дагина өвөө" Японы оак 3-р анги
  • 23:10
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Гайхамшигт амьдрал" 19.20-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:25
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 13:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:25
    Бизнес мэдээ
  • 13:30
    "Цаг хөтөлбөрийн тойм"
  • 14:00
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    "ТВ молл"
  • 18:05
    "Цөлжилт бидний амьдралд"
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    "Эрэл"сурвалжилга-Импортлогч орны зовлон
  • 19:20
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Гайхамшигт амьдрал" 28-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    "Бизнес мэдээ"
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Дурсамж 1988" 38.39.40-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 02:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:10
    "Хайрын клуб" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Амьдралоги" МУСК
  • 11:15
    “Солиот эх” УСК
  • 13:00
    Монгол бөхийн тойм
  • 14:50
    "Нарны өнгө" МУСК
  • 16:10
    "Цөлжилт бидний амьдралд" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 11/
  • 21:30
    “Маршал Жуков” ОАУСК, 7-р анги
  • 22:50
    Амьдралын зам” ОАУСК, 2-р анги
  • 23:50
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:10
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" ОАК 8-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 9-р анги
  • 14:50
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 7-р анги
  • 16:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 8-р анги
  • 17:10
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:40
    Хөгжмийн цаг
  • 17:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:00
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" зорилтот төсөл. Дугаар 12
  • 19:30
    Улсын Их Хурлын Цаг
  • 20:00
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:50
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 22:00
    "Үл мэдэгдэх аллага" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Их эмч
  • 10:00
    Сонголт ОАК-27,28
  • 11:00
    Өдрийн мэнд
  • 11:30
    Миний аялсан 1000 хот-Тромсо
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Төмөрчөдөр, Цоожсүрэн
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Хайрын хүч
  • 15:30
    Их хатан Сондог СОАК-31
  • 16:40
    Их хатан Сондог СОАК-32
  • 17:50
    Түүний тухай бидний тухай
  • 18:20
    Үндэсний үйлдвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 18:30
    Их хатан Сондог СОАК-33
  • 19:40
    Чи чадна
  • 20:40
    Их хатан Сондог СОАК-34
  • 21:50
    Их хатан Сондог СОАК-35
  • 22:50
    Зоорь 2-р анги МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:05
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 03:10
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.12
  • 03:55
    "Их үйлс" ОАК 9
  • 05:05
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Хятадыг тольдохуй" баримтат кино 4
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 30
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 17,18
  • 07:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 29
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 7.12
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 9
  • 10:00
    "Сэтгэлд шингэсэн оройн хоол" 7,8
  • 11:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 16
  • 11:30
    "ТОСК" үзүүлж байна
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" 2.8
  • 12:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 30
  • 13:10
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 17,18
  • 13:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 29,30
  • 14:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Махатма Ганди" баримтат кино
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 30
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 17,18
  • 16:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 29,30
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.45,46
  • 17:35
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг 8
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.1
  • 19:00
    "Их үйлс" ОАК 10
  • 20:35
    Үндэсний бренд бүтээгч Грийн групп
  • 21:00
    "CU үнэт цаас гаргах нээлтийн үйл ажиллагаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Миний амьдралын түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Гурван тэнэг" УСК 2
  • 00:10
    "Охидын аминчхан яриа" 2.8
  • 01:50
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.24,25,26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.7,8-р анги
  • 08:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.4,5-р анги
  • 09:20
    Монголчууд 20-р зууны эхэнд
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Амтат оройн зоог" ОАК 89, 90-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 4-р анги
  • 13:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Trube to Pink Floyd" тоглолт 2-р хэсэг
  • 15:00
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 8-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Дэлхийгээр аялагчид
  • 17:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.1,2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.9,10-р анги
  • 18:35
    "Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.8-р анги
  • 18:50
    Хамааран амьдрах моод нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.6-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:50
    "Миний амьдралын түүх" Ромеро Бритто
  • 21:00
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 9-р анги
  • 22:00
    "No Rules" ОАК 7-р анги
  • 23:05
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 9-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-1,2,3-р анги /давталт/
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-4,5,6-р анги /давталт/
  • 10:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:30
    "Хөдөлгүүр" авто шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "Сайнуу зөвлөх өө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 14:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-7,8,9-р анги /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 15:30
    "Парадисо"- Тагнуулчдын гүүр УСК /давталт/
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 20:30
    "Сайнуу зөвлөх өө" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Парадисо"- Мөхлийн зам УСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Тань рүү нүүж явна" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 1,2-р анги
  • 14:20
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 14:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 7,8
  • 15:30
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК ..
  • 17:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Гэнэт ирсэн бэлэг" УСК
  • 21:30
    "Үндэсний брэнд бүтээгч Грийн групп"нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сайн уу амьдрал минь-2" МУСК
  • 00:30
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 47-50-р анги
  • 08:40
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 09:10
    "Хагацлыг үл тэвчин" УСК
  • 11:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 12-13-р анги /давталт/
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 17:55
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 18:25
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 18:50
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг Архангай аймаг Тэрхийн цагаан нуур
  • 19:00
    "Галавын үеийн тэжээвэр амьтан" УСК
  • 20:35
    "Гранд Маршал-Сити Резиденс" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Салхиар явагсад" УСК
  • 23:50
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хамгаалагч УСК
  • 09:00
    Үндэсний урлагийн их театр - Бүжиг
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Ч.Батзаяа /Эхлэл бренд/
  • 10:50
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Оролцоод хөгжье" - ШУУД
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Япон - Серби/
  • 16:30
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 17:00
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 19:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Аялалын тойрог" Турк улсаар...
  • 20:10
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Ч.Батзаяа /Эхлэл бренд/
  • 21:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 22:10
    Дүлий УСК
  • 23:55
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:25
    "Ривердэйл" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 09:50
    "Хар хүлэг баатар (Black Knight)" УСК
  • 11:20
    "Бүдүүн ээжийн байшин (Big Momma's House)" УСК
  • 13:10
    "Бүдүүн ээжийн байшин 2 (Big Momma's House 2)" УСК
  • 15:00
    "Бүдүүн ээж 3: Эцэг хүүгийн барилдлага (Big Mommas: Like Father, Like Son)" УСК
  • 17:00
    "Саран дээр (Moon)" УСК
  • 18:55
    "Манай Эриний дараа (After Earth)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (II.10-14-р анги)
  • 23:10
    "Хөрш айлын бүсгүй (The Girl Next Door)" УСК
  • 01:00
    "Жаал хүү (The Boy)" УСК
  • 02:35
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 05-10-р анги
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 33-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зууны зуун эмэгтэй
  • 11:20
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Тоглоом СОАК 3,4-р анги
  • 15:20
    "Хот" бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 48,49-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    Тоглоом СОАК 5-р анги
  • 21:40
    Эрэн сурвалжлага: Импортлогч орны зовлон
  • 22:10
    Шорон /The Prison/ УСК
  • 00:25
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Cook -E" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Single lady-2" МУСК
  • 13:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна"
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Тоглох эрх
  • 14:35
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 15:20
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 17:10
    "Хөгжил зүтгэл" баримтат кино
  • 19:00
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Төрийн үйлчилгээ
  • 19:35
    "Маргад эрдэнийн орон" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 21:00
    "Blue and Pink" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Single lady-3" МУСК
  • 23:25
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бизнес ба боломж
  • 09:05
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Солиот эх" Монголын уран сайхны кино
  • 12:20
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Эрүүл мэндийн даатгал
  • 12:50
    “Ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:00
    Ideree's подкаст
  • 16:20
    "Монголоо дуулъя" теле концерт Н.Дашдэмбэрэл
  • 17:15
    Бизнес ба боломж
  • 17:50
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Ярилцлага
  • 18:55
    "Тэнгэрлэг учрал" теле зохиомж
  • 19:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 21:25
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Трак
  • 21:55
    "Анирлагч" Монголын уран сайхны кино
  • 23:40
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Ээждээ ир" МУСК
  • 09:30
    "Элизабет хатан хааны нууц" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Титануудын дайралт" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Титануудын дайралт" хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    "Буриад поп "тоглолт
  • 19:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Mонгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 00:46
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини Форс I.4-10
  • 08:25
    Зуузуугийн найзууд
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 5
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 5
  • 09:40
    Да Винчи - Сиэста Зи II.5
  • 10:00
    Амьдралын хөг 1-4
  • 11:50
    Хувирагч роботууд IV.12
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Врумиз II.23-26
  • 14:00
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Миний найз Watch car 6-10
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.37-44
  • 16:35
    Мини Форс Х 6-10
  • 18:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 23-24
  • 18:10
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 5
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 19-20
  • 18:30
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 4
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.22-23
  • 20:10
    Мөнх Тунх IV.9
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл II.16-20
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 09:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 10:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 10:30
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Надад мөрөөдөл бий” 2016 он.
  • 11:55
    Цаг агаар
  • 12:00
    ММ архив: “Мал маллах арга ухаан” Өвөрхангай аймгийн Зүүнбаян-улаан сумын малчин Ц.Цэрэг
  • 12:20
    “Аялж харсан Монгол” аяллын нэвтрүүлэг 6,7-р хэсэг /давталт/
  • 13:00
    “Үхлийн тоос” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 13:55
    “Монголын спортын түүх” Монгол улад телевизийн салбар үүсч хөгжсөний 54 жилийн ойд зориулав.
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    16 мм-ийн кино фонд: “Бид атарт явлаа” баримтат кино 1977 он.
  • 15:40
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 16:00
    “Хүмүүсгүй амьдрал” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    ММ архив: “Баатруудаараа бахархъя” /Атар 60 жилд/
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:15
    “ММ таван хором” Увс нуурын байгаль хамгаалагч Н.Лхамсүрэн
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол, ОХУ-ын харилцааны 100 жил” 2-р хэсэг
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    “Санахын элгэнд” дурсамж нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    Технологийн ертөнц
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Ард Аюуш МУСК
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Бизнес амжилт
  • 12:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:30
    Хайрын зөвлөх ОАК 41,42-р анги
  • 15:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:30
    Баримтат кино
  • 16:15
    Бизнес цаг
  • 16:20
    Ингэх гээд байсан юм МУСК
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:10
    Хөдөөгийн баясгалан МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup Celtics vs. Lakers 04/15/2021
  • 01:00
    Marquee Matchup Pelicans vs. Wizards 04/16/2021
  • 03:00
    Marquee Matchup Warriors vs. Celtics 04/17/2021
  • 05:00
    Special: Policing Reform
  • 05:30
    NBA Together VR: Equity & Racial Violence
  • 06:00
    2021 Team Preview: Mavericks, Clippers
  • 06:30
    2021 Team Preview: Heat, Bucks
  • 07:00
    2021 Team Preview: Bucks, Nets
  • 07:30
    2021 Team Preview: Lakers, Bucks
  • 08:00
    2021 NBA Pre Season: Hawks vs. Grizzlies Live
  • 10:30
    NBA Gametime
  • 11:30
    NBA Gametime
  • 12:30
    NBA Gametime
  • 13:30
    NBA Gametime
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:00
    2021 NBA Pre Season: Hawks vs. Grizzlies Tape
  • 19:00
    NBA Gametime
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    2021 NBA Pre Season: Hawks vs. Grizzlies Tape
  • 23:00
    Marquee Matchup Suns vs. Sixers 04/21/2021

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    La Liga World №8
  • 09:30
    Ла Лиг: Вийярреал - Бетис 8-р тойрог
  • 11:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №2
  • 12:30
    UCL: Порту - Ливерпүүл 2-р тойрог
  • 14:30
    Ла Лиг: Эспаньол - Реал Мадрид 8-р тойрог
  • 16:30
    La Liga Chronicles №7
  • 17:00
    UCL: Бенфика - Барселона 2-р тойрог
  • 19:00
    Ла Лигийн тойм №8
  • 20:00
    La Liga Fans №1
  • 20:30
    UEL: Сосьедад - Монако 2-р тойрог
  • 22:30
    La Liga World №9
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №5
  • 23:30
    La Liga Nations №1

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Бөх: Улсын начин Ц.Баянмөнхийн нэрэмжит барилдаан
  • 12:00
    NBA: Орландо - Л.А Клипперс 2020-21
  • 14:00
    PL Челси - Саутхэмптон 7-р тойрог
  • 16:00
    PL Netbusters №06
  • 16:30
    PL Ливерпүүл - Ман Сити 7-р тойрог
  • 18:30
    UCL: Ман Ютд - Вийярреал 2-р тойрог
  • 20:30
    NBA: Филаделфиа - Л.А Клипперс 2020-21
  • 22:30
    La Liga Chronicles №6
  • 23:00
    ONE: A New Breed III

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 04:00
    UFC Шууд: Дэрн-Родригез
  • 07:00
    UFC 263: Адесанья-Ветори
  • 10:30
    UFC: Ган-Волков
  • 14:00
    ONE: Rewind (Дугаар 1)
  • 14:30
    ONE Weekly #40
  • 15:00
    ONE: Revolution Тойм
  • 15:30
    UFC: Брансон-Холланд
  • 17:30
    ONE: Unbreakable II
  • 19:00
    UFC: Дэрн-Родригез
  • 22:00
    WWE Monday raw 1480

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Би нисэх дуртай Монголын уран сайхны кино
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг С.Ганзориг МУГЖ /давталт/
  • 12:30
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Expert talk
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    Шилдэг бүтээн байгуулалт Баримтат кино
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 17:55
    Сүлд үү, Тоо юу? – Аляска
  • 18:40
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:20
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:10
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг МУАУ Б.Лхагва-Очир
  • 23:10
    Хүйтэн дайн Уран сайхны кино 2-р анги
  • 01:00
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Бизнес хөтөч
  • 01:35
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК төгсгөлийн 117, 118-р анги
  • 08:15
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 3, 4-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 47, 48-р анги
  • 11:10
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 29-32-р анги
  • 14:20
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 8-10-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 5, 6-р анги
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 49, 50-р анги
  • 20:20
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 33, 34-р анги
  • 23:50
    "Зөрүү тавилан" ОАК 49, 50-р анги
  • 00:25
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL: Ман Ютд - Эвертон 7-р тойрог
  • 02:00
    NBA: Чикаго - Сан Антонио 2020-21
  • 04:00
    PL: Кристал П. - Лэстер 7-р тойрог
  • 06:00
    NBA: Мемфис - Шарлотт Pre-Season 2021-22
  • 08:00
    NBA (Шууд) Атланта - Мемфис Pre-Season 2021-22
  • 10:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №19
  • 11:00
    NBA: Филаделфиа - Л.А Клипперс 2020-21
  • 13:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №20
  • 13:30
    PL: Тоттенхэм - А. Вилла 7-р тойрог
  • 15:30
    NBA: Кливлэнд - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 17:30
    PL Netbusters №07
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №21
  • 18:30
    PL: Ливерпүүл - Ман Сити 7-р тойрог
  • 20:30
    PL World №09
  • 21:00
    Европа / Конференц лигийн тойм №01
  • 22:00
    NBA: Атланта - Мемфис Pre-Season 2021-22

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 32-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 11:20
    "Бяцхан зөгий" хүүхэлдэй кино
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Морин хуур чуулга -Торгоны хээ тоглолт
  • 14:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Яст мэлхий ба туулай" хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Жаргал даахгүйн зовлон" МУСК
  • 20:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна:Үндэсний үйлвэрлэгч нарын загварын шоу
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 33-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Найрын ширээний ууц" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1929 он
  • 07:20
    Миний мөрөөдөл
  • 07:50
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1930 он
  • 07:55
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “UBC FC- Монголын тэмүүлэл”-шууд
  • 10:40
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1931 он
  • 10:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Шинэ Яармаг-Туулын том тулнууд”-шууд
  • 12:40
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил”цуврал нэвтрүүлэг 1932 он
  • 12:55
    Хөлбөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн лиг 2021 “Хөх чононууд- -Хад”-шууд
  • 14:40
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-20
  • 15:00
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1933 он
  • 15:10
    “Доха-2014” усан спортын 25 метрийн бассейн ДАШТ 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 16:05
    “Монгол харваач” спортын мастер Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 16:25
    “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаанаас 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 17:25
    “Доха-2014” усан спортын 25 метрийн бассейн ДАШТ 3-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 18:20
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1934 он
  • 18:30
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-21
  • 18:50
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Монголын Самбо бөхийн 50 жилийн зориулав дэлхийн аваргууд 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 20:45
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Д. Дашжамц
  • 21:20
    Бахархал
  • 21:50
    Оддын замнал
  • 22:20
    Монголын спорт-түүх: 1986 оны өсвөрийн улсын аварга “Хүч” баг
  • 23:25
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 09:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 15:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Миний амьдралын түүх “Ромеро Бритто” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:20
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-24
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Алтан нас
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 18:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг шууд
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Тархи сэрэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Номын нандин сахиус
  • 21:30
    ТВ-Галерей
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-25
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 37,38-р анги
  • 11:40
    “Хайрлаарай” Дотоод эрүүл мэнд, Дотоод аз жаргал
  • 12:40
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Насны онцлог”
  • 13:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:20
    Гэр бүлийн хичээл:Гэр бүлийн дурсамж
  • 13:30
    “Ирээдүйн генералууд” реалити шоу-4,5-р хэсэг
  • 14:30
    “Оцон шувууны амьдрал” баримтат кино
  • 15:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:00
    “Монголын уран гулгагч” АНУ.Колорадо муж. Денвер хот О.Ивээл
  • 16:30
    “Оюундалай” Алтангадас- Од
  • 16:50
    Том мөрөөдөл
  • 18:50
    Хүүхдийн эрх
  • 19:00
    “Миний сонгосон мэргэжил” Шүдний эмч
  • 19:20
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 39,40-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Ард Аюуш" МУСК
  • 10:20
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    "Харанхуй хад" МУСК
  • 12:20
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 13:05
    "Байрны ах" МУСК
  • 14:20
    Морин хуурын чуулга - "Торгоны хээ"
  • 16:10
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Үлгэрийн цаг
  • 17:20
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    A Sound "Forever" тоглолт
  • 19:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:20
    Н.Баасандорж "Зөн билгэтэй ээж минь"
  • 21:30
    Үндэсний үйлдвэрлэгчдийн загварын шоу
  • 21:40
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/2120:35

MovieBox

"Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

X/2121:00

UBS-1

"Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /10/

X/2116:35

MovieBox

"Гар буу (Revolver)" УСК